Априлки 2018

  • 59 136
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 12
Аз пък като гледам какви тъпотии се пускат в откритата фейсбук група и се радвам, че в нашата има само най-важните неща и информация, а не бълване на постоянни cute картинки с бебета и тн.

# 691
  • Мнения: 4 660
Lion77 до някъде си права. И аз се присъединих към другата група , не ми допадна и се отписах от там.
Може би априлските мами са по малко сравнение с другите групи за това все още сме в тема 1 .

# 692
  • Мнения: 192
На мен също ми се искаше тук да комуникираме, но след като видях, че не се получава и почти никой не пише  и аз реших да си дам е-mail за да ме добавят във фейсбук. В началото на годината бях бременна (кухо яйце) и термина ми беше октомври. Октомврийките си ги следих докато и последната не роди, бяха много активни и много полезна информация научих от тях! Blush

# 693
  • София
  • Мнения: 36
Здравейте и от мен, момичета!
Не знам и аз защо така се получи във форума да не сме много активни, сравнявам с Юнските мами 2017, които следях за кратко. На мен лично ми е трудно да следя нещата във форума, когато асоциирам с име ми е по-лесно и по-лично, нямам опит с ползването на форуми като цяло.
Аз също съм разочарована от втората ФБ група, доста е лигава, но останах, в случай, че се появи нещо полезно, което да можем да си споделим и помежду си, било тема за разговор, било информация.  Никога не се знае откъде ще изскочи зайчето Blush
А сега да докладвам за днешния преглед:
- беше първият ми абдоминален/ коремен преглед при проследяващия АГ;
- бебето много шаваше, не искаше да застане, за да видим пола, на идеята за момиче от феталната морфология при Сигридов се потвърди, но засега нямам 100%;
- записах се официално на ЖК и следващият ми преглед трябва да е чак след месец.
Като цяло се чувствам много по-добре, коремчето се заформя, килцата са вече твърдо +1 и обмислям вече да се опитам да се храня по-леко от първи триместър, все пак гаденето се разреди доста и е редно да намаля тестото Grinning
Хубава вечер от мен засега!

# 694
  • Мнения: 676
Здравейте! С термин 1.04.2018г. Съм /втора бременност/
Удобно ли ще е да ме добавите във фейсбук група Simple Smile
kot_girl@abv.bg - с този имейл ми е профила, но вече не го използвам и дано ми излезне известие за групата във фейсбук Simple Smile

Хубав ден!
Лека бременност на всички и здрави и пуФкави бебета на финал Simple Smile

# 695
  • Мнения: 192
Здравейте! С термин 1.04.2018г. Съм /втора бременност/
Удобно ли ще е да ме добавите във фейсбук група Simple Smile
kot_girl@abv.bg - с този имейл ми е профила, но вече не го използвам и дано ми излезне известие за групата във фейсбук Simple Smile

Хубав ден!
Лека бременност на всички и здрави и пуФкави бебета на финал Simple Smile
Трябва да влезнете в имейла за да се присъедините към групата...

# 696
  • Мнения: 676
Здравейте! С термин 1.04.2018г. Съм /втора бременност/

Удобно ли ще е да ме добавите във фейсбук група Simple Smile
kot_girl@abv.bg - с този имейл ми е профила, но вече не го използвам и дано ми излезне известие за групата във фейсбук Simple Smile

Хубав ден!
Лека бременност на всички и здрави и пуФкави бебета на финал Simple Smile
Трябва да влезнете в имейла за да се присъедините към групата...


Поднових си имейла , ще е удобно ли сега да ме добавите Simple Smile
Благодаря Simple Smile

# 697
  • Мнения: 13
Здравейте,

от няколко дни имам странно усещане в ниско долу, в средата, като пристягане или пощипване, но без силна болка. Реших да отида на лекар, където ми казаха, че всичко е наред, но бебето е по-ниско. Изписа ми магнезий и утрогестан. Четох, че това не е някаква индикация на проблем, но трябва да се пазя повече. Някоя от вас има ли подобна характеристика? Или мама с опит от предишна бременност да сподели?

Мерси за съветите предварително!

# 698
  • София
  • Мнения: 33
Здравей, аз също съм с ниско разположена плацента.. през последните две седмици - два пъти ме приемаха в кървене в болница, но при този вид плацента това е нормално.. трябва много лежане и почивка.. това мога да ти дам като съвет..

Здравейте,

от няколко дни имам странно усещане в ниско долу, в средата, като пристягане или пощипване, но без силна болка. Реших да отида на лекар, където ми казаха, че всичко е наред, но бебето е по-ниско. Изписа ми магнезий и утрогестан. Четох, че това не е някаква индикация на проблем, но трябва да се пазя повече. Някоя от вас има ли подобна характеристика? Или мама с опит от предишна бременност да сподели?

Мерси за съветите предварително!


# 699
  • Мнения: 1
Здравейте , Моля да ме добавите във FB.
Мейла ми е maria.dqnkova@abv.bg
Благодаря.

# 700
  • Мнения: 23
Здравей те момичета, реших да ви споделя, че утре съм на преглед и вече нямам търпение да видя бебо. Много се надявам да видим пола сега съм 14г.с и 5 дена дели ще се види, вълнувам се. Как сте вие Blush. С какво си мажете коремчетата, на мен ми казаха, че е най ефикасно е свинската мас и зехтин сега се мажа с един крем от невен като вазелин е. С тази мас така и не се преборих, мирише ужасно.

Лека вечер на всички, щастливи бебчета и утре ще споделя след прегледа какво става с бебо Blush

# 701
  • Мнения: 4 660
За сега не се мажа с нищо ,но по нататък мисля да пробвам със зехтин. Не мисля да си купувам козметика за мазане, но ако зехтинът не ми хареса ще си купя.

# 702
  • Мнения: 39
Здравейте, и аз все още не се мажа с нищо. Но мисля, скоро да си взема Елансил - олио и да започвам. И с предната бременност се мажех с Елансил и останах много доволна! Grinning

Другата седмица съм на преглед и вече нямам търпение ... Simple Smile

# 703
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте, априлски мами!
С радост се включвам в темата и се надявам да споделяме трепети, вълнения и опит покрай малчовците! Simple Smile Термин 22.04.2018 Пол- неизвестен (момче, по мой усет Simple Smile ) ioannakincheva@gmail.com  ако е удобно да ме включите в FB групата.
Благодаря и усмихнат ден!

# 704
  • Мнения: 20
Здравейте, радвам се да се присъединя към вас. Терминът ми е на 16.04, все още не знам пола. Вече имам момиченце на 3 годинки и с нетърпение очаквам малкото бебче.
Моля, да ме добавите във фейсбук групата, имейлът ми е jeuneli2004@yahoo.com
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт