Отношения и доверие

  • 14 972
  • 165
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 14 987
Аз имам едно гадно , но насочващо предложение - направи си профил в този сайт и му пиши като непозната  Mr. Green
В тази ситуация , вашата , ще разсее всички съмнения.
Само не ми скачайте- знам , че е подло.  В случай , че двама човека са в дълга връзка и с изградено доверие , и ако партньорът ти има авторитет в очите ти , това би било недопустимо.

# 61
  • Мнения: 18
Уейв - първите 6 месеца са. Преди това е бегло познанство, тук таме разменен поздрав.
Таф говорим си, но засега не се е случвало да спорим, различно мнение нямам притеснение да споделя, просто не е имало на тоя етап още.
Тайс това е действително изкушаващо, но ще ме гони гузна съвест сигурно после цял живот

# 62
  • Мнения: 18 983
Абе не че нещо, ама аз наистина не разбирам какви са тия проверки. Не че съм против тях, ако има брак и деца, хубаво е да се знае истината. Но тук е ясно, че човекът не е сериозно обвързан и под какъв предлог точно ще бъде обвинен, че чати в сайтове??

# 63
  • Мнения: 25 899
Абе не че нещо, ама аз наистина не разбирам какви са тия проверки. Не че съм против тях, ако има брак и деца, хубаво е да се знае истината. Но тук е ясно, че човекът не е сериозно обвързан и под какъв предлог точно ще бъде обвинен, че чати в сайтове??
Допуска се,  е ако от 6месеца се виждаш само с една, си с нея, и не бройкаш други.

# 64
  • Мнения: X
Направи си профил там и поискай да си пишете. Каквото и да ти пише не се издавай докато не разчепкаш докрай . Нямаш си представа колко много неща ще разбереш за него. Сам ще си каже всичко с малко подтикване. Не го идеализирай излишно. Сайтовете за запознанства са пълни с "перфектни", мъже които само гледат какво да боцнат извън вкъщи. Така поне ще разбереш с какъв човек си имаш работа и дали искаш да си с него. Аз точно по този начин разбрах какъв боклук е мъжът ми, който ме носеше иначе на ръце и ме зариваше с пари.

# 65
  • Мнения: 5 915
Направи си профил там и поискай да си пишете. Каквото и да ти пише не се издавай докато не разчепкаш докрай . Нямаш си представа колко много неща ще разбереш за него. Сам ще си каже всичко с малко подтикване. Не го идеализирай излишно. Сайтовете за запознанства са пълни с "перфектни", мъже които само гледат какво да боцнат извън вкъщи. Така поне ще разбереш с какъв човек си имаш работа и дали искаш да си с него. Аз точно по този начин разбрах какъв боклук е мъжът ми, който ме носеше иначе на ръце и ме зариваше с пари.

   Но не никога минава този номер. Ако приятелят ви или съпругът ви ви познава добре и знае начина, по който се изразявате и пишете, тогава ще ви разпознае. Правила съм опити. Някъде е минавало и съм разбирала с какъв човек съм имала работа, но друг път изобщо не е минавало, защото човекът ме познаваше доста добре и ме разпознаваше. Много е гадно да имаш съмнение към някого и това съмнение да те разяжда отвътре.  Sad

# 66
  • Мнения: X
То хубаво с фалшивия профил, но на тези сайтове основно пишещите и иницииращите контакт първи са мъжете, така че самият факт, че жена му пише първа, ще го предупреди. Освен ако не е глупав. Peace

# 67
  • София
  • Мнения: 24 839
Направи си профил там и поискай да си пишете. Каквото и да ти пише не се издавай докато не разчепкаш докрай . Нямаш си представа колко много неща ще разбереш за него. Сам ще си каже всичко с малко подтикване. Не го идеализирай излишно. Сайтовете за запознанства са пълни с "перфектни", мъже които само гледат какво да боцнат извън вкъщи. Така поне ще разбереш с какъв човек си имаш работа и дали искаш да си с него. Аз точно по този начин разбрах какъв боклук е мъжът ми, който ме носеше иначе на ръце и ме зариваше с пари.

А, поне разбра ли какво не му е стигало вкъщи, та го е търсел навън? newsm78
Че да имаш едно на ум за втория брак.

# 68
  • Мнения: 22 535
Виждате се веднъж седмично за разходки и евентуално гостуване...
Ти си мислиш, че имате връзка...но за този мъж, това вероятно не е точно така.
Имаш голям проблем със себеоценката и е явно, че не можеш да се справиш сама. Ако искаш наистина стабилна връзка с някой мъж, започни посещения при психолог.

# 69
  • Мнения: 30 802
А за мен виждане един път през работната седмица плюс уикендите си е напълно достатъчно за връзка- при вече пораснали хора, които си имат живот. Няма нужда от психолог. Нито има нужда да сте дупе и гащи- малко дистанция помага на романтиката.

# 70
  • Мнения: 18 983
Виждане 1 път през работната седмица не е сериозна връзка отникъде. Не мога да си представя сериозна връзка, в която хората се дистанцират точно първите месеци, когато всичко ти гори и искаш да си постоянно с този човек, ако може. Как пък работата и другия "живот" ще те спрат да искаш да си човека, в когото си влюбен. Тра-ла-ла

Аз не съм голям спец, но 1 тотално несериозна връзка съм имала в живота си и пак се виждахме през ден, през два. Та какво остава за сериозните...

# 71
  • Мнения: 30 802
И с първия, и с втория мъж сме се виждали по веднъж седмично плюс уикендите. Работа, учене, събития- аз по принцип не мога да съм постоянно с един човек, не стигам до тотално овъртолване. Да не говорим, че свикваш бързо по този начин. Страстта не е маркер за сериозна връзка- има много влюбени-загубени, дето спамят Фейсбука, докато нещата не се разпърдят в един момент.

За мен най-сигурния начин да разлюбя един човек е да го виждам всеки ден и по много. Трябва малко дистанция, малко мистерия. А и да видя, че има други интереси- иначе ако е само с мен, какво значи това, какъв живот има...тренира ли, учи ли, бачка ли, чете ли...защото за мен не е нормално човек да е пълен със свободно време и винаги на разположение. От една възраст нагоре очаквам мъжът да си има занимавки и да не ми се върти непрекъснато около мен.

А сериозна връзка зависи най-вече от решението на хората, дали искат връзка. Не колко често се виждат. Може да са все заедно и пак да е лапешка работа. Критериите за сериозност са съвсем други.

# 72
  • Мнения: 18 983
Е, хората са различни.

Когато вече ти е мъж, застрахован ли е срещу разлюбване Smile

# 73
  • Мнения: X
Аз съм различна явно, но за мен виждане веднъж през работната седмица и малко през уикенда е неангажираща връзка с никакви перспективи за задълбочаване.

През вечер е за мен минимума в самото начало и заживяване заедно до година.

# 74
  • Мнения: 30 802
То за през вечер трябва да се откажете от всичките си хобита и интереси...да не говорим за всеки ден. А мъж, който с лека ръка ще си изостави интересите, за да ме гледа влюбено, не ме кефи. Или пък да няма интереси...

Общи условия

Активация на акаунт