Априлки 2018

  • 59 258
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 79
Момичета, колко струва това изследване БХС по принцип?
Аз ще ги пускам след 3-4 дни. АГ ми каза да взема направление за да ги пуснем по здравната каса, но въпреки това чувам от други момичета че се плащало около 170лв и здравната каса не го поемала
В национална генетична лаборатория е 45 лв + 3 лв за вземане на кръвна проба. От миналата  година доколкото знам изследването е включено към програма по майчино здравеопазване и е безплатно ако попълниш бланка на място, че не са ти искани пари. Но за да направиш БХС се изисква ехографска снимка от ФМ, която според зависи дали правиш във специализиран център или при личния ти гинеколог (ако той извършва това изследване) цената ти варира между 60 и 160 лв, че някъде и до 200

# 676
  • Мнения: 45
LuLuRaKi, мен може ли да ме добавите, бях пуснала имейлче по-горе Simple Smile Ако е нужно - пак ще пусна.

Lori, видя ли си настройките? Аз те добавих всъщност.

Аз четох темата тук и попаднах случайно на групата, пратих запитване и ме одобрихте, не знам кой, но някой Grinning Мерси! Нали групата е Априлски бебета 2018 ?

# 677
  • Мнения: 93
Момичета, колко струва това изследване БХС по принцип?
Аз ще ги пускам след 3-4 дни. АГ ми каза да взема направление за да ги пуснем по здравната каса, но въпреки това чувам от други момичета че се плащало около 170лв и здравната каса не го поемала
В национална генетична лаборатория е 45 лв + 3 лв за вземане на кръвна проба. От миналата  година доколкото знам изследването е включено към програма по майчино здравеопазване и е безплатно ако попълниш бланка на място, че не са ти искани пари. Но за да направиш БХС се изисква ехографска снимка от ФМ, която според зависи дали правиш във специализиран център или при личния ти гинеколог (ако той извършва това изследване) цената ти варира между 60 и 160 лв, че някъде и до 200
.                                                               Ами сигурно точно за това ми каза да си взема направление от личния. Всъщност с него имам уговорка, ходя в частния му кабинет, но да изследванията ще отида на държавно пак при него в болницата в която всъщност работи

# 678
  • Мнения: 4 660
lori91
Има 2 групи Априлски бебета 2018 във фейсбук  .
С тази снимка е групата на бг мама и е скрита не се намира с търсачката.

# 679
  • Мнения: 23
Момичета, колко струва това изследване БХС по принцип?
Аз ще ги пускам след 3-4 дни. АГ ми каза да взема направление за да ги пуснем по здравната каса, но въпреки това чувам от други момичета че се плащало около 170лв и здравната каса не го поемала

Аз съм от Варна, направих си го в Света Марина. Това първото БХС  в 13 седмица 40 лв. Ми взеха Blush

# 680
  • Мнения: 45
kikair, ясно, мерси. Сега си направих имейл адреса видим .. и не съм сигурна дали съм с eminemka_1991@gmail.com или с ltamer39@gmail.com . С първия се логвам, а вторият ми е като контакт.

# 681
  • Мнения: 18
Здравейте момичета! Започнаха ли  странностите, играят ли си хормоните с вас вече? За храните и миризмите е ясно, сякаш всяка позната раждала жена за това пита Wink При мен се сменят рязко музикалните вкусове и започвам да слушам музика, която от малка мразя - например R&B oт 90-те и Майкъл Джексън. Иизвинявайте, ако има фенове, но аз по принцип никога не съм го харесвала, а тази седмица ми се струва гений! А някои случайни песни по радиото направо имат бийтове, които ми галят душата. Рових из интернет за music cravings Grinning Май не е често срещано, но определено не съм само аз Simple Smile При вас как е Simple Smile

# 682
  • Мнения: 3
Може ли да ме добавите в групата и мен, проверих си настройките ок  са Simple Smile kristinaet@abv.bg

# 683
  • София
  • Мнения: 5
Момичета, колко струва това изследване БХС по принцип?
Аз ще ги пускам след 3-4 дни. АГ ми каза да взема направление за да ги пуснем по здравната каса, но въпреки това чувам от други момичета че се плащало около 170лв и здравната каса не го поемала
     
От тази година самият БХС е безплатно изследване, но ти трябва ехография...правена не по рано от 2 дни преди самото вземане на кръвната проба. Аз правих и двете в Майчин дом- София. Платих само за ехографа 45 лв.

