Отношения и доверие

  • 14 959
  • 165
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 30 802
Jennifer,описваш поведение на тип мъже,с каквито не съм общувала,съжалявам,че не мога да разбера. случвало се е да не продължи връзка,след като съм преспала с някого,но никога не се е случвало въпросният човек просто да изчезне. по достатъчно деликатен начин е поставял нещата,за да не се чудя какво и защо не е станало. а и обикновено, хората насреща винаги са давали ясен сигнал,дали имат нужда от връзка или просто приятно прекарване. и според периода,в който съм,решавам искам ли да участвам или не,без това да накърни ничие самочувствие

Извинявай, но ти просто си майстор на рационализацията, с което смекчаваш удара по егото. Бил деликатен, не знам какво си...но пак момъкът най-вероятно се хили, че е взел каквото иска и те е пуснал да пасеш, па макар с деликатни думички. А думите са евтино нещо, всеки може всичко да каже.

# 106
  • Мнения: 5 911
  Знаете ли какво ме ядосва в мъжете? Мъжете използват жените като секс играчки. Когато им омръзне сексът с тях, тогава спират да се обаждат и да те търсят. Дори на улицата няма да те поздравят.

   Добре. Да се прави секс за един път и готово. Няма ангажименти и очаквания. Нещата са ясни, че са били само секс и тогава жената няма се чувства употребена и използвана. Задоволили са и двамата нагоните си и край. Но когато този мъж се е държал добре с тебе, правил ти е подаръци и ти е давал надежди, че иска сериозна връзка с тебе. Изведнъж правите секс, а той започва да те търси само заради единия секс! А жената си мисли, че той има чувства към нея! Да, наистина има чувства, но само че тези чувства са насочени само в долната му глава и то когато е възбудена.

# 107
  • София
  • Мнения: 461
Jennifer,описваш поведение на тип мъже,с каквито не съм общувала,съжалявам,че не мога да разбера. случвало се е да не продължи връзка,след като съм преспала с някого,но никога не се е случвало въпросният човек просто да изчезне. по достатъчно деликатен начин е поставял нещата,за да не се
Цитат

Извинявай, но ти просто си майстор на рационализацията, с което смекчаваш удара по егото. Бил деликатен, не знам какво си...но пак момъкът най-вероятно се хили, че е взел каквото иска и те е пуснал да пасеш, па макар с деликатни думички. А думите са евтино нещо, всеки може всичко да каже.



е нали и аз съм си направила хубавото -и двамата сме доволни и никой не е с излъгани очаквания. Нали се сещате,че при секс на 1ва среща все още си нямал време хууубавичко да хлътнеш,и гледаш на нещата под малко по-различен ъгъл. ако не стане -не го изживяваш с " какво не ми е наред" а с " ами супер беше,ама не е това човекът, въпреки всичко беше приятно изкарване"

# 108
  • Мнения: 14 979
И пак опираме до грешния или правилния избор. Когато изборът е правилен , няма значение кога биохимията ще влезе в действие. Първо е интелектуалното и емоционалното заиграване.
Сирен , тук няма периоди за такъв вид стъпка. Ами ако на мъжът му "писне" да рецитира Шекспир на третия месец Laughing
Та нали сексът следва естественото увлечение. То си е викът на природата / да не употребявам "плътта" , защото много плътско ще се получи/.

# 109
  • Мнения: 30 802
Ами тогава ще видиш, че е свалил маските и ще действаш по съответния начин. Ако е от сериозните, ще издържи. Ако се е предал- значи добре си направила, че си чакала, той сам се е елиминирал като неподходящ и нетърпелив. Нали все пак говорим да отсеем правилните.

6 месеца е период, изследван от психолози. Обикновено, вече писах, дори лудите само толкова издържат да се крият, преди да почнат да падат маските.

# 110
  • Мнения: 14 979
Ами тогава ще видиш, че е свалил маските и ще действаш по съответния начин. Ако е от сериозните, ще издържи. Ако се е предал- значи добре си направила, че си чакала, той сам се е елиминирал като неподходящ и нетърпелив. Нали все пак говорим да отсеем правилните.

