Борба с ранното остаряване... Как? – 4

  • 108 522
  • 770
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 350
,,Малко се надхвърли с подценяването на интелигентността на  списващите в темата  "

Извинявай,не съм търсила начин да достигнеш до това заключение,но сама спомена ретинол,стори ми се,че поставяш знак за равенство.А по отношение на лекотата ,с която пристъпват към употреба на лекарството много съфорумки,трябва да се появява и коректив ,и противоположно мнение.Не съм срещала лекар-дерматолог,който да употребява ретин с цел да противодейства на възрастови изменения.

# 151
  • Canada
  • Мнения: 3 470
Течен колаген пия и аз от около месец и определено забелязвам положителен ефект - ноктите ми никога не са били толкова твърди и здрави, кожата я усещам по еластична и плътна  Peace

# 152
  • тук и там
  • Мнения: 11 696
Преди няколко години бях си купила точно Purelogicol. Колагенът на Мадона,дъра-бъра и дадох 100 лева .Аз бях като отекла след приемът му.Не знам защо се случи -но е факт-приличах на балон в лицето.Мисля че задържах вода и от там така..Не мога да коментирам какъв е ефекта при редовен прием.Аз го пих един месец и не повторих. Peace

# 153
  • Мнения: X
Не знам дали е на Мадона или на някой друг, както се казва- "Сефте чувам".  Rolling Eyes По време на прием на колаген, какъвто и да е той, трябва да се пие много вода.  Peace
Същата марка има и линия с бяла козметика, ще я пробвам в най- скоро време. Към момента съм събрала доста продукти, които първо искам да изразходя и после да купувам следващите.
Козметички са ми казвали, че когато се съчетае приемът на капсулите с употреба на козметиката от същата марка ефектът бил наистина вълшебен. Не вярвам особено, докато не се убедя лично.  Peace

# 154
  • Мнения: 2 805
,,Малко се надхвърли с подценяването на интелигентността на  списващите в темата  "

Извинявай,не съм търсила начин да достигнеш до това заключение,но сама спомена ретинол,стори ми се,че поставяш знак за равенство.А по отношение на лекотата ,с която пристъпват към употреба на лекарството много съфорумки,трябва да се появява и коректив ,и противоположно мнение.Не съм срещала лекар-дерматолог,който да употребява ретин с цел да противодейства на възрастови изменения.

Не, просто не уточних Simple Smile А относно моя крем с ретинолова киселина, съм се посъветвала с лекар - може ли, как и колко  и т.н.Simple Smile
Но аз като цяло съм предпазлива, та и с това ще подходя крайно внимателно, въпреки консултацията.

# 155
  • Мнения: 718
Как вървят цените на колагена, на таблетки ли се пие?  Rolling Eyes Чувала съм, че и други хора пият и са доволни.  Peace А една позната ми беше споделила, че пие от известно време, но не разбрах подробности какъв. А напоследък тя ми се струва доста подмладена. Макар че може и да не е точно колагена подмладяването. Тя обича да прави разни процедури и преди време беше слагала ботокс в челото. Simple Smile

# 156
  • Варна
  • Мнения: 10 627
При мен колагенът няма ефект.
Близо две години пих на Неосел.
Тази години пих три месеца един друг, забравих марката за ставите, пак нищо не забелязах като положителен ефект, нито някой ми направи комплимент, че от дърта коза съм станала младо яре Joy
Тазгодишния беше течен, за един месец, цена около 25-30 лв, трябва да видя в Ремедиум колкото съм плащала.
На Неосел на таблетки, но не помня цената. Поръчвах го от айхерб.
Колагенът го съчетавах с висока доза витамин С, нали така трябва.

# 157
  • Мнения: 2 805
А една позната ми беше споделила, че пие от известно време, но не разбрах подробности какъв. А напоследък тя ми се струва доста подмладена. Макар че може и да не е точно колагена подмладяването. Тя обича да прави разни процедури и преди време беше слагала ботокс в челото. Simple Smile

Хехе, не е от ботокса, ама хич. От колаген и ХК на хапчета са опънати  Mr. Green
Вътрешната поддръжка е много важна, но борбата с остаряването е на много полета, вкл. и с премерени естетични процедури след определена възраст.

