Мъжете и жените говорят различни езици

  • 22 473
  • 319
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 835
   И аз не мога да разбера мъжете. Не знам защо е толкова трудно да разберат жените? При мене "Не" означава "Не". А относно това, когато кажа, че съм "Добре", наистина "Не съм добре", но защо трябва да разбира отсрещната страна какво ми е.

# 46
  • Мнения: 3 666
Мъжете и жените говорят различни езици - нищо подобно, просто всеки се прави на неразбрал, когато не му изнася.

# 47
  • Мнения: 5 835
Мъжете и жените говорят различни езици - нищо подобно, просто всеки се прави на неразбрал, когато не му изнася.

   Вярно е. Дори започват да си мислят, че жената като каже "Не" означава "Да", както и обратното. Могат да си правят каквото искат. Пример: моят бивш приятел му казах "Не", а той го прие за "Да" и пристъпи моята воля. Безкрайно обидена бях. А той ми каза, че обикновено при жените отговорът "Не" означава "Да".

# 48
  • Мнения: 5 264
Абе има ли любов не е трудно да си разберем езиците, няма ли я обаче е невъзможно.

# 49
  • Мнения: X
Мъжете и жените говорят различни езици - нищо подобно, просто всеки се прави на неразбрал, когато не му изнася.
И аз имам такива наблюдения....    Laughing
Айде, да не е на 100 %, ама поне в 99 % прекрасно един мъж разбира какво казва една жена (съответно обратното също е вярно), но ако не му харесва казаното, предпочита да се прави на улав и тъп....Или е по-лесно-ако след казаното от жената се очакват конкретни действия, а него го мързи, та две не вижда, или предпочита да не се разправя, ако репликата води към скандал.
Интересно, когато един мъж и една жена са на едно мнение по даден въпрос, се разбират повече от прекрасно какво, как и защо го казват.    Grinning

# 50
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Абе има ли любов не е трудно да си разберем езиците, няма ли я обаче е невъзможно.
Що пък да е невъзможно. Обикновено с умните мъже се разбирам перфектно, а не с всички такива имам любов.

# 51
  • Мнения: 5 264
Имам  предвид във връзка Лиляна . В ежедневието си човек комуникира с много хора , умни и не чак толкова . Като не са близки обаче не е фрапиращо ако не се разбират .

# 52
  • Мнения: 5 835
Имам  предвид във връзка Лиляна . В ежедневието си човек комуникира с много хора , умни и не чак толкова . Като не са близки обаче не е фрапиращо ако не се разбират .


   Определено е така.

# 53
  • Мнения: 3 738
Добре ами служебната комуникация, не мога да се обичаме всички колеги. И аз четох по препоръка, книгата за войната за капака на тоалетната чиния, там обясняват, че софтуерът ни работи различно на мъжете и жените , не знам колко е научно обосновано,  newsm78,. И  да споделя Simple Smile имам колежка, която ме докарва до лудост(гледам да не се издавам) , която говори по 5 теми едновременно, така хаотично, започва едната, следва друга , връща се и т.н., в книгата пише ,че това било много пистово мислене -говорене , характерно за жените  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 9 052
Ъависи какъв интерес има отсрещния за това дали ще те чуе .

# 55
  • Мнения: 5 835
Ъависи какъв интерес има отсрещния за това дали ще те чуе .

   Много правилно го написахте.

# 56
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма как да разбера дали говориш за връзка, предвид зададената тема.
И дори във връзка - умните хора пак могат да се разберат, даже и да си е отишла любовта.

# 57
  • Мнения: 5 264
И аз имам такава колежка и едва я изтрайвам.
На работното място си длъжен да се разбираш до толкова до колкото да не смущаваш работния процес . Никой не те кара да обичаш колегите си. При непреодолими неразбирателства между колеги си има началство което да реши какво да прави с тези колеги , така че длъжен си ако не се разбираш то поне да се изтърпяваш с тези хора.

# 58
  • Мнения: 5 264
Няма как да разбера дали говориш за връзка, предвид зададената тема.
И дори във връзка - умните хора пак могат да се разберат, даже и да си е отишла любовта.

така е , но не си и длъжна да ме разбираш .

# 59
  • София
  • Мнения: 16 211
Добре ами служебната комуникация, не мога да се обичаме всички колеги. И аз четох по препоръка, книгата за войната за капака на тоалетната чиния, там обясняват, че софтуерът ни работи различно на мъжете и жените , не знам колко е научно обосновано,  newsm78,. И  да споделя Simple Smile имам колежка, която ме докарва до лудост(гледам да не се издавам) , която говори по 5 теми едновременно, така хаотично, започва едната, следва друга , връща се и т.н., в книгата пише ,че това било много пистово мислене -говорене , характерно за жените  Simple Smile
Това е логорея.  Тя дори не мисли.

Общи условия

Активация на акаунт