Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~174

  • 65 274
  • 743
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 41 695
Наминавам следобедно! Wink Hug

Малко спомени! Laughing





Днес от ИН-зад кадър! Peace
Сейчас съёмки проходят в музыкальной студии.
https://vk.com/istanbullu_gelin?z=video-64090011_456239173%2Fb45 … pl_wall_-64090011

Режиссёр и постановщик на сегодняшних съёмках.
https://vk.com/istanbullu_gelin?z=video-64090011_456239175%2F1ad … pl_wall_-64090011

Воскресенье - насыщенный съёмочный день.
https://vk.com/istanbullu_gelin?z=video-64090011_456239176%2F8ca … pl_wall_-64090011

Приятен следобед! Hug

# 376
  • Мнения: 4 381

З д р а в е й т е . . .  



Ето .още спомени и от мен! Thinking
поздрави на всички ..релаксиращи --- bowuu Heart Eyes Heart Eyes и много работни.. hahaha hahaha hahaha




# 377
# 378
  • Мнения: 4 381
Хубава вечер и до скоро. .  . .



Скрит текст:







Последна редакция: нд, 20 авг 2017, 22:11 от KraLeva♥66♥

# 379
  • Мнения: 3 203
Добро утро момичета събуждайте се  Hug



За първи път ми се пада да се възползвам и аз да ви сервирам сутрешното кафе   Heart Eyes


Лека и спорна нова седмица приятели в очакване на новостите около ИН  Heart Eyes

# 380
  • Мнения: 41 695
                        Добро утро! Hug food010 wavey

              

Кралице Hug wavey,за красивите спомени от сериалите на Еркан! newsm10

Цитат
За първи път ми се пада да се възползвам и аз да ви сервирам сутрешното кафе   Love
Миме Hug,все някога има първи път! Wink Благодаря за кафенцето! Hug
Скрит текст:
Мнооого дълга целувка в Пълнолуние!Страхотен Джан! Laughing

Боби Hug,приятна почивка на морето!Обещават да не вали при нас,само ще е облачно!Ще видим! Peace


Цитат
#new Вышла статья по поводу прически Озджана
"Озджан Дениз не покрасил волосы для "Стамбульской невесты", и в первой серии нового сезона зритель столкнется с таким образом"
P.S: вчера Озджан был на съемках в образе, который на фото, поэтому многие были шокированы, каким же будет Озджан в новом сезоне
https://vk.com/istanbullu_gelin


Цитат
Озге Борак получила сценарий 17-й серии.
Актриса любит, когда её экземпляр подписывают "Леди Озге Борак".

Приятен прохладен ден и лека нова седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover

# 381
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Здравейте момичета
този път не сте писали много през почивните дни и бързо ви "настигнах"....
Явно ще видим един отчаян  Фарук, щом Ози не се е боядисал за новия сезон...дано обаче действа, а не само да скърби за Сюрея....
Кралева Heart надявам се да си с нас през вторият сезон на ИН...
хубав ден на всички в темата...


https://www.vbox7.com/play:05ba588be4

# 382
  • Мнения: 36 752
Здравейте момичета  Hug
Току що се прибрах у дома след пътешествието....
У дома ми е най-хубаво, само ми е самотно....Дали утре сутрин когато се събудя ще се питам къде съм.... Thinking или ще си знам, че съм си у дома.....

Кралице  Hug Злати  Hug Гости  Hug Миме  Hug и на всички момичета, които ще наминат по-късно и на тези които почиват и ремонтират хубав остатък от деня и спорна и късметлийска седмица   newsm10



Предполагах, че Фарук ще изглежда така....но се надявам като Гости да действа, а не да се предаде....и мама му и бившата да управляват живота му....

# 383
  • Мнения: 41 695
Привет следобедно! Hug

Гости Hug

Ани Hug,добре завърнала се у дома! Hug



нови от ИГ





Цитат
В двух сериях нового сезона снимется Гюльчин Хатыхан.
Она исполнит роль Фиген - подруги Сюрейи. По сюжету, Фиген живёт заграницей.
Актрису Гюльчин Хатыхан некоторое время назад очень много обсуждали в новостях - за 8 месяцев она сбросила 60 килограмм.
Актрисе 44 года, её прошлый проект - сериал Poyraz Karayel.
Същата актриса съм я гледала в Suskunlar,където е работила с Аслъ и Гювен/Осман! Peace

# 384
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Скрит текст:
Привет следобедно! Hug

Гости Hug

Ани Hug,добре завърнала се у дома! Hug



нови от ИГ




Цитат
В двух сериях нового сезона снимется Гюльчин Хатыхан.
Она исполнит роль Фиген - подруги Сюрейи. По сюжету, Фиген живёт заграницей.

Актрису Гюльчин Хатыхан некоторое время назад очень много обсуждали в новостях - за 8 месяцев она сбросила 60 килограмм.
Актрисе 44 года, её прошлый проект - сериал Poyraz Karayel.

Ани,Злати това означава, че Сюрея е заминала при приятелка...щом е за две серии значи бързо ще я открие Фарук...

# 385
  • Мнения: 36 752
Злати мерси за инфото   Hug

Гости точно това си помислих, когато прочетох инфото - ама то и не е нужно да я търси цял втори сезон - трябва да действа бързо....Сигурно още в края на първия епизод от втори сезон ще я открие.....
Много се радвам....Бегюм няма да успее да го омота....

# 386
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 815
Злати мерси за инфото   Hug

Гости точно това си помислих, когато прочетох инфото - ама то и не е нужно да я търси цял втори сезон - трябва да действа бързо....Сигурно още в края на първия епизод от втори сезон ще я открие.....
Много се радвам....Бегюм няма да успее да го омота....


ще си отдъхнем, че няма да гледаме втора Дафа..... Grinning

# 387
  • Мнения: 36 752
Гости, не бързам да си отдъхвам, защото съм сигурна, че Бегюм ще се опита, ама дано да не й се отвори парашута....Очаквам Фарук да й каже в прав текст, че няма на какво да се надява Бегюм - ще се грижи за сина си и отношенията им ще бъдат свързани само що се отнася до Емир...Точка  Stop

# 388
# 389
  • Мнения: 36 752
Добро утро  lovekiss
Да изпием по кафе момичета  Coffee Coffee Coffee



Седмицата ще е дъждовна - времето ни напомня, че идва есента....За жалост днес на Боби денят ще бъде дъждовен

Да е хубав и щастлив денят на всички, където и да се намирате и с каквото и да сте се захванали.....

Общи условия

Активация на акаунт