Отношения и доверие

  • 14 954
  • 165
  •   1
Отговори
# 75
  • Сф
  • Мнения: 10 779
Не е лошо интересите е една двойка да са споделени.

# 76
  • Мнения: X
Ако още в началото го няма интереса и желанието да сме заедно колкото се може повече, това за мен поне  няма да е правилният човек на 100 %.

И двамата харесвахме почти еднакви неща в началото с малки изключения.
Фитнес, кино, концерти, пътувания, ресторанти, плуване и партита. Нямаше чак такава голяма разлика дали ще идем на фитнес и сауна заедно или ще сме в два отделни фитнеса по същото време:)

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 16:03 от Анонимен

# 77
  • София
  • Мнения: 461
fire truck, със съпруга ми се запознахме 2007. До 2010 включително, се виждахме по 2  пъти седмично максимум- хубаво ни беше,но и двамата бяхме заложили на работата,а и бяхме след приключили връзки и искахме да подишаме. запознахме се взаимно с приятелите на другия през 2011. Тогава и заживяхме заедно. 2013 сватба, 2014 деца. и се обичаме и имаме тръпка,фойерверки и т.н. а са минали 10 години. и двамата имаме регистрации по такива сайтове и си разцъкваме в моменти на скука. беше ми предложил да ги изтрием-не виждам смисъл. Ако реши някой да кръшка,винаги може да си направи пореден профил с различно име зад гърба на партньора и другият дори да не заподозре. Ти си усещаш човека. За мен изказвания от типа "щом сега не изпитвате нужда да сте нон-стоп заедно,значи нещо не е ок" са несъстоятелни - хората са различни като представи, нужди, емоционален темперамент. Ако и двамата сте самостоятелни личности,ми се струва пресиращо на 6 7 месец от връзката да го питаш какви са му намеренията спрямо теб. Аз лично бих изчезнала с 300,ако някой ми зададе подобен въпрос в периода,когато сме все още на етап срещи, а не живеене заедно. Момичетата горе те съветват според собствения си светоглед. Ако ти харесва човекът - остави нещата да се случват. Колкото до сайта, ако е поне средно интелигентен и с намерение да кръшка,щеше да си смени профила така,че да не можеш да попаднеш на него толкова лесно. Поздрави и успех!

# 78
  • Мнения: 30 802
Между другото, такова виждане малко по-рядко си пасва и с идеята ми, че може да изчакате доста месеци, преди да правите секс. Това по-трудно ще стане с ежедневни срещи. А причината за 6-те месеца разтъкаване е следната: дори най-обиграните психопати трудно поддържат една маска повече от 6 месеца. Тоест все нещо ще го издаде. А ако си влюбена- загубена и само си гукате, няма да имаш дистанция и да видиш що за човек е. Оттам и многото връзки, почнали бурно и завършили с Фейсбук експлозия- както е казал поетът, these violent delights have violent ends.

# 79
  • София
  • Мнения: 461
Защо трябва да се чака със секса, ако се харесват и двамата?

# 80
  • Мнения: 5 911
   По мое мнение трябва да се изчака със секса. Ако мъжът има сериозни намерения към жената, той ще я изчака. За повечето мъже сексът е просто задоволяване на нагона им и получаване на поредната бройка! Като получат секс, вече жената не му е интересна и друг път ще се обади или ако се обади, то ще бъде само заради секса!

# 81
  • Мнения: 30 802
За да не ти се завърти главата и да се окажеш в ситуация на драма, но пък вече влюбена. Секс= хормони, които създават връзка, дори без да го искаш съзнателно.

Парадоксално, в този форум се съветва за 2-3 години съжителство преди да опознаеш човека. Но по отношение на секса се смята, че някъде на втора-трета среща се познавате достатъчно, че да сте интимни. А това не е възможно- той е на практика непознат, не се знае какво крие. За жените това е опасно.

Пък и за мъжете де- един мъж трябва да е малко на положение, не да рипне като разгонен пес, щом някоя завърти опашка.

# 82
  • Мнения: 5 911
За да не ти се завърти главата и да се окажеш в ситуация на драма, но пък вече влюбена. Секс= хормони, които създават връзка, дори без да го искаш съзнателно.

