Новата или старата версия предпочитате? Да се преброим.

  • 30 566
  • 295
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 248
В старата версия, когато отидеш на нови отговори, на теми с твоето участие отгоре имаш името на темата - линк към нея - отваря начална страница - първи пост.
Втори ред  име на пусналия темата - отваря профила му и подфорум където е публикувана - също линк към съответната.
След това пише Последно мнение - което е линк към съответното от Име на потребителя, който го е пуснал - съответно отварящо неговия профил и вече най-отдолу редчето с номерацията на  страниците на темата, което сега липсва (на мен много ми липсва, вкл. опция всички странички).

# 76
  • Варна
  • Мнения: 25 292
Броят на страниците определено беше много удобен и се надявам да го добавят.

# 77
  • Мнения: 36 669
При мен долу, под мненията и до номерата на страниците има прозорче за търсене, на което пише Стр.№ - не е ли това?

# 78
  • София
  • Мнения: 2 319
Не смятам, че има нужда от нова версия. Предпочитам старата, новата не ми е удобна и определено ме натоварва.

# 79
  • Мнения: X
О, те точно за твоите нужди са мислили като са правили нова версия.

# 80
  • Мнения: 1 822
Прилича на промяна на бланки в някоя институция примерно. просто трябва да се свърши нещо. Не може просто така да си седи. Все нещо трябва да се направи.

# 81
  • Мнения: 4 943
Броят на страниците определено беше много удобен и се надявам да го добавят.
Най-отдолу има номер на страница, като цъкнеш на него дава да си избереш към коя да те препрати. За мобилната говоря.

# 82
  • Мнения: X
А на немобилната има квардатче, в което пише "стр. №" и в него можеш да напишеш в коя страница искаш да отидеш.

# 83
  • Мнения: 1 755
Категорично старата версия ми е по-удобна.Новата е с по-неразбираем  и непрактичен дизайн.Мъчих се 2 часа да я разбера, но ако преминат към новата може би ще се откажа да следя сайта .Съжалявам.Confused

# 84
  • Варна
  • Мнения: 25 292
А ако нямам идея колко страници има темата как да напиша на коя страница искам да ида?
Ей това имам предвид:

# 85
  • Мнения: X
А ако нямам идея колко страници има темата как да напиша на коя страница искам да ида?



Като влезе в съответната тема, горе и долу в дясно пише колко са страниците и пак там са квадратчетата, в които може да напишете на коя страница искате да отидете.







# 86
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 062
Въпросът беше да се знае колко страници има темата, респ. колко страници са навъртяни, без да се влиза в самата тема. Аз също често го ползвах досега. Най-вече за теми, в които не пиша и не следя, но съм надничала периодично. Знам че съм била последно на 10-та страница, виждам че са стигнали до 21-ва и решавам, че ще ми е достатъчно да погледна последните 3 и влизам направо на 19-та страница.

# 87
  • Мнения: 36 772
Новата версия не ми харесва. Не зная какво налага да се прави промяна на нещо работещо - лесно и ясно. Ние тук влизаме за удоволствие през свободното време, не ни отнемайте тази възможност. Ако е наложително направете промени, които да улесняват потребителите в старата версия. Предпочитам нея. До когато има възможност ще ползвам старата версия, пък след това ще видим - може да се откажа да ползвам вашите услуги.

# 88
  • Бургас
  • Мнения: 10 831
Вече 3ти ден съм само на новата и нямам никакъв проблем.Даже може да се каже,че свикнах.
Не съм гласувала,защото на така зададения въпрос нямам нужда от промяна,но пък и не ми пречи с нищо промяната.

# 89
  • Някъде там
  • Мнения: 16 185
Старата.Новата ми е изключително объркана. Можеше да питат преди да я сменят.Нали все пак ние я ползваме?Много е разочароващо.

Общи условия

Активация на акаунт