От Англия до България - превоз и закупуване на поръчките ни – 16

  • 86 099
  • 736
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 87
Здравейте, досега винаги съм пускала поръчките от Асда директно до БГ, но с новите условия идва доста скъпо. Някой, който е ползвал превозвач би ли ми помогнал??

# 556
  • Мнения: 2 298
Няма нищо особено. Избирате си превозвач и записвате неговия адрес за доставка. Повечето ви дават лично id (регистрирате се на сайта на превозвача), което им помага да идентифицират пратката ви. На сайта на избрания превозвач ще намерите информация за това. Когато пратката пристигне при превозвоча повечето превозвжмш ще ви информират, както и когато тръгне и пристигне в България.

# 557
  • Мнения: 669
Ползвам единствено и само Доставка Англия и съм доволна от услугите им. Но имаме вече един закрит акаунт в Асда, заради съмнителен адрес (посочен беше адреса на Доставка англия). Може би друг който скоро е поръчвал, да ви насочи към превозвач

# 558
  • Мнения: 731
Момичета, поръчах от Sports Direct. ОБАЧЕ... на адреса не е излезнал пълния номер на апартамента. Явно съм достигнала символите.. Тъпо... Опитах се да се свържа с тях, но ми дава само форма за контакт, която е с предварително дефинирани въпроси и като избера който и да е от тях, ми дава автоматичен отговор. Преди малко получих мейл, че поръчката ми е вече със сменен статус и пътува.. Та по същество- за колко време ще дойде до Бг, с коя куриерска фирма да очаквам доставка? Поне да им звънна да допишат тел за връзка и коректния номер на апартмента.. :/

# 559
  • Мнения: 42
 Аз  от вчера се мъча с поръчка от TKmaxx, поръчвала съм от сайта няколко пъти миналата година, до адрес на Габиели, с една и съща кредитна карта . Сега не ми позволява да платя ,не знам защо. Опитах и друга кредитна карта - пак не ми позволява да платя.

# 560
  • Мнения: 13
Ако поръчвате и после получавате пратките по Еконт (за Спиди не съм сигурен), то Еконт го играят някакъв оператор и няма нужда от касови бележки, пише го на сайта им. Тоест те Ви издават там товарителницата и една бележка от Еконт касова, и това са Ви документите, а фирмата дето Ви праща нещата отчита тях. В този случай фирмата дето превозва от Англия до България, не е длъжна да ви пуска касови бележки:
http://www.econt.com/2012/02/cod/

 "ЕМ ЕФ ЕС" ООД = GGBG

Последна редакция: сб, 17 мар 2018, 15:12 от anna711

# 561
  • Мнения: 14 490
Аз  от вчера се мъча с поръчка от TKmaxx, поръчвала съм от сайта няколко пъти миналата година, до адрес на Габиели, с една и съща кредитна карта . Сега не ми позволява да платя ,не знам защо. Опитах и друга кредитна карта - пак не ми позволява да платя.


Така ще е занапред. Последните 2 седмици се занимавам да поръчвам от английски онлайн магазини, от които съм поръчвала многократно, плащам през пейпал и след 2-3 дни ми канселират поръчката и ми връщат парите защото нещата не били налични.

Според мен англичаните просто се опитват да ни отрежат. Единия сайт като съм въвела българския билинг адрес въобще не ми зарежда сайта на  пейпал за да платя. В момента в който си въведох билинг адрес - този на превозвача, зареди сайта на пейпал. От този сайт конкретно пазарувам от 6-7 години, имам сигурно 20 поръчки.

Шовинисти!

# 562
  • Варна
  • Мнения: 956
Здравейте. Имам нужда от помощ.
До скоро ползвах  simplyshopping.eu, но отскоро закриха варненския си офис и препращането с Еконт ми излиза доста по-скъпо.
Имам регистрация и в Габко (отдавна не съм ги ползвала) и когато влязох в сайта им видях, че и те вече нямат склад във Варна Sad
Въпроса ми е кой от превозвачите ползвате с офис в рамките на града?
http://dostavki.co.uk ми е най-удобна, като местоположение, но не намирам мнения?

# 563
  • Мнения: 307
Здравейте. Имам нужда от помощ.
До скоро ползвах  simplyshopping.eu, но отскоро закриха варненския си офис и препращането с Еконт ми излиза доста по-скъпо.
Имам регистрация и в Габко (отдавна не съм ги ползвала) и когато влязох в сайта им видях, че и те вече нямат склад във Варна Sad
Въпроса ми е кой от превозвачите ползвате с офис в рамките на града?
http://dostavki.co.uk ми е най-удобна, като местоположение, но не намирам мнения?
Аз използвам услугите на Габиели.

# 564
  • Мнения: 1 557
Здравейте, някой скоро поръчвал ли е памперси от Асда и с кой превозвач ? Колко ви излиза услугата като кг/бр.памперси ?

# 565
  • Мнения: 2 487
Здравейте, имам проблем с tkmaxx някой друг среща ли такъв?
Преди съм поръчвала до адрес на Габиели без проблем, но сега ми изписва error .

# 566
  • Варна
  • Мнения: 104
Момичета,случвало ли ви се е превозвач да повреди или счупи пратката ви?

# 567
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Момичета,случвало ли ви се е превозвач да повреди или счупи пратката ви?
Не. Получавала съм десетки чупливи пратки(техника, козметика, посуда),  включително 2 огледала. Всичко е било перфектно опаковано, а на някои от тях даже е нямало надпис за чуплив продукт на опаковката. Нооооо... винаги има “първи път” и съм съвсем наясно с това.

# 568
  • Варна
  • Мнения: 104
Момичета,случвало ли ви се е превозвач да повреди или счупи пратката ви?
.   Слънчеви очила поръчах и дръжката е счупена. Не става да се оправят. Писах и на сайта (tkmaxx) защото бяха изпратени само в мек калъф и на превозвача, но отговор няма. Реално съм платила нещо което отива на боклука

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 194
Вина за опаковането носи сайта,трябвало е да бъде изпратено в надеждна опаковка.

Общи условия

Активация на акаунт