Kalp Atışı - УДАРИТЕ НА СЪРЦЕТО - Йойкю Карайел и Гьокхан Алкан - 1

  • 80 371
  • 743
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 3 436
Здравейте!
Аз пък ще помоля който попадне на група в Контакта, където довечера ще има ПРЕВОД НА РУСКИ ОНЛАЙН, да метне линка и в темата. В тези, които прослушах, май се очертава "обсуждение без перевода".

Ами по-добре леко разбунена от полузаспала тема.  Grinning

samuil 48, за кой патрон става въпрос?

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 10:22 от Tania M.

# 316
  • Мнения: 9 388
samuil 48, за кой патрон става въпрос?
Танче, за мафиотския патрон! Ще влезе в работа и той един ден, сигурна съм. Супер Ей ще има нужда от "защита"!


Ако ми попадне линк към онлайн превод, ще го сложа. Аз лично не мога да чета превод, докато гледам онлайн, не мога и да коментирам, само по време на рекламите.

# 317
  • София
  • Мнения: 9 310
Момичета Hug Hug Hug

 Според мен патрона ще стане пръв закрилник и помощник на Ейлюлче, почти съм сигурна че с негова и на Али помощ ще се разобличат всички престъпления извършени от управата на болницата. Иначе нормално е да я хареса, ама не мисля че ще създава проблеми.

# 318
  • Мнения: 3 436
Благодаря, Дани!
Ако няма превод онлайн, ще гледам както обикновено - утре на руски (преводът е готов още призори).

Привет, момичета! Hug
Аз се чудя дали да не започна да гледам и корейската версия (или поне да превъртам епизодите), но не съм сигурна дали ще мога да се оправя с героите - всички азиатци (в т.ч корейци) ми изглеждат еднакви. Grinning
Миме,
Скрит текст:
Ами пробвай се. Може да ти се случи да го изгледаш без превъртане, както стана с мен. Някои от героите ако не по физиономии, по ръст ще ги запомниш: "Оуз" и "Бахар" са височки ("Оуз" и като образ е голям симпатяга).  Grinning
Линията Али-Ейлюл (Хон Джихон - Ю Хеджон) е една и съща и в двете версии, донякъде и репликите им. Но има малки разлики у другите герои и отношението им съответно към "Али" или "Ейлюл". Освен това страничните истории около пациентите са различни и също хващат за гърлото. Така че по тази линия в известен смисъл гледаш различен филм. И диалозите са хубави.
Вярно, че азиатците изразяват емоцията различно, но и различно гледаш. Нещо като "спора" в темата - чувствата от мозъка ли идват или от сърцето (и с кое от двете се изразяват).  Grinning
Свиква се и с по-необичайното за нас звучене на речта, на моменти "провиквания". То и за турския ми трябваше време, докато му свикна с тия провлечени удвоени гласни, прекалено мекото "л" и това отворено "е", зейнало повече и от немското "ä".  Grinning

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 12:28 от Tania M.

# 319
# 320
  • Мнения: 15 391
Здравейте

Полегнали може да го играете само още няколко часа Grinning в 8 да сте на крак

# 321
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 819
Здравейте

Полегнали може да го играете само още няколко часа Grinning в 8 да сте на крак


Боже, и това ли ще видим тази вечер....Heart Eyes

# 322
  • Мнения: 628
Здравейте!
Аз пък ще помоля който попадне на група в Контакта, където довечера ще има ПРЕВОД НА РУСКИ ОНЛАЙН, да метне линка и в темата. В тези, които прослушах, май се очертава "обсуждение без перевода".

Ами по-добре леко разбунена от полузаспала тема.  Grinning

samuil 48, за кой патрон става въпрос?
мафиота

# 323
  • Мнения: 3 436
Да, Дани ми отговори по-горе, благодаря. Ами то се насъбраха много "патрони", сиреч шефове и управници. Grinning
Аз не очаквам тоз да играе някаква роля, след като напусне болницата, но ще видим.

Последна редакция: пт, 28 юли 2017, 17:50 от Tania M.

# 324
  • София
  • Мнения: 9 310
Според мен ще има някаква по-важна роля не за постоянно, а по-скоро за няколко епизода, за да помогне на Ей по случая с баба и, заедно с Алиш.

# 325
  • Мнения: 9 388
Да, Дани ми отговори по-горе, благодаря. Ами то се насъбраха много "патрони", сиреч шефове и управници. Grinning
Аз не очаквам тоз да играе някаква роля, след като напусне болницата, но ще видим.
И аз като БУ мисля, че с този патрон ще се видим отново.
Здравейте

Полегнали може да го играете само още няколко часа Grinning в 8 да сте на крак


Joy

Много хубава снимка. Али е като малко дете, хубаво му е така и ще си полегне на коленете ѝ. Тя иска да го погали, но засега си позволява само благосклонно да го остави да се вдетинява!

# 326
  • София
  • Мнения: 9 310
Али миличкия е като разтопен, тооооолкова е влюбен в нашата фръцла, то и тя е ама не знае как да си каже, дори пред себе си, но пък има чуден преводач тя в лицето на Есма, която познава нейното сърце, душа, чувства и добре ще ги преведе на Али.

# 327
  • Мнения: 9 388
Али миличкия е като разтопен, тооооолкова е влюбен в нашата фръцла, то и тя е ама не знае как да си каже, дори пред себе си, но пък има чуден преводач тя в лицето на Есма, която познава нейното сърце, душа, чувства и добре ще ги преведе на Али.
О, да, Есма! Чакам тазвечерните ѝ изпълнения! Grinning

И хаштагът ни тази вечер - #Kimbilir #Кой знае

# 328
  • Мнения: 371
Али миличкия е като разтопен, тооооолкова е влюбен в нашата фръцла, то и тя е ама не знае как да си каже, дори пред себе си, но пък има чуден преводач тя в лицето на Есма, която познава нейното сърце, душа, чувства и добре ще ги преведе на Али.

Eсма наистина е верен приятел , със сигурност ще изиграе важна роля в "преобразяването" на нашето момиче.
Дано и тя си намери скоро сродната душа Blush ,защото го заслужава.

# 329
  • Мнения: 3 436
Ще се видим отново с мафиота, разбира се. Ако се върне на контролен преглед. Grinning
Ако се отклонят от оригинала, може и да познаят БУ и Дани.
Скрит текст:
В противен случай очаквам от благодарността на боса да произлезе по-скоро бъркотия за Ейлюл.
Но и аз като Dily взех да си мисля дали, ако не 5-ти, следващият 6-ти еп. няма да се окаже последен за Зиянур. Прогнози?

Общи условия

Активация на акаунт