# 684
  • Мнения: 4 660
Добро утро на всички Hug
Как сте априлки ? При мен  гаденето и повръщането почти ги няма .
През нощта понякога ме мъчи безсъние и откакто съм забременяма лягам с кокошките и ставам с кокошките .
Да се будя сутрин в 5 часа гладна е новост за мен , преди почти не закусвах.
До обад пиех 1-2 кафета и не ми се ядеше .Сега кафета съм го намалила на 1 сутрин ,защото ако не го пия ме хваща голам запек Persevere
Питала съм АГ по едно кафе на ден каза че мога да пия , пък и съм с ниско кръвно за което ми помага.
Навън времето е страхотно слънчево. Хубав ден ви желая Hug

# 685
  • София
  • Мнения: 5
Добро утро на всички Hug
Как сте априлки ? При мен  гаденето и повръщането почти ги няма .
През нощта понякога ме мъчи безсъние и откакто съм забременяма лягам с кокошките и ставам с кокошките .
Да се будя сутрин в 5 часа гладна е новост за мен , преди почти не закусвах.
До обад пиех 1-2 кафета и не ми се ядеше .Сега кафета съм го намалила на 1 сутрин ,защото ако не го пия ме хваща голам запек Persevere
Питала съм АГ по едно кафе на ден каза че мога да пия , пък и съм с ниско кръвно за което ми помага.
Навън времето е страхотно слънчево. Хубав ден ви желая Hug

Здравейте и от мен.
Относно гаденето вече влязох в 13 седмица, и не съм имала изобщо....
но събуждането рано рано към 4-5 часа....
До колкото знам и аз е позволено по едно кафенце на ден....не повече.
Аз започнах да изпитвам силна непоносимост към кафето...а преди си пийвах доволно...ха ха ха.
Също така и пушех, но забравих напълно за цигарите.
Здравето на бебока е на първо място
Heart
Хубав ден и от мен на всички Blush

# 686
  • Мнения: 3
Зьравейте, мами Simple Smile Радвам се, че ви намерих тук, доста търсих Simple Smile
Казвам се Ивс, от Русе. Това е втората ми  бременност, имам си момченце на 4.5.
Терминът ми е за 20.04. Още не знам какво ще бъде, но скоро! Има ли ФБ група, в която да се включа?
Надявам се да се чувствсте добра и ви желая лека и безпроблемна бременност!

# 687
  • Мнения: 4 660
Има ли ФБ група, в която да се включа?
За да те добавят трябва да си дадеш емайла който ползваш във профила си и той да е видим за всички.
Тъй като групата на бг мама е скрита малко по сложно става присъединяването.
В по горните постове го описах по подробно.
Писах ти на лични и аз съм от Русе само че от областта.
И моя термин е на 20.04.2018
Ти при кой лекар се следиш. Ако искаш отговори ми на лични.

# 688
  • Мнения: 3
Може ли да ме добавите в групата във Фейсбук? E-mail - iva_kisiova@yahoo.co.uk, настройките са ми както трябва. Благодаря много:hugs:

# 689
  • Мнения: 4 660
Като гледам как момичетата в другите групи пишат всеки ден в техните темички,  а в нашата си дават мейла само за да ги добавят във фейса ми става мъчно.Disappointed По добре да направят групата във фейса видима и от там да се добавят желаещите.

Общи условия

Активация на акаунт