# 158
  • Мнения: 718
Май от ботоксът ще да е.  Mr. Green Макар че нещата са комплексни - според мен ние жените трябва да поддържаме младостта си и вътрешно, и външно. Процедурите обаче си казват думата.

missNoir, бая време си издържала да пиеш колагена. Аз ако не видя ефект след няколко месеца, сигурно бих се отказала.

# 159
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 648
С риск да досадя на някого пак ще кажа,да не бъркате кремове или други козметични продукти с ретинол в различни концентрации и видове и лекарствата ,които закупувате от Гърция, Турция,Пакистан и т. н.Това ,което използват дамите от темата е лекарствен продукт.Той не съдържа ретинол,а ретинова киселина,която е много по силна и токсична съставка.

Малко се надхвърли с подценяването на интелигентността на  списващите в темата  Wink

Явно аз съм от ниско интелигентните. Rolling Eyes Признавам, че съм много боса в темата за ретиновите/ретиноловите продукти и всяко едно такова напомняне за внимание ми е добре дошло, защото понякога наистина не си давам сметка какъв точно продукт се препоръчва.
Та от моята камбанария бих благодарила на Ланирема за предупреждението и обръщането на внимание точно върху тези разлики.  Peace

# 160
  • Мнения: 498
Май от ботоксът ще да е.  Mr. Green Макар че нещата са комплексни - според мен ние жените трябва да поддържаме младостта си и вътрешно, и външно. Процедурите обаче си казват думата.

missNoir, бая време си издържала да пиеш колагена. Аз ако не видя ефект след няколко месеца, сигурно бих се отказала.

Винаги съм се чудила на каква възраст вече е препоръчително да се слага ботокс? Сигурно след 30-те? Защото май вече масово и по-млади момичета си слагат. Rolling Eyes

# 161
  • Мнения: 350
Колагеновите добавки могат да се комбинират освен с витамин С.С хиаруронова киселина и селен.Тези съставки също подпомагат действието ,на колагена.При проблеми със стомашно-чревния тракт,а и без такива приемайте по време на хранене.😊

# 162
  • Мнения: 10 301
Аз съм по-склонна да вярвам на това мнение отностно приема на колаген (мнението на Епона №10 и 12):

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=969975

Пила съм колаген стимулатора BioSil, като по-смисления вариянт от цялата тази колагенова истерия:
https://www.iherb.com/pr/Natural-Factors-BioSil-ch-OSA-Advanced- … fl-oz-30-ml/23158 и от него толкова ефект видях. Две години по 25$ на месец за няма нищо. Така, че нищо чудно и да няма наистина никакъв ефект.

Отделно поведена по форума пих и едни големи хапове близо година, че и по 6 на Неосел май. Пак нищо. Така че, отдавна съм спряла да инвестирам в тия боклуци. Все още в Астаксантин си харча парите, но и него ще го отрежа скоро ми се струва.

# 163
  • Мнения: 18 542
Не знам дали пиенето на колаген има някакъв благотворен ефект, но рибеното масло (омега 3) със сигурност има поне при мен.
Имах постоянна силна болка в едното рамо при определени движения. Откакто пия рибено масло, тази болка я няма и свободно си движа ръката.
Сега започнах да пия колаген и глюкозамин, защото имам други проблеми с други стави и се надявам да помогнат за това. За кожа и коса не държа толкова, колкото за проблемите със ставите да има ефект. Старост нерадост... hahaha

# 164
  • Мнения: X
При мен, както писах вече ефект от колагена има. Дори да е на ниво плацебо, щом не само аз го забелязвам- пак ме устройва.  Laughing
Миоки, дано подейства, предполагам, в течение си, че трябва да се пият поне 3 месеца.  Hug

Мнение 12 от цитираната тема е повече от забавно.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт