73 СОУ - гимназиална степен /тема №2/

  • 77 408
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 890
Отзиви от РС днес...? Аз съм с прекрасни впечатления от класната по НЕ и от учителката по БЕЛ; и двете са много доволни от класа. Разбрах от МС, че ако не се явят за похода в понеделник, г-жата по ФВ като организатор на мероприятието ще пише отсъствия: това възможно ли е нормативно или просто витае в месинджър сред учениците ...?

# 391
  • столицата
  • Мнения: 3 795
[По принцип понеделник е обявен за присъствен ден.

# 392
  • Мнения: 181
saffron, коя е вашата учителка по БЕЛ?
При нас учителите по НЕ, МАТ и Философия също казаха, че са много доволни от класа. Малко съм озадачена, дали всичко наистина е по мед и масло Simple Smile

# 393
  • София
  • Мнения: 5 131
saffron, коя е вашата учителка по БЕЛ?
При нас учителите по НЕ, МАТ и Философия също казаха, че са много доволни от класа. Малко съм озадачена, дали всичко наистина е по мед и масло Simple Smile

Кое Ви озадачава?

# 394
  • Мнения: 890
A защо да не е, след като са казали, че е така ..? Учителката по БЕЛ преподава на всички класове и класната ни още на 12 септември обяви, че е любим учител в 73то.  Тогава тя не беше на РС, но сега се представи и отдели време да ни запознае как работят, какво предстои и как се представят учениците. По МАТ на А и Б е един учител, а на В и Г е Ганис - предполагам тя е присъствала днес при вас 🤗, а нашата - не беше там.

# 395
  • Мнения: 181
Учителката по БЕЛ не дойде в нашия клас . По МАТ и НЕ може и да са тихи, но не винаги е така по БЕЛ и музика, напр. Те са и в такава възраст, че това също е нормално. Разбрах, че учителката по БЕЛ пред класа е казала, че не е доволна от резултатите на последния тест. Ей такива неща имах предвид, но децата  са в процес на обучение и е важна цялостната картина, в този смисъл един тест нищо не означава.

# 396
  • Мнения: 1 032
a някой знае ли подробности за екскурзията до девин? мислех, че е за цялото училище, оказа се, че бил за 7ми, 8ми и 10ти клас. на 70-80 деца 3ма учители и неясно колко аниматори. леко ме притесни липсата на учители, а и защо е селективна екскурзията?

# 397
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Разбрах, че учителката по БЕЛ пред класа е казала, че не е доволна от резултатите на последния тест.

Ако е тестът за проверка на грамотност... май не са се справили добре децата, не само във вашия клас.

Със saffron сме "съученички" и аз също си тръгнах снощи от родителската среща успокоена и доволна - харесвам класната, родителите, децата, учителите, които ни посетиха... Май останахме последни от 8-мите класове на етажа, такава сладка раздумка имахме Grin

fairytale lady, преди време моят син спомена за някаква екскурзия, на която никой от класа нямало да ходи, защото била и за други випуски и повече не задълбахме. Не знам дори дали за същата става въпрос Rolling Eyes

# 398
  • Мнения: 890
Тази новина за сборна екскурзия до Девин ще я пусна “транзит”; не са ме информирали- не съм чула; снощи с мен споделиха за друга до Австрия или Германия през юли, но това е новина от “английската” ...

# 399
  • Sofia
  • Мнения: 4 391
Тази новина за сборна екскурзия до Девин ще я пусна “транзит”; не са ме информирали- не съм чула; снощи с мен споделиха за друга до Австрия или Германия през юли, но това е новина от “английската” ...

Аааа, значи те ще се организират?!

# 400
  • Мнения: 1 032
ако е добре организирано за Австрия/ германия съм 'за'. но при нас нищо не се чува. 16 деца от класа ще ходят в Девин, не разбирам защо така някои знаят, други не и т.н.

на теста за грамотност имало думата 'облакътявам'. детето каза, че никой не я знаел и ползвал и нямало такава дума Grinning аз пък я ползвам толкова често всъщност...

# 401
  • Мнения: 79
Екскурзиите евентуално се организират от класните. За жалост нашата класна (децата я харесват), не се ангажира с екскурзии. Тъй че, който има желание, остава да се надяваме да ни присъединят някъде

# 402
  • Мнения: 1 032
Здравейте, има ли тук родители на деца от 8В клас? Децата да са споделили случайно как са протекли двете вечери на екскурзията?

# 403
  • Мнения: 79
Здравейте, никой нищо не е споделял. Доволни са, разбира се. За себе си заключавам - не достатъчен контрол като за тази възраст, допускам и алкохол и цигари.

# 404
  • Мнения: 1 032
Здравейте, никой нищо не е споделял. Доволни са, разбира се. За себе си заключавам - не достатъчен контрол като за тази възраст, допускам и алкохол и цигари.

от това, което стигна до мен(а вероятно то е само половината) - нулев контрол кой какво прави в стаите и дали въобще са си в стаите. за останалото не ми се говори, меко казано съм потресена. очевидно децата са доволни, но аз смятам да се срещна с директора още тази седмица. за мен е недопустимо - това са 13-14-годишни деца. със сигурност беше първа и последна екскурзия.

Общи условия

Активация на акаунт