Новата или старата версия предпочитате? Да се преброим.

  • 30 645
  • 295
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 822
от друга гледна точка ако питаха повечето щяха да не искат Wink

# 91
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Въпросът беше да се знае колко страници има темата, респ. колко страници са навъртяни, без да се влиза в самата тема.
Именно.

# 92
  • Мнения: 2 379
Офффф, дори и да сменят версията ще свикна и с новия облик, макар че още не мога да се ориентирам добре и в стария вариант. Но в новата версия има някои много дразнещи окото неща, Някак си всичко се слива, няма ясни визуални граници, отделно днес цял ден дава дефекти. Поне новата търсачка дава повече резултати.

# 93
  • Мнения: X
Старата !

# 94
  • Мнения: X
Новата версия, но със старата визия на вътрешността на темите.

# 95
  • София
  • Мнения: 11 755
Старата версия.! Новата ми е безлична, няма си лице, губи се някъде.  Защо нещо което работи толкова добре, трябва да се затрива с нещо ново, което не работи добре, това никога няма да го разбера, не само за тук , а и по принцип го забелязвам в нашата страна.

# 96
  • Мнения: 1 120
Новата ми е мн "Сложна" струва ми усилия, което ме дразни, а уж съм тук за развлечение, освен това четенето на белия ярък  фон мн ми напряга очите, то може и да може да се сменя, но това пак е губене на време!
П.С.  взаимстването от Фейсбук едва ли е някаква супер иновация, по скоро форума си губи облика според мен.

# 97
  • Мнения: 4 785
Може би бялото не ми е толкова искрящо, защото аз така или иначе ползвам f.lux заради очите си, това ми омекотява искрящите бели фонове и синя светлина, очите са много по-малко натоварени. Та моят съвет е - инсталирайте си го, двойна полза.

Тази версия ми пасва най-добре, днес отворих мобилната - също ми е по-удобна, аз съм за промените. Може да помислят за някакъв компромис спрямо повечето потребители, например явно белият фон дразни много хора, но не нещо по-голямо от типа връщане на стари версии. Няма нужда.

# 98
  • Мнения: X
Не видях никакъв коментар от администраторите по въпроса какво е наложило замяната на мекия син цвят, знаков за форума, с белия. Ще ми бъде интересно да прочета какво го е наложило. Ако е имало такъв коментар и аз съм го пропуснала, моля да ме извините.

# 99
  • Мнения: 4 006
Започвам да свиквам с новата. Но ми е по-бавна определено. И през IE, и през Chrome, и през Mozilla. на какво ли се дължи? Или просто все още се работи?

# 100
  • Мнения: 2 124
Ако имаш много приложения, работещи във фонов режим или антивирусната ти върти непрекъснато, може да ти бави. При мен и на компютър, и на лаптоп и на телефон работи бързо.

# 101
  • Мнения: 1 822
по-бавно от старата (desktop).

# 102
# 103
  • Мнения: 7 849
Вече не знам, ако трябва да съм искрена. Свиква се и с новата, вчера и оня ден нервничих, даже не ми влизаше тук, но. като порових и си подредих нещата, така че визията да ми удобна, откривам 'нови хоризонти" с новата. Та колко промени сме преживели и към тази ще приспособим.

# 104
  • Мнения: 4 006
...колко промени сме преживели и към тази ще приспособим.

E, да ама чак толкова драстични разлики в подредбата преди не е имало.

Общи условия

Активация на акаунт