Парадоксално, в този форум се съветва за 2-3 години съжителство преди да опознаеш човека. Но по отношение на секса се смята, че някъде на втора-трета среща се познавате достатъчно, че да сте интимни. А това не е възможно- той е на практика непознат, не се знае какво крие. За жените това е опасно.

Пък и за мъжете де- един мъж трябва да е малко на положение, не да рипне като разгонен пес, щом някоя завърти опашка.

   Някой да напише точните думи и аз да съм напълно съгласна с това мнение.

   Секс се прави, когато жената се чувства сигурна в този мъж и може да му има доверие! А доверието се печели много бавно.

# 83
  • Мнения: 30 802
Искам да запитам тия, които бързат със секса: как точно спечелиха доверието ви в рамките на няколко срещи? Или не ви пука, че могат да ви предадат доверието? тоест ако се окаже, че е fuckboy, няма да се чувствате никак употребена, напротив, ще летите на крилцата на радостта (не го вярвам, едва ли ще се случи, ако си получи своето и следващата стъпка е ghosting)...

# 84
  • София
  • Мнения: 461
още едно доказателство,колко сме различни хората:) в 80% от случайте съм правила секс на 1 или 2ра среща. и 3те ми сериозни връзки са започнали по този начин,без да е имало драматични последствия. (първа среща да не се чете като 1ви ден на запознанство,все пак сме общували в някакъв контекст и среда,преди да споделим взаимен интерек) и тук опират нещата до възприятия. но пък и аз никога не съм възприемала сексът за нещо,задължително обвързано със сериозна връзка,нито пък че идното трябва да влияе на другото.

# 85
  • Мнения: 22 530
Много зависи какви очаквания имаш към този човек и дали на 1ва среща, 1ви секс се влюбваш, или не. Simple Smile
Не всички жени летят на крилата на романтиката и страдат от любови и т.н. глупости от сорта.

А в днешно време няма нищо трудно за един мъж да чака секс от определена жена.
Ще има поне още 1-2, които през това време няма да имат проблем да правят секс с него.

# 86
  • Мнения: 5 911
   Ако бъдете употребена заради секс и захвърлена на боклука, как ще се почувствате?

   Като бях по-млада и аз правих секс на първата или втората среща! Разбрах, че огромна грешка съм направила, като съм задоволявала нагона на мъжете!

# 87
  • Мнения: 30 802
Не любов и романтика, ама си е удар по егото, нали? Хем си се раздала със секса, хем явно нещо не го кефиш достатъчно...

"Не всички жени летят на крилата на романтиката и страдат от любови и т.н. глупости от сорта"

Ами щом смяташ, че са глупости...но пък как ще се омъжиш за Перфектния, ако няма любов и романтика...да не си от ония скучни хора, които се женят прагматично...

# 88
  • София
  • Мнения: 461
Siren, отговарям веднага. Сексът не го приемам за нещо ексклузивно,а за нормална потребност. Когато някой ме привлече физически,не ми е необходимо да ми се кълне в отдаденост и да ми сваля звездите. Ако в последствие си допаднем с този човек - още по-добре -тепърва споделяме идеи мечти и ако паснат -ето ти връзка. С последния човек,с когото си легнах,се оказа че пъзелът пасва безкомпромисно и сме семейство. За да не излезе,че забърсвам всеки по улицата- за да си легна с някого,трябва силно да ме е впечатлил в общуването, а за това са достатъчни няколко разговора -ако не ме хване първите 2-3 пъти,няма шанс да ми замае главата след 5 месеца

# 89
  • Мнения: 5 911
Не любов и романтика, ама си е удар по егото, нали? Хем си се раздала със секса, хем явно нещо не го кефиш достатъчно...

"Не всички жени летят на крилата на романтиката и страдат от любови и т.н. глупости от сорта"

Ами щом смяташ, че са глупости...но пък как ще се омъжиш за Перфектния, ако няма любов и романтика...да не си от ония скучни хора, които се женят прагматично...

   Чувствах се употребена, че ме приемаха мъжете като парче месо. А аз просто наистина исках сериозна връзка с тези мъже, с които имах секс. Много зле се чувствах, когато мъжете захвърляха на боклука, като се наситят на моето тяло. Затова на нито един мъж не пускам вече секс. Отрязах през тези 3-4 години доста мъже, защото ме приемаха като парче месо и не виждаха моята душа.

Общи условия

Активация на акаунт