На море в България 2017г. - 3

• 105 756
  • 727
  •   1
Отговори

Анкета

Хотели, от които сме доволни това лято?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 705
Пише 300 метра, ще видим. Моите деца са вече големи и разстоянието не ми е чак такава драма.
Пеша не става,трябва с кола
Повече от 300и е наклон
На връщане в жегата ще се озорите
И аз съм с две резервации
Края на юни- аполония палас синеморец
Края на юли-цезар палас

# 706
Аз съм решила повече да не почивам ол инклузив. На мен лично ми харесва, но децата ми са претенциозни и предпочитат храна от плажа. Аз не съм от супер майките и не им треперя много, така че каквото искат това ядат и за това бих се радвала ако има коментари на хотели или къщи за гости, но само нощувка - 2 възрастни и 2 деца.

# 707
  • София
И аз резервирах  Цезар Палас за септемврийското море. 7 дни за 845 лв. 3 възрастни и дете на 11 в апартамент.
Озъртам се още за юни, но може и  last minute  да чакам, ще видим

# 708
Аз съм решила повече да не почивам ол инклузив. На мен лично ми харесва, но децата ми са претенциозни и предпочитат храна от плажа. Аз не съм от супер майките и не им треперя много, така че каквото искат това ядат и за това бих се радвала ако има коментари на хотели или къщи за гости, но само нощувка - 2 възрастни и 2 деца.
Погледнете вила Яна, Несебър.

# 709
  • София
И аз се чудя за Цезар палас, не сме били там никога. Дадоха ми оферта от 19 август, 6 нощувки, 2 възрастни и 2 деца 1373 лв. Плажът как е? Много важно за мен е морето да е плитко, защото миналата година бяхме в Казабланка - Обзор и се измъчихме на плажа. Малкият иска да влиза, аз го нося, вълните ни събарят, нагълтваме се с вода и т.н. Хотелът беше хубав, плажът също, НО само заради морето не бих повторила.

# 710
  • София
Плажа и морето на Цезар Палас не са от най-добрите и аз за това се въздържам от повторение. За Бела Виста ми дадоха оферта за апартамент, явно вече може. Чуда се и за Серенити. Ще видим офертите януари.

# 711
  • Сф
Плажа и морето на Цезар Палас не са от най-добрите и аз за това се въздържам от повторение. За Бела Виста ми дадоха оферта за апартамент, явно вече може. Чуда се и за Серенити. Ще видим офертите януари.
Какво ще рече това? - не са от най- добрите? Ние сме били на Влас и там плажа и морето са супер. Но във Влас.А по натам камъни ли има, дълбоко ли е, бурно ли е, що ли?
Конкретно при Цезар Палас плажа питам.Благодаря.

# 712
  • В.Търново
Не се надявай много за Серенити.От Съни Турс ми казаха, че евентуално българска агенция, ако го пусне цените ще са много нагоре и най-вероятно няма да пускат студиа.Просто ще се наложи българите да забравим за Серенити вече.

# 713
  • София
За Серенити имам оферта от Ник Травъл за апартамент

Плажа на Цезар Палас е тесен, с едър пясък и камъчета. Бързо става дълбоко и все трябва да влизаме с децата. Това не ми харесва.

# 714
  • В.Търново
От Съни Турс ми казаха, че не са много сигурни колко са актуални цените от Ник травел, защото хотела не е готов все още.А и Ник травел дават в момента космически цени за Серенити.

# 715
  • София
Ще видим януари какво ще пуснат Simple Smile
Аз не бързам . Иначе офертата си е съвсем нормална поне за мен. Аз гледам и голямото дете да не ми го таксуват като възрастен с пълно плащане

# 716
Честита Коледа! Серенити бей ми казаха, че имат договор единствено с Амигос Травел. През тяхната форма за резервации може да получите оферта, но действително не предлагат студиа и цените са високи. В моят случай за периода от 9 - 16.06.18 г. ми излиза 65 лв. на ден да човек в апартамент изглед море. До колкото помня за юни 2017 г. ми излизаше 50 лв. на ден на човек. От Ник Травел също получих оферта за този период, само че за студио и ми се връзва по 63 лв. на ден на човек. Ако някой го устройват тези цени може да се пробва. Аз се отказах и резервирах в Саут бийч единствено заради плаж Нестинарка. Тази година останах много доволна от късната /14 - 19.09.17 г./ си септемврийска почивка в Серенити бей. Ще го следя отново за септември на ласт минит и ако излезе нещо прилично като оферта ще повторя.

# 717
  • Сф
Ау, Фаталина, за Саут бийч са толкова лоши отзивите от години...Мои близки са си тръгнали оттам мин.година.Не си го причинявай! Аз като чуя за лоша хигиена и дим да ме няма , пък ако ще плажа да е божествен!

# 718
Като говорим за нестинарка, чудя се за Томас Резидентс. Това, което виждам на снимки (ако са реални) отговаря на три, не на две звезди.
Моя пък позната, с малко дете, беше миналата година в Саут Бийч и е доволна, като сравнява със Златни пясъци.

# 719
Ау, Фаталина, за Саут бийч са толкова лоши отзивите от години...Мои близки са си тръгнали оттам мин.година.Не си го причинявай! Аз като чуя за лоша хигиена и дим да ме няама , пък ако ще плажа да е божествен!
Благодаря за предупреждението!
Да, наясно съм със отзивите, но въпреки това ще рискувам. До колкото успях  разгледах хотела това лято и трябва да ви кажа, че изобщо не ми се видя лош. Имаше си достатъчно гости, прекрасна градина и хубав голям басейн. Не съм особено придирчива и за първо море ме устройва. На мен от най-голямо значение е плажът да е близо, да е равно и да има задължително включени чадъри и шезлонги. Като е на ОИ винаги си намирам какво да пия и ям, т.че ще ме устрои. С две думи не вярвам на 100 %  на отзивите. Като се върна ще споделя. Между другото преди да отида в Казабланка в Обзор, а и след това четях какви ли не оплаквания, а пък на нас си ни харесва. Хората са със различен вкус и очаквания. Ето например на мен в Серенити анимацията ми идва доста в повече, а за други това е най-големият + на хотела. Дори хигиената в банити и в бара на басейна не беше на ниво, но какво от това. Аз не се взирам много в такива неща и гледам да не си развалям почивката с дребнавости. Когато като цало е добре става.

Общи условия

Активация на акаунт