едно въпросче за секса

  • 1 825
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Канада
  • Мнения: 264
Без да ви плаша, само като инфо, в спермата се съдържат простагландини, вещества, които причиняват контракции на матката.Разбира се, не знам каква е точно концентрацията  Laughing
Простагландините са съставна част на веществата, които се използват при предизвикване на раждането.

Мен ме предупредиха лекарите, но става въпрос за по -късните месеци.

За началните месеци не знам дали матката би се контрахирала...
И Все пак всеки решава за себе си.

Поздрави
 baby_neutral baby_neutral  bouquet

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
Без да ви плаша, само като инфо, в спермата се съдържат простагландини, вещества, които причиняват контракции на матката.Разбира се, не знам каква е точно концентрацията  Laughing
Простагландините са съставна част на веществата, които се използват при предизвикване на раждането.

Мен ме предупредиха лекарите, но става въпрос за по -късните месеци.

За началните месеци не знам дали матката би се контрахирала...
И Все пак всеки решава за себе си.

Поздрави
 baby_neutral baby_neutral  bouquet
Много точно казано  Hug  Peace   bouquet

# 17
Не сме се въздържали, а вече съм в 9 месец. До сега усложнения не е имало поради секса. Сега най-много да родя  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 270
до колкото аз съм се интересувала, няма срашно по време на бременност да се прави секс без предпазни средства. колкото до гъбичките е много вероятно да се получат и на хормонална основа (за съжаление често се случва при бременните жени). но със сигурност знам, че когато влезеш в 7-ия месец е добре да ползвате презервативи, защото спермата съдържа хормони, предизвикващи раждането и тогава вече има някакъв риск от преждевременно раждане!

леко бременеене и успех!

# 19
  • Мнения: 394
Давай-никакво въздържание.
Сега е най-готиния момент-няма страх от забременяване-ти си спокойна,той се кефи 2 пъти повече. Peace

# 20
  • Мнения: 106
няма страшно,по-бременна не можеш да станеш
4увала съм 4е спермата е полезна за мускулите на матката

# 21
  • Мнения: 522
Докато бях бременна изобщо не сме се пазили Rolling Eyes.

# 22
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Стига да е нормално с бременността ти всичко, няма никакъв проблем! И както са ти казали: сега е момента да се наслаждавате , без да мислите за предпазни средства и разни рискове. Simple Smile Simple Smile

# 23
  • Мнения: 184
И аз съм съгласна с това че, ако нямаш някакви усложнения, т. е. ако караш нормална бременност няма страшно, наслаждавайте се спокойно на секса. Това може да ти го каже и твоя гинеколог.
 Ама в тая връзка изкам да ви кажа, че имам много познати мами, които през цялата бременност не са правили секс, защото се заблуждават че това е вредно. #Crazy
Ама една от тях, която е моя близка, дори и пред хората се изтъкваше и се гордееше с този факт. И на всичкото отгоре го повтаряше и вмъкваше във всеки разговор и тема. Сега когато съм отново бременна и към мен има такива намеци, ама само аз си знам как хормоните ми са полудели, и какви си ги върша Embarassed

# 24
  • Мнения: 1 564
Давай-никакво въздържание.
Сега е най-готиния момент-няма страх от забременяване-ти си спокойна,той се кефи 2 пъти повече. Peace
===================================================
 smile3521

# 25
  • Мнения: 1 403
Да сега ви е паднало  Peace Само да не свикне така  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 6 260
Според моя доктор сексът по време на бременност трябваше да е с презерватив. Но в крайна сметка наистина всеки се решава сам.

# 27
  • Мнения: 1 035
Давай-никакво въздържание.
Сега е най-готиния момент-няма страх от забременяване-ти си спокойна,той се кефи 2 пъти повече. Peace

smile3521

# 28
  • Мнения: 2 479
Не ви трябва презерватив...сега ви е паднало,наистина. smile3521

# 29
  • Мнения: 4 806
просто трябва да е една идея по - внимателно.
На нас ни бяха забранили. Преживява се. В случая целта оправдава жертвите (ако може да се нарече така изобщо)

Общи условия

Активация на акаунт