откъде купувате козметика?

  • 4 452
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 417
Напоследък само от фри шоповете по летищата Simple Smile иначе ако ми се наложи  или от аптеките или от парфюмерийния магазин на Витошка и Патриарха.

# 16
  • София
  • Мнения: 786
Последната опция. Поръчвам и от каталози, пазарувам и от магазини, абе общо взето където видя нещо дето ми харесва и си го взимам. Flutter

# 17
  • Мнения: 3 342
Опция № 4

Не се доверявам на продавачките в магазина/аптеката, защото поне досега не съм попадала на някоя, която да е по-добре осведомена от мен Crazy или да е по-наясно с това кое би ми се отразило добре...
Рекламите/форумите ми дават първоначалната информация, оттам започвам да се ровя по специализираните сайтове за допълнителна информация и чак тогава купувам. По този начин все по-рядко правя неудачен избор... Даже напоследък/от една-две години/ изобщо не ми се е случвало.

# 18
  • Мнения: 6 155
Пазарувам където и когато видя нещо интересно;

Peace

# 19
  • Мнения: 364
напоследък пазарувам повече по каталог, заради липса на време (поръчвам проверени неща)- така и гласувах, иначе предпочитам да ми дадат консултация (което включва възможност 2 и 3). От павилиончета на улицата никога не купувам.

# 20
  • Мнения: 513
Пазарувам от магазини където мога да получа добра консултация  Peace

# 21
  • Мнения: 1 986
 Декоративна козметика купувам от проверени магазини-обикновено посещавам едни и същи,продавачките ме знаят,и ако има нещо "нередно" Wink,ме предупреждават,а не гледат да си пробутат стоката! Иначе,бяла козметика-само от аптеки!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Четвърта опция.
Попадала съм на добри консултанти, но най-вече се доверявам на консултантите от Бг мамма Wink
Декоративна козметика си избирам сама.
Бяла козметика, вече купувам само от аптеките.
От каталожната търговия си поръчвам дребни неща, като: душ гел, балсам за тяло, крем за ръце.

# 23
  • Мнения: 35 962
по каталог и от аптеки

# 24
# 25
  • Мнения: 4 473
4-та опция. От скоро пак започнах да си поръчвам от AVON, но предимно бяла козметика. Грим рядко ползвам и малко купувам, но определено предпочитам да видя , да пробвам и тогава да взема.

# 26
  • Мнения: 13 512
От магазин "Галери" и "Долче Вита " във Варна, но по принцип от чужбина и от летищата ми е по-изгодно, защото  ползвам 2 марки козметика и ми е лесно.

# 27
  • Мнения: 5 647
От където ми падне. Най-вече от магазини за козметика и аптеки. От време на време си поръчвам от Ейвън, но напоследък не съм очарована от тях и спрях да си взимам разни работи за лицето.

# 28
  • Мнения: 324
бяла козметика задължително от аптеки, а боичките си купувам предимно от "Бонжур", защото там има почти всички марки и серии на средния клас гримове, при това с тестери за всяко нещо, а и някак има пространство, не ми диша продавачка във врата, докато пробвам thumbsup

# 29
  • Мнения: 750
Май нямам категоричен отговор в анкетата, та затова пояснявам.
Основно си купувам козметика от аптеките РЕМЕДИУМ, аптеката срещу Института по хигиена (избяга ми името й  Crazy) и Бонжур на пл. Славейков. Обикновено нямам нужда от консултанти - или преварителон съм си набелязала продукт, или пък на място решавам да пробвам нещо ново. Единствено от полза ми е бил един консултант в Ремедиум, но не беше отперсонала на аптеката, а на една от фирмите, представени там.
Информация за продуктите черпя от рекламите, списанията, форума и познати, които вече са пробвали "нещото".

Общи условия

Активация на акаунт