Отговори
  • Мнения: 1 760
Мен да. Стоя си мирно и кротко и изведнъж от нищото ми изскача някой и друг спомен за нещо, което не съм могла да понасям в даден партньор или кандидат-такъв. Пример от един мой кандидат, който не издържа предварителния изпит ( ужас, хваща ме срам само като си помисля):

1. Яде с отворена уста и се опитва да ме целуне със съответното количество проточени лиги и полусдъвкана храна. Яде набързо като прасе и се яхва доволен примлясквайки още 10-тина минути, свличайки се от дивана, защото го мързи да седи дори.

2. Когато успее да се изправи, застава на буквата "Ф" с гордо изпъчен и същевременно провиснал тумбак и успява да докара стойката на дроб в най-добрия случай.

3. На всяка дума слага съответствието й на несъществуваща рима. Напр. Говеждо-мовеждо, станция-манция и други подобни компенсации, удостоверяващи беден речников запас.

Има и още много, но ми прилоша от собствените ми писания.

# 1
  • Мнения: 4 751
 Joy hahaha Crazy  Хахаааа даааа  ужас  Crazy случва ми се -изпитвам някакво мрачно ,извратено удоволствие да си припомням недостатъците на бившите ми хаха и да ме отвращават хаха newsm78 мислиш ли че сме тра-ла-ла ? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 9 571
Всеки се дразни от недостатъците на другите, затова и предварително се гледа по-внимателно. Специално за говора и шкембето си мисля, че се вижда от самото начало Laughing

# 3
  • Мнения: 22 036
Ами дразнила съм се, но си давам сметка, че той не е лош човек, а просто се разминахме. Когато не вървят нещата и най-малкото дразни.

# 4
  • Мнения: 9 571
Ами дразнила съм се, но си давам сметка, че той не е лош човек, а просто се разминахме. Когато не вървят нещата и най-малкото дразни.
Така е Peace Като си влюбен виждаш само положителните качества и неглижираш недостатъците. После обратното Laughing И като попреминат емоциите, започваш вече трезво да преценяваш. Поне при мен е така.

# 5
  • Мнения: 1 760
Joy hahaha Crazy  Хахаааа даааа  ужас  Crazy случва ми се -изпитвам някакво мрачно ,извратено удоволствие да си припомням недостатъците на бившите ми хаха и да ме отвращават хаха newsm78 мислиш ли че сме тра-ла-ла ? Mr. Green

"Тра-ла-ла-то" е относително. Свиркай си Musical NoteMusical Note

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 021
Щом си ходил с някого е имало достатъчно добри качества, за да си с него. Няма нужда да го нареждам, защото ми е разбил сърцето и да се "утешавам" в злоба.

# 7
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Дразнили са ме неща още по време на връзката, преглъщала съм, поставяла съм на кантар, но възрастни хора трудно да се променят. Или приключваш, или приемаш. Щом съм приключила, значи не съм изтърпяла. Но в момента чак на агресия не ме избива.

# 8
  • София
  • Мнения: 38 570
Луди хора! Чак да ме избива на агресия заради такива смешки? Не.
За мен основният голям недостатък при който и да е бивш е лошо отношение към мен.
Но не си ги спомням с лошо тези неща.
Животът продължава.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Винаги в отношенията настъпва момент, когато той решава да се държи естествено, а тя се чуди защо е станал такъв простак* Mr. Green



# 10
  • Мнения: 9 571
Винаги в отношенията настъпва момент, когато той решава да се държи естествено, а тя се чуди защо е станал такъв простак* Mr. Green





"В началото на една връзка ти се струва, че всички мъже са смотани, само твоят - не! По-късно разбираш, че всички мъже са смотани, ма колкото твоя - никой! " Joy

# 11
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
БаШ  Mr. Green

# 12
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 845
Чак агресия - не. Но буквално ме втрисва като се присетя за някои черти от характера и ситуации Laughing Конкретно само към един бивш ми се случва. И до сега като видя дадени негови черти у други хора и получавам внезапни дежавюта, съпроводени с някакви неволеви движения като отърсване Joy Така, но доста по-бързо  hahaha
Скрит текст:

# 13
  • Мнения: 22 036
Много се възхищавам на двойки, които запазват нормални отношения след раздяла. При нас не се получи и ми е гадно, заради детето.

# 14
  • Мнения: 5 508
Да ме избива на агресия - не.
Да се сещам за подобни неща - по-скоро като стане дума вметвам разни дразнещи неща от тоно една определена ексвръзка, която и до ден днешен ми е непонятно как се случи, но ... лапешка му работа.

Общи условия

Активация на акаунт