тестът за алергии преди епидурална?

  • 1 160
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Направи си, за 5 мин. работа е.

# 16
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
На мен такъв тест не са ми правили, но ако нещо теб те безпокои, отиди предварително там, където ще раждаш, и си направи
Леко раждане Hug

# 17
  • Мнения: 239
И НА МЕН НЕ СА МИ ПРАВИЛИ (НИТО ЗА 1ВОТО, НИТО ЗА 2ТО )САМО АНАСТЕЗИОЛОГА МЕ ПИТА ДАЛИ СЪМ БОЛЕДУВАЛА ОТ РАЗНИ БОЛЕСТИ И ДАЛИ СЪМ АЛЕРГИЧНА КЪМ НЕЩО.  Peace

# 18
  • Мнения: 35 968
отиваш с талон 3А в "Св. София" и става за 40 мин.
ако нямаш такъв талон си плащаш, но не помня колко - май 25 лв.

# 19
  • София
  • Мнения: 244
На мен ми направиха тест една седмица преди термина в клиниката по алергология, трае 5 мин, после изчакваш десетина мин. за резултатите. По принцип е безплатен, вземи си направление от наблюдаващия те гинеколог, иначе там са много мили и даже без направление може да не ти вземат пари, поне при мен беше така, мисля, че цената е 40 лв, ако не си осигурена, успех Hug

# 20
  • Мнения: 292
Нямам спомен да са ми правили  newsm78, ако не е било заедно с теста за антибиотици, дето го драскаха по ръката ...

# 21
  • Мнения: 234
Днес ходих при алерголог и очаквах да ми направи някакъв тест,нещо да ме боцне....ама не-само ме пита туй-онуй и толкова.

# 22
  • Мнения: 3 447
10-на дни преди датата на секциото го направих - лекарят, при когото щях да раждам, ме насочи. Направих го в Св. София, но не помня колко струваше newsm78 Драсват ти по десетина черти с игла на всяка ръка, намазват драскотините с различните упойки и изчакваш около половин час. След това отчитат къде има реакция и ако има (както в моя случай), 3 дни преди операцията пиеш десенсибилизиращ препарат. Аз пих Ериус. Преди поставянето на упойката май пак ми биха нещо за всеки случай.

# 23
  • sofia
  • Мнения: 562
изследването за алергии към упойки има валидност 30 дни.съветвам ти да си го направиш по две причини от една страна никога не знаеш към какво може да си алергична, примерно като тази жена която беше починала на операционнат маса от алергичен шок,нито пък знаеш дали няма да ти се наложи да ползваш, аз ползвах като реших на място. второ към най-често ползваната упойка, в България, лидол има най-много проявени алергии към нея.за самото зиследване са ти обяснили как протича.за цената преди 3 години в Александровска беше 15 лв за всеки маркер по 1 лв и безплатен преглед при алерголога.иначе без направление се заплаща прегледа както и всеки маркер е по 2-3 лв.
много е важно да провериш в болницата, където ще раждат какви изследвания признават  Wink

Общи условия

Активация на акаунт