Отношения и доверие

  • 14 919
  • 165
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 38
Значи ти си тази, която е заета. Която изключително рядко предлага да излезете, а вместо това чакаш него? Но в същото време искаш да прекарвате колкото може повече време заедно? Той знае ли го това или си е в твоята глава?
По принцип тези неща просто се случват и почти не правят впечатление, ако всичко останало върви гладко.
Внимавай да не си съсипеш връзката с тази неувереност Wink

# 16
  • Мнения: 12 473
Именно това се опасявам, нямам с какво да го заслужа, май нямам фактор Уау...Някаква обикновена съм.

Сериозно ли?

# 17
  • Мнения: 30 802

Именно това се опасявам, нямам с какво да го заслужа, май нямам фактор Уау...Някаква обикновена съм.


Ако си умна достатъчно и интелигентна достатъчно, ще разбереш ,че ефекта " уау" е за панаирджийските коне и за плеймейтките.
Човекът те е харесал, просто му покажи че и ти го харесваш достатъчно, за да искаш да си с него.

Да преведа, защото изглежда четеш злонамерено. Не говоря да се натока и наостри, а да има нещо в излъчване, говор, мисъл, което да я отличава от другите.

Защото състезанието не е за базови дадености, а за "добавена стойност". Плюс фактора Х- ТОЙ да усети, че тя е жена за него и я харесва, без да може точно да формулира защо.

# 18
  • Мнения: 4 611
За всеки човек е различен този Уау фактор. За едни уау фактора са просто едни зелени очи, за други - красива усмивка, за трети - самостоятелно жилище... а всеки човек има по нещо уау в себе си.  Wink Затова смятам, че този аргумент не е особено валиден.

# 19
  • Мнения: 30 802
В крайна сметка арбитър за уау фактора е мъжът. Ако има нещо, което да го накара да е с теб, значи има достатъчно уау фактор. Не говоря въобще да си забиеш перо в задника. Даже така може да подплашиш повечето хора.

# 20
  • София
  • Мнения: 24 839

Да преведа, защото изглежда четеш злонамерено. Не говоря да се натока и наостри, а да има нещо в излъчване, говор, мисъл, което да я отличава от другите.

Защото състезанието не е за базови дадености, а за "добавена стойност". Плюс фактора Х- ТОЙ да усети, че тя е жена за него и я харесва, без да може точно да формулира защо.

Не е нужно да превеждаш- не чета злонамерено, а точно съвети като твоите трябва да избягва- не е панаирджийски кон, или травестит на прайд, за да си създава изкуствена добавена стойност.
Хората сме различни- един с един еднакъв няма, така че, ако тя е жена за него, той ще я усети и без да се опитва да го заблуждава че е нещо различно от себе си.

Най- тъпото в отношенията е това изсилване и създаване на невярно впечатление, защото не можеш да бъдеш изкуствена цял живот.
Идва момент, в който отново си ти, решил/а , че си пипнал/а милото и ще те търпи всякак, щом веднъж те е харесало.
Да, ама не- тия се разделят набързо, ревейки по форумите как били излъгани, как той/ тя ни бил/а такъв/ такава.........

# 21
  • Мнения: 4 611
Ами, да, затова приятелят на авторката е видял нещо Уау в нея все пак щом са заедно.  Тя също е видяла в него. Не знам защо хората си мислят, че трябва да има нещо адски изключително в тях, за да ги обичат другите. Хубава работа, много пари, коли, аапртаменти, перфектен външен вид, 3 висшета, 5 езика. В една връзка според мен тези неща играят много по-малка роля. На 1-во място е отношението и емоционалната интелигентност, комуникацията и сближаването, общите интереси (не съвсем задължително) и виждания за живота.

# 22
  • Мнения: 30 802
Absurt, как реши, че е изкуствена? Трябва да е естествено. Нормално е от една възраст нагоре човек да се осъзнае и малко да се потруди, за да стане нещо повече от "добро момиче". Иначе е скука. В тоя живот човек твори себе си, трябва малко смелост, за да се отличи от масата. Но може би за повечето хора е достатъчно базовото ниво.

Иначе ако мъжът на хартия е перфектен, но няма нещо, с което да те "грабне" - същото е.