6 месеца е период, изследван от психолози. Обикновено, вече писах, дори лудите само толкова издържат да се крият, преди да почнат да падат маските.
Ох , хем си права /теоретично/ , хем не си. Представи си , че няма как да му обясниш какво смятат психолозите. Представи си , че и на жената не и се чака толкова. Представи си , че  е гей и загубиш толкова време в очакване. Представи си , че вече сте яко сериозни , а той се окаже импотентен. Въобще , варианти много  Thinking

# 111
  • Мнения: 5 911
   Говорих преди един месец с един познат от мъжки пол. И засегнахме тази тема за връзка и секс. Като изказах становището си, той ми отговори, че няма мъж, който да ме изчака толкова много - или давам секс от първата среща, или да забравя за него. Той щял да потърси други жени, които ще му дадат това, което иска. А аз го попитах къде остана сериозната връзка. Той ми отговори, че ако сексът му хареса, тогава мъжът може да помисли и за сериозна връзка. Потресена бях от неговото мислене!

# 112
  • Мнения: 14 979
Ами тя Сирен е права , че сексът трябва да е следствие от връзка , а не-първопричина. Но ако един мъж чака шест месеца , целта -секс , може да се превърне в самоцел.
И никаква гаранция няма , че след като я постигне , няма да си тръгне.

# 113
  • София
  • Мнения: 461
Съпругът ми ми е споделял абсолютно същото нещо. Каза,че е склонен да направи компромис до 5та среща,само ако е силно впечатлен. 3та била максимума, след която вече не звъни.. Каза също,че ако ще да има насреща най-красивата жена на света,добра домакиня и прочее,ако не му допадне в леглото,не би започнал дълга връзка,а за семейство да не говорим..
Съответно не би си легнал с някоя,йако не го е заинтригувала интелектуално

# 114
  • Сф
  • Мнения: 10 779
Кому е нужна такава страшна конспирация в човешките взаимоотношения?
Моля ви , пийте си редовно хапчетата! Joy
Колкото до големите изчаквания за секс, това са комлекси на невзрачни   ( на външен вид)  и сексуално скучни девойки.
Това, че  определени жени предпочитат да нямат полов живот преди брака го разбирам, но да подлагаш някой на тестове за годност т. е.  перфектност по свой модел с месеци е хахаво.
Обикновено човек проектира върху другия, собствените си страхове и очаквания и пак може да се заблуди лесно .Не е до секса.
Не се очудвайте на Сирен.От нейните виждания за секса, не само тук ,разбирам че тя го ползва за разменна монета, не за удоволствие..

# 115
  • Мнения: 5 911
   Еее, чак пък шест месеца е много време да ме чака един мъж. Поне един-два месеца да излизаме и естествено е, че трябва да има секс вече.

# 116
  • София
  • Мнения: 24 839
Искам да запитам тия, които бързат със секса: как точно спечелиха доверието ви в рамките на няколко срещи? Или не ви пука, че могат да ви предадат доверието? тоест ако се окаже, че е fuckboy, няма да се чувствате никак употребена, напротив, ще летите на крилцата на радостта (не го вярвам, едва ли ще се случи, ако си получи своето и следващата стъпка е ghosting)...

Айде, щом почна с английския, пак ще се правиш на велика.  Mr. Green
С втория ти мъж сте заживели на втория месец, а сте се виждали по 2 пъти в седмицата на обяд.
Това, по твои сведения.
Какво ли пък доверие си спечели той, че и кога разбра ти дали си пасвате в секса?
Сега, вярно че ти определено си търсила втори мъж, а не гадже, ама на една вечеря поне не отидохте ли, че да го понатиснеш във входа, да видиш колко се радва да те види?
От друга страна- сещам се, че пак по твои описания, спонтанен секс при вас няма- всичко е разчетено- ден, час, разни гимнастики с часове, че и субстанции..........което донякъде дава отговор защо един обикновен секс натоