BG-Mamma се променя. Запознайте се с новата визия и функционалности

  • 200 569
  • 4 118
  •   1
Отговори
# 4 065
  • Мнения: 12 745
Може да се зададе търсене в текущата тема в търсачката на форума,ако не се лъжа.

# 4 066
  • Мнения: 19 296
Натка, знам, че може, но с ctrl и  f става много по-бързо и се преглежда голям обем инфо.
И при мен се отваря диалогов прозорец, в който вече не може да се търси с контрол и ф.
Преди излизаше маймуница, но с няколко кликвания се отваряше кирилица. Явно са махнали и тази функция.

# 4 067
  • София
  • Мнения: 6 074
Извинявайте за подвеждането, наистина вече не става. Преди няколко дни го правих номера с ctrl+F, кога (и защо??) са го променили?

# 4 068
  • Мнения: 3 674
Моля ви , кажете, как се оцветява шрифта?!! Пробвах всичко, но не става и не става. Има ли значение броузъра?!  Ползвам Гугъл Хром...
Все още не мога да свикна с новата версия, едни сухи емотиконки. Старата беше супер, имаше много веселяшки емотикони . Защо се смениха нещата , на кого и с какво  пречеше старата версия, никой не разбра.Както и да е...
Благодаря!

# 4 069
  • Мнения: 28 072
Моля ви , кажете, как се оцветява шрифта?!! Пробвах всичко, но не става и не става. Има ли значение броузъра?!  Ползвам Гугъл Хром...
Все още не мога да свикна с новата версия, едни сухи емотиконки. Старата беше супер, имаше много веселяшки емотикони . Защо се смениха нещата , на кого и с какво  пречеше старата версия, никой не разбра.Както и да е...
Благодаря!

Над лентата за писане от бутон А подчертан в цвят се отваря падащо меню и избираш от таблицата за шрифт.

# 4 070
  • Мнения: 3 674
Моля ви , кажете, как се оцветява шрифта?!! Пробвах всичко, но не става и не става. Има ли значение броузъра?!  Ползвам Гугъл Хром...
Все още не мога да свикна с новата версия, едни сухи емотиконки. Старата беше супер, имаше много веселяшки емотикони . Защо се смениха нещата , на кого и с какво  пречеше старата версия, никой не разбра.Както и да е...
Благодаря!

Над лентата за писане от бутон А подчертан в цвят се отваря падащо меню и избираш от таблицата за шрифт.
LU4IQ, точно това опитвам да правя през цялото време....но теста не се оцветява. Ти кой броузър ползваш? Почвам да си мисля, че проблема е в това.

ПРОБА/искам да е в синичко, ама не става/

# 4 071
  • Мнения: 54 420
Имаше някакъв бъг при оцветяването. И при мен не ставаше.
Бисквитки и кеш май се чистеха.

Ето, как излиза сега. Таговете са в началото на поста. може да се види, ако се даде цитат.
Исках болднатото да оцветя.

# 4 072
  • Мнения: 28 072
Roza17, и с гугъл и с мозилла става. От началото на новата версия ли имаш проблем?

DeVa®,

Цитат
Таговете са в началото на поста. може да се види, ако се даде цитат.

И при мен отскачаше в началото на поста, даже съм писала в темата за въпроси към адм., но след преинсталация на уиндоус се оправи. Всъщност реших, че най - после разработчиците на сайта са го оправили, но щом при теб продължава да скача отпред, вероятно при мен е от преинсталацията. Друго обяснение нямам.

# 4 073
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Абе тегав ефтинджос си е тая версия. И търсачката е тотано смотана. Да не говорим,че пускането на нова тема с количество информация в заглавния пост е приключение.

# 4 074
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Един от опонентите на новата версия съм, но нямам проблем с оцветяването.
Пишете текст, маркирате го и указвате какъв цвят да бъде. Друг вариант - указвате цвят и почвате да пишете между отварящия и затварящия таг.

# 4 075
  • Мнения: 54 420
Знам как се оцветява, но има проблем и той все още стои.
Не бях пробвала скоро, сега видях, че не е отстранен.
Още като се тестваше новата визия писахме, но явно не се работи.
С Хром съм.

# 4 076
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Аз пак да попитам за пускането на анкети.. Кога ще се разреши този проблем? Всеки път един и същи отговор - "Работи се по въпроса" , по нищо не личи обаче.

# 4 077
  • Мнения: 3 674
Един от опонентите на новата версия съм, но нямам проблем с оцветяването.
Пишете текст, маркирате го и указвате какъв цвят да бъде. Друг вариант - указвате цвят и почвате да пишете между отварящия и затварящия таг.

Благодаря много ! Ураааааа получи се !!!

При мен проработин втория вариант,  да избера цвета  първо и после да пиша между таговете.  Тъпото е, че таговете все още автоматично се местят/скачат /  горе в началото на прозореца за отговор. Трябва да ги копна и пейстна на мястото, където искам да променя цвета.  


LU4IQ, да от самото начало имах проблем с тази версяи...и все още имам. 80 % от потребителите хич не и се кефят. Който я е "сътворил" не е с много високо IQ ...така мислим.

Последна редакция: пн, 17 авг 2020, 11:10 от Roza17

# 4 078
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 11 980
Роза, пробвай първия вариант, но почни маркирането на текста от края към началото му. При този вариант ще избегнеш описаната хамалогия.

# 4 079
  • Мнения: 28 072
Roza17, радвам се, че успя.
Когато маркирам текст в ЛС, посоката няма значение - дали  от края или от началото, все ме вкарва в предварителен преглед. Връщам се на писане, текстът стои маркиран и слагам таг за цвят или болд. В темите вече няма значение посоката на маркиране, защото не ме праща в предварителен преглед.

Общи условия

Активация на акаунт