Искам да кажа ... (131)_17.07-23.07

  • 54 898
  • 904
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 15 111
Ре-комфорт. Стават за деца и възрастни.

# 166
  • sofia
  • Мнения: 8 958
Тонка, съчувствия за Кати.
Моят мъж миналата седмицата така му стана през нощта. Но освен повръщане, вися и в тоалетната. Мисли, мисли и стигна до извода, че било от готвенето на тъщата.  Stuck Out Tongue Winking Eye Бяхме на гости по-предната вечер, а на следващия ден доядохме пържолите и картофите, които ни беше сложила за вкъщи.
Освен всичко това, на същата тази вечеря, баща ми му се похвали как си бил оправил киселините и стомашните проблеми, като сутрин пиел сок от половин лимон....просто изводът, че тъщата се опитва да ги умори и двамата, се наложи от самосебе си Joy

Сесил, ползвай маршрута, който ти е дала Ели. Най-бърз е.

# 167
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз моето момче го оставих 3-4 дни на диета, пробиотици и електролити, като се надявах да изчисти червата и разстройството да спре. Не стана. Вчера вече беше умрял от глад и каза, че почва да яде, каквото ще да става😀 Дадох един Имодиум и въпреки нормалната вечеря, всичко беше наред. Май приключиха нещата, дано!

# 168
  • Мнения: 22 537
Усещам как хубаво ще се забалтая в София. Simple Smile Ама да видим...

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 6 662
Да се оправят всички разстроени Simple Smile

Чета сега за изложбата на динозаври в морската градина на Варна. Някой ходил вече?

Майка ми е заредила хладилника с плодове и зеленчуци дом.производство и каквото и да сготвя, трябва да се изяжда всичкото, че няма място за прибиране.

# 170
  • София
  • Мнения: 18 679
Сесил, то и аз се балтая и по непознати неста не смея да ходя много-много😂 Но аз съм си мега зле с ориентацията, не очаквам друго от себе си. Пробвай с навигация, спасява положението донакъде, макар че мен веднъж ме караше да ми през един бордюр с парапет, т.к. беше убедена,,че е улица😂

# 171
  • София
  • Мнения: 6 003
Преди години, най-зверският чревен вирус, който е хващало мое дете беше точно на Албена. Едва се прибрахме до София. Цялата кола беше ...  Sick
Същото беше и с наши приятели, но друга година. Майката лежа с детето в болница във Варна на системи. А и майката, и бабата са лекари! Беше някаква страхотия просто ooooh!

# 172
  • Мнения: 22 537
белинда, на мен в София всичко ми изглежда...странно. Simple Smile пък чак такъв индианец не съм. Но...малкият град си казва думата.
Ще си ползвам навигацията, това е ясно, но съм имала големи куриози дори с гугъл мапс.

# 173
  • Мнения: 13 072
Добър ден! Жаки черпи всички чичовци по случай петия си рожден ден:) За жалост времето обърква рязко плановете за парти на открито, ще мислим нещо в движение. Криво ми е, че не разрешиха да вляза да я снимам с тортата и роклята, ще разчитам на снимките, които госпожата ще направи в градината. Аз смятах да я снимам преди градината, но валеше из ведро и я заведох с екипче облечена, нищо ще и върви по вода:)

За къща или апартамент имахме дилема съвсем скоро, в града и двете обаче. Избрахме апартамент, по лесен е за подръжка. Има си и минуси, но последния етаж, голямата тераса и страхотна гледка ще компенсират. Къщата нямаше таква височина, падаше се в нисокото и гледаше други къщи. Надяваме се на кротки съседи, въздържатели, с деца над две години и слушащи естрада и диско. Хаус, твърд рок и Милко Калайджиев и Сие, дано ни се разминат ( 3 зелени човечета и едно въртящо очи:))))

Мисълта да имам къща на село с градина, която АЗ трябва да копам не кореспондира с мързеливата ми същност:)

# 174
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Рядко ползвам навигация аз, хем че имам вградена в новия джиБ. Искам с мъжки глас да ме командват,барем  Mr. Green.
Сесил,
Скрит текст:
нали по Хемус ще караш? Преди входа на София се качи вдясно на кръговото, посока Перник, по Околовръстното и от там ще излезеш на кино Арена Младост, после Икеа и Ринг Мол и на Симеоновско шосе.  Peace Ботевградско шосе не знам кое  newsm78. Аз и до сега си гледам табелите,хем че шофирам от 15 години в София.
Вчера така се замотах в Бизнес парка  ooooh!.Ама аз съм перде. Влизам, паркирам, слизам,питам,извинявам се,че било забранено и се изнизвам...след като си свърша работата  Whistling Че тоя бизнес парк като град,се оказа,че е. Изненадващо хората са любезни и обясняват.Никой не ми е казал:"Пусни си навигацията,ма"  Naughty.
Днес уж да поошетам имам намерение  ooooh!.Една сушилка с дрехи ту я вадя,ту я прибирам...а багаж имам да стягам,желателно-с чисти дрехи  Mr. Green.
Синковецът ще водя на ваксина-ДТК,а утре на очен преглед.
Хеей,5-и РД на Жаки,юбилярка  Hug.Спомням си петгодишнината на моя син,какъв мушморок беше,а сега какъв мочурляк стана и как се блещи  hahaha.
Честита да е чаровната и остроумна Жаки! bouquet
Биогайа давам на младежа за чревната флора,а Ре-комфорт-при разстройство.Но последния път не го затегна, та се наложи Имодиум/Лопедиум.

Последна редакция: вт, 18 юли 2017, 11:30 от ДжеНа

# 175
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 275
Ботевградско води към Ботевград, демек в обратна посока "Хемус" влиза в София като "Ботевградско шосе".
Както и Цариградско води към Цариград Wink

Сесил, няма да се объркаш Hug

Жаки, честита ви рожденичка! Да расте здрава и много щастлива bouquet

# 176
  • София
  • Мнения: 18 679
Цунки ба Жакчето от чичо й Белинда и малкото козуначе!

# 177
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
"Хемус" влиза в София като "Ботевградско шосе" Crazy
ooooh! верно,че е така....хем,че скоро ходих до официалния сервиз на Хонда, баш там,накрай света  Crazy

# 178
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Честита да е порасналата Жаки. Да расте здрава и щастлива. Поздрави от чичо Лили.

# 179
  • Мнения: 22 537
Джена, по този маршрут смятам да мина.

Честито на Жаки!

Общи условия

Активация на акаунт