Преварената вода

  • 1 063
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 670
Първите 3 месеца преварявах изворна вода. Вече не преварявам.

# 16
  • Мнения: 1 035
аз все още преварявам,а щерката е на 1г.3м

# 17
  • Мнения: 110
Аз след първия месец давам вече изворна без да я преварявам. Така и така мия шишетата с чешмяна и колкото ида ги суша ,ако и тях не ги изварявам пак остават капки не преварена вода ,та си мисля ,че няма много смисъл от понататъчно преваряване.А изворна ползвам защото когато прецедя чешмяната през марля ,остават направо парчета боклуци от тръбите или де да знам от какво.

# 18
# 19
  • Sofia
  • Мнения: 926
Мисля да преварявам поне до 6 месеца. Чешмяна давам Peace

# 20
  • Мнения: 660
Розовата на Thorn Spring е ниско минерализирана и за това е подходяща за кърмачета и малки деца и не е необходимо да се преварява . За чешмяната е просто задължително , дори само поради факта , че е хиперхлорирана , флуоризирана и ... какво ли не още / да не стряскам пиещите ,я / . А изворната също трябва да се поставя под съмнение и да се преварява , тъй като подпочвените води често / дори и не инцидентно / се замърсяват с неприятни неща .

# 21
  • Мнения: 252
Благодарности отново на всички които се вкючихте и ми дадохте изчерпателни отговори  bouquet

# 22
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не съм изчела мненията дотук, но недей да рискуваш и да даваш на новородено бутилирана вода, пък била и тя "за бебета и деца"
Казано е, е на бебета се дава преварена течаща вода!

# 23
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
давам преварена чешмяна вода.смятам да продължа още месец  два и после ще мина на бутилирана

Общи условия

Активация на акаунт