"За... аз пари не давам!"

  • 54 404
  • 597
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: X
Ами темата не е за какво не давам пари, защото здравословното ми състояние не го позволява. Все едно аз да напиша, че не давам пари за цигари и концентрати, защото кърмя или за почивка на Луната, защото не мога да си я позволя.

# 496
  • Мнения: 54 819
Вчера си мислех за темата и се сетих, че не давам пари на първа среща с мъж. Simple Smile
Какъв кавалер ще е, ако една сметка не може да плати? Mr. Green Mr. Green Тъкмо разбирам дали е стиснат и ако да, втора просто няма. Crossing Arms

# 497
  • Мнения: 94
Тези дни, покрай недостиг на пари установих,  че пари няма да давам повече за някакви супер скъпи обяди на работа, сандвичи по 6 лева и всичко подобно. Био десертчетата също временно са на пауза, въпреки, че много ги обичам.

# 498
  • Мнения: X
Тези дни, покрай недостиг на пари установих,  че пари няма да давам повече за някакви супер скъпи обяди на работа, сандвичи по 6 лева и всичко подобно. Био десертчетата също временно са на пауза, въпреки, че много ги обичам.


 Какви са тия сандвичи по 6 лева? С какво са вътре? Някои търговци съвсем изтрещяха.

# 499
  • Мнения: 36 808
На Събуей не бяха ли около толкова? Не съм взимала от студентските си години, но и тогава беше по-скоро от любопитство))

# 500
  • Мнения: X
  Аз сандвичи по принцип не ям, за това не знам как се движат цените им, но 6 лева за сандвич ми се струва ужасно скъпо. Сандвичът за мен не е храна, по-скоро е нещо за отбиване на номера по време на път, екскурзия и т.н. Никога не бих дала 6 лева за сандвич!

# 501
  • Мнения: X
Какви са тия сандвичи по 6 лева? С какво са вътре? Някои търговци съвсем изтрещяха.
С кучешко или котешко, но е много вероятно нито едно животно да не е пострадало при направата на шунката за тях.  Laughing

# 502
  • Мнения: 18 666
Събовете - на деня и нормален размер са около 3 лв. Сандвич за 6 лв. пак е по-добре от така модерните бургери по 10+лв.

# 503
  • Мнения: X
Събовете - на деня и нормален размер са около 3 лв. Сандвич за 6 лв. пак е по-добре от така модерните бургери по 10+лв.

 Бургери за 10+ лева?  Shocked А за мен това са храни боклуци. Цените наистине ме учудват.

# 504
  • Мнения: 30 802
Покрай МастърШеф нали някакви направиха едни нещо като ресторантчета за сандвичи. Вътре в сандвича- някакво сложно приготвено месо или зеленчуци, цяла манджа, на която са й баели 20 минути. Завъртян сандвич.

# 505
  • Мнения: X
Вчера си мислех за темата и се сетих, че не давам пари на първа среща с мъж. Simple Smile
Какъв кавалер ще е, ако една сметка не може да плати? Mr. Green Mr. Green Тъкмо разбирам дали е стиснат и ако да, втора просто няма. Crossing Arms

Подкрепям!

Сандвичи обичам много, на Събуей обаче са супер гадни, с кофти хляб и съдържание. Най-вкусни са собственоръчно направените от мен, с домашен хляб, ммм. Особено лятото мога да ям само хляб, сирене и зеленчуци, под формата на сандвич или не.
Санвичарници из София има от години, високи са цените, понякога съвсем неоправдано...

# 506
  • Мнения: X
Затова и казах, че не давам пари за подправки. Някой друг добави "сол и захар"  :/ 
Ами темата не е за какво не давам пари, защото здравословното ми състояние не го позволява. Все едно аз да напиша, че не давам пари за цигари и концентрати, защото кърмя или за почивка на Луната, защото не мога да си я позволя.

# 507
  • Бургас
  • Мнения: 7 003
Не давам пари за книги, филми (освен кино) и музика, тегля си ги от нета. Само не ме пребивайте с камъни. За скоростта, с която ги потребявам трябва да съм милионер за да си ги позволя.

# 508
  • Мнения: X
Затова и казах, че не давам пари за подправки. Някой друг добави "сол и захар"  :/ 
Ами темата не е за какво не давам пари, защото здравословното ми състояние не го позволява. Все едно аз да напиша, че не давам пари за цигари и концентрати, защото кърмя или за почивка на Луната, защото не мога да си я позволя.

И сол ли не консумираш, извинявай?

# 509
  • Мнения: 36 808
Баща ми използва само някакъв заместител на солта (не помня как се казваше), а имам и познати, които не я ядат, така че не е странно))

Общи условия

Активация на акаунт