На море в Турция - тема 48

  • 216 144
  • 1 041
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 11 116
Тя машината си има резервоар, където тече излишната вода, не се лее по пода.  Wink

# 496
  • Мнения: 1 377
И след 10я такъв тоя резервоар се препълва щото не винаги има някой от персонала да го излее.. 😂😂😂 елементарно възпитание.. но то само това да е.. народа се нахвърля върху яденето като не видял..

# 497
  • София
  • Мнения: 11 116
В Палмите персонала постоянно шета, така че кочина не е имало.
Иначе те разбрах още от първия път за "елементарното възпитание", няма нужда от излишни заяждания.

# 498
  • Мнения: 1 377
Не се заяждам с никой от форума тук, а по-скоро споделям видяното от престоя си там... при нас персонала не шеташе толкова специално около кафе машините защото редовно сутрин преливаше.. по обяд вече не се пиеше толкова кафе и не беше така. Сигурна съм че си ме разбрала.. Simple Smile

# 499
  • Мнения: 246
Никой не спомена веригата Kahve Duniyasi, демек Света на кафето. Има я навсякъде, имат и собствена марка шоколадови изделия, например еспресото се сервира с шоколадова лъжичка от млечен или черен шоколад, има турско кафе с вкус на истинска дъвка, т.н. сакъзлъ тюрк кахвеси, и още и още стотици изкушения. Всичко се продава и за вкъщи, освен това и заведенията им са много хубави, нищо общо със Старбъкс.
Да вземем да направим и една анкета за еспресото по хотелите, миналата година във Фантазия делукс - Кушадасъ еспресото беше включено в ол инклузива.

# 500
  • Самоков
  • Мнения: 561
В Aquasis на лобито имаше  хубаво еспресо.

# 501
  • Мнения: 539
Никой не спомена веригата Kahve Duniyasi, демек Света на кафето. Има я навсякъде, имат и собствена марка шоколадови изделия, например еспресото се сервира с шоколадова лъжичка от млечен или черен шоколад, има турско кафе с вкус на истинска дъвка, т.н. сакъзлъ тюрк кахвеси, и още и още стотици изкушения. Всичко се продава и за вкъщи, освен това и заведенията им са много хубави, нищо общо със Старбъкс.
Да вземем да направим и една анкета за еспресото по хотелите, миналата година във Фантазия делукс - Кушадасъ еспресото беше включено в ол инклузива.


Да това е любимата ми верига в Истанбул. Винаги я посещавам и пия най-хубавото кафе по мой вкус.

# 502
  • Мнения: 411
И еспресото и нета бяха отлични във Voyage Sorgun в Сиде.
Там всичко е топ, любимия ни хотел! Simple Smile

# 503
  • София
  • Мнения: 3 457
Здравейте! Не сме почивали досега в Турция, но  се замислям през лято 2018 да поправим този пропуск най-сетне.Вече започват да излизат оферти за ранни записвания в Гърция и  това ме подсеща да потърся такива и за Турция.КОга мога да очаквам да се появят и  къде да търся такива.Препоръки за агенции евентуално....

# 504
  • Мнения: 1 377
Обикновено около декември месец вече почват поетапно да се появяват. Всички туристически агенции почти имат ранни записвания, но почти всяка си има дестинации които развива по-серизно. За Турция специално Ориент 99 са сред най-силнитие (в смисъл че те основно Турция предлагат), Емералд съм чувала доста от съфорумци, Караджъ. С последните две не съм пътувала и не мога да споделя впечатление, но за Емералд доста ги хвалят също. Останалите туристически агенции с които съм разговаряла, повечето препродават офертите на Ориент 99, защото те имат просто много силни контакти и договарят добри условия.
Ако си в София някъде февруари месец в експото има изложение Ваканция и СПА холидей - повечето агенции имат щандове - може да се разходиш и да поразучиш на място ... Simple Smile

# 505
  • Мнения: 408
sssani,
До края на ноември всички агенции изкарват оферти. Тази година първенци са Тез Тур със самолетни предложения за Анталия -> http://www.teztour.bg/почивки-турция .

# 506
  • Мнения: 838
Някой има ли опит с посрещане на Нова година в Анталия? Винаги сме ходили само лятото и нямам представа дали ще има какво да се прави.

# 507
  • Мнения: 874
  Мдаааа,  мисля,че и Турс клуб вече качват цени за лято 2018 Grinning newsm78

# 508
  • София
  • Мнения: 3 457
Благодаря за споделеното инфо и фирми.Още чета старите теми , за да се информирам в непознатата за мен дестинация.Не намирам отговор на въпроса, който ме вълнува- а именно:  как стои настаняването на дете под 12 г с двама възрастни?От много места чувам че детето  масово е безплатно в Турция, а  не откривам подобна оферта.... newsm78  И ако не е твърде нахално- бихте ли  ме насочили или препоръчали  настаняване за тази конфигурация хора  в средата на м. юни в по-близките до България курорти Praynig На каква цена бих могла да резервирам на ранни записвания за 7 нощувки Rolling Eyes Съжалявам за лаишките въпроси, но  ми е още твърде объркано и бих се радвала на всякаква помощ и насоки bouquet

# 509
  • София
  • Мнения: 4 884
Масово в хотелите в Турция, децата до 12 години се настаняват безплатно същото важи и за повечето хотели в България. Агенциите предлагат хотели в Турция с безплатно настаняване на деца до 14 години, а има и няколко хотела, които настаняват безплатно и деца до 16 г, което си е чиста далавера. Това лято ние почивахме в такъв хотел в Бодрум. Не беше най-добрият избор, но все пак нашето голямо момче не беше таксувано като трети възрастен. В агенциите са наясно за условията на всеки хотел, просто си изберете дестинация и се консултирайте с тях.

Общи условия

Активация на акаунт