# 23
  • Мнения: 12 473
Когато бях млада, и аз се тресях от такива драми и ниска самооценка. Леле, кск точно мен и точно този специален, изключителен мъж, ме е избрал.
След поредица такива - осъзнах, че не те, а аз ги избирам. И че наистина съм специална..Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 24 839
Ами, да, затова приятелят на авторката е видял нещо Уау в нея все пак щом са заедно.  Тя също е видяла в него. Не знам защо хората си мислят, че трябва да има нещо адски изключително в тях, за да ги обичат другите. Хубава работа, много пари, коли, аапртаменти, перфектен външен вид, 3 висшета, 5 езика. В една връзка според мен тези неща играят много по-малка роля. На 1-во място е отношението и емоционалната интелигентност, комуникацията и сближаването, общите интереси (не съвсем задължително) и виждания за живота.


Това имах предвид и аз.
И за да се получат нещата, трябва нормално самочувствие- да си даде сметка, че не е нито по- грозна, нито по- глупава, нито по- неоправна от колеги, колежки и приятелки, които я заобикалят.
Независимо от изхвърлянето им и позите, които личат отдалече.


# 25
  • София
  • Мнения: 24 839
Absurt, как реши, че е изкуствена? Трябва да е естествено. Нормално е от една възраст нагоре човек да се осъзнае и малко да се потруди, за да стане нещо повече от "добро момиче". Иначе е скука. В тоя живот човек твори себе си, трябва малко смелост, за да се отличи от масата. Но може би за повечето хора е достатъчно базовото ниво.

Иначе ако мъжът на хартия е перфектен, но няма нещо, с което да те "грабне" - същото е.

Сирен, ще бъда честна- за мен, ти се показваш тук като силно фалшива личност.
Всичко заучено, декларативно- нищо спонтанно, никаква твоя лична мисъл и вълнение.
Чела си, подчертавала си, учила си наизуст и си изградила кукла с лустро, но без собствена физиономия.
Не искам да ти прозвучи обидно, защото не това ми е целта, но за мен, това "надграждане, за да не останеш само  добро момиче" е маска, която слагаш защото просто не харесваш себе си и се опитваш да бъдеш сбор от качества заети от други и налепени върху това, което се опитваш да игнорираш. Peace

# 26
  • Мнения: 523
Няма как да имам доверие на някой, който поддържа профил в сайт за запознанства. И проблемът не е в твоята неувереност. Може би не приема връзката ви за сериозна и се оглежда за нещо допълнително.

# 27
  • Мнения: 4 611
Какво значи нещо повече от добро момиче. За много мъже това е повече от достатъчно на фона на всички фалшиви маски, които жените си слагат, за да изглеждат изключителни. Аз пък не искам да бъда с някого, с когото ми се налага да се мъча да бъда интересна, вместо да се отпусна и да бъда себе си. За мен самоцелното отличаване от масата е безполезно - ти или се отличаваш или не. До характер си е. Тези, които зорлем се опитват да се отличават почват да стават фалшиви и смешни.

# 28
  • Мнения: 30 802
Ами то от един момент всичко е фалшиво- дори да си ходила на училище и да си направиш прическа. От един момент нататък човек се самосъздава- стратегически, прагматично. Може и да е фалшиво, не знам. Аз лично не познавам човек без поне малко школовка, изцяло натюрел. Понякога е фалшиво, докато не усетиш, че в един ден това си ти. Например аз по природа съм неатлетична и и срамежлива. Сега, това, че съм спортувала, фалш ли е?

Относно профилите- за мен мъж да поддържа такъв профил е голям червен флаг и е причина за раздяла. Знам каква е средата, какво се говори и търси, така че ако виси там, на практика може вече да е боднал 2-3 девойки между другото. Или поне да има сериозна възможност да го направи.

# 29
  • Мнения: 298
Какъв повече УАУ фактор да има?! Тя е интелигентна млада дама, с нормални доходи да се гледа и справя сама и живее самостоятелно, а на всичкото отгоре е и незле изглеждаща.. На фона на повечето 20-40 годишни жени (че и доста мъже), тя си е УАУ. Наистина е трудно за един мъж да изпъкне пред такава жена и да намери с какво да я обогати, явно твоят човек е успял, щом те мъчат недостатъците на връзката ви, а не си го сиктирдосала още Simple Smile Аз бих те посъветвала да бъдеш и ти инициативна, не се притеснявай, че ще е с теб на сила, ако не искаше да е на срещата ви, щеше да измисли оправдание веднага. Също и разговор за виждането ви на бъдещето заедно не е излишен, но не и преди ти самата да разбереш какво искаш за себе си вбъдеще и дали го искаш с този човек.
Hug
Аз не бих се притеснявала за този профил, при все че не виси там всекидневно, аз също, обвързана или не, влизам в някои стари такива профили да видя какво ново има, чисто любопитство..

Общи условия

Активация на акаунт