Моме - не знам дали ще те успокои, но тази вечер случайно разбрах, че детето на една приятелка на 4г и 9м все още отказва да си каже за акото и му слагат памперс за навън. Не посмях да попитам как стои въпросът с памперса за сън.




Но имам чувството, че аз ако не го подтикна, може да си седи с памперс до гимназията. В този ред на мисли, вчера си размишлявах - как няма да са ми енергични и вироглави децата - това са двете ми най-борбени ембриончета
Нали върнахме и двата пъти по 2 ембриона, и двата пъти само по едно се имплантира и износи - ами ето ги упоритите момчета на мама

А кви тежки думи ти е изрекла, чак ми стана мъчно...аз сигурно бих ревнала. Някой да не и говори нещо против теб?

Поспаланче, ти имаше скоро такъв проблем, как се лекуваше? Засега пия Бевит и Миг 400 и мажа с Репарил гел... Препоръчани теми