медикаментозен или оперативен аборт?

  • 1 858
  • 6
  •   1
Отговори
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
Случи ми се, дами, нещо много неприятно Sad Въпреки пазенето сме уцелили 1% вероятност да стане белята. За момента няма как да си позволя бременност по ред причини, най-главното е секцио преди 9м. Въпросът ми е, че утре съм на лекар и се чудя ако имам избор какво е по-правилно да избера като метод? Моля, който има опит да сподели

# 1
  • Мнения: 125
Зависи в коя седмица си,зависи в кой град и в кое лечебно заведение.На повечето места не предлагат медикаментозен аборт.Предлагат го в частните и по-скъпи лечебни заведения.

# 2
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
предполагам 4г.с. От София съм, ще ходя в Майчин дом. Иначе гледах в Шейново, че се предлага като услуга

# 3
  • София
  • Мнения: 983
Проучи внимателно медикаментозният аборт, крие доста негативи и най-вече се вслушай в професионалното мнение на добър лекар,който няма да те претупа, за да си вземе 300-те лева.
Успех в процедурата и бързо възстановяване после Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 11 759
предполагам 4г.с. От София съм, ще ходя в Майчин дом. Иначе гледах в Шейново, че се предлага като услуга

в 1ва Аг също се предлага.

Не знам, сложно е, трябва да се обсъди с лекар. По принцип аз съм за медикаментозното, тъй като е по-щадящо, но пък ти си след секцио, не знам дали леките контракции не са опасни. Във всички случаи аборта става май по-късно, към 7-8 седмица, когато вече има плод и сърце. Успех

# 5
  • Мнения: X
Медикаментозен, предлага се и в Шейново, и в ТК, сигурно и по частните клиники, разбира се навсякъде се заплаща, не се поема по клинична пътека. Това е най-безопасният и щадящ начин изобщо, прочети повече, ако се съмняваш, но е така. Прави се в ранна седмица, т.е. колкото по-рано, толкова по-добре.

# 6
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 889
В крайна сметка ще е оперативен по медицински причини. Надявам се поне всичко да е ок по-нататък.
Сега обмислям и да питам веднага да започна с някакви противозачатъчни, дано тоя път е по-надеждно

Общи условия

Активация на акаунт