73 СОУ - гимназиална степен /тема №2/

  • 77 123
  • 742
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 6 968
Здравейте, автобус 74 близо до училището ли спира? Има ли друг автобус, който спира в близост до училището?

# 151
  • Мнения: 3 915
Автобус 76 и тролейбус 8.

# 152
  • София
  • Мнения: 3 021
Автобус 83 спира до църквата на Луи Айер, близо е. 74 спира до училището.

# 153
  • София
  • Мнения: 6 968
Много ви благодаря!

# 154
  • Мнения: 1 915
Автобуси 73, 74, 76 и тролейбус 8 спират точно пред училището.
Автобус 204 също спира сравнително близо.
Ако влезне девойката, трябва да проуча и с 83 как е маршрута.
Знае ли се кои учители ще вземат новите осмокласници?

# 155
  • Sofia
  • Мнения: 653
Здравейте,
При избран втори език английски, от какво ниво стартират английския в 9 клас - от A1 или по-горно ниво?
Моля, ако някой има информация да сподели.

# 156
  • София
  • Мнения: 17 921
Здравейте,
При избран втори език английски, от какво ниво стартират английския в 9 клас - от A1 или по-горно ниво?
Моля, ако някой има информация да сподели.


По старата система в някои училища от В2, по новата - от А1.  Това по документи. А дали учителят (независимо в коя гимназия) ще е достатъчно гъвкав  да намери начин да "заобиколи" това ограничение за английския като учен от доста деца до 7 клас - за това можем само да гадаем. Този пост е принципен, не само за 73-то. Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 юли 2019, 17:25 от пенсионирана русалка

# 157
  • Sofia
  • Мнения: 653
Благодаря, русалке!
Моята девойка досега английски не е учила, та е добре да знам, ако трябва да я записвам на курсове, за да навакса до необходимото ниво.

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 653
Говорих се една девойка, която учи в училището и сега завърши 10 клас. По нейна информация АЕ в 9 клас започва от нулево ниво.

# 159
  • Мнения: 1 032
здравейте, приети сме на 1во класиране, вероятно и след 2ро ще останем там - знаете ли кога обичайно има родителска за новите осмокласници?

Говорих се една девойка, която учи в училището и сега завърши 10 клас. По нейна информация АЕ в 9 клас започва от нулево ниво.

това вероятно важи и за френски/ руски?

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 09:29 от bubanka

# 160
  • София
  • Мнения: 5 093
Родителската среща за 8 клас е на 12.09 от 18.00. Всеки втори чужд език започва от нулево ниво.

# 161
  • Мнения: 1 032
Родителската среща за 8 клас е на 12.09 от 18.00. Всеки втори чужд език започва от нулево ниво.

благодаря!

# 162
  • Мнения: 79
Здравейте, моята дъщеря е приета на 1 класиране и ви моля на малко инфо по отношение на: дисциплина, атмосфера сред децата, т.е. чувстват ли се добре в средата, лесно ли се адаптират, има ли извънкласни занимания, езикови лагери и всичко каквото споделите, ще е добре дошло. Благодаря!

# 163
  • Мнения: 61
Здравейте,

дъщеря ми е приета в 73 СОУ на първо класиране и вчера подадохме заявление за второ класиране. От комисията по прием на документи ми казаха, че на 12.07 след 18.30 ще въведат заявленията в системата. Към настоящия момент обаче, статусът ни в системата е "незаписал се" .Трябва ли да се притеснявам, че нещо се е случило със заявлението ми, например е загубено. Имам вх. номер. В този смисъл вашите деца с променен статус ли са вече в системата?

# 164
  • София
  • Мнения: 5 093
След като сте подали заявление за второ класиране, естествено, че статусът ще е незаписал се.

Общи условия

Активация на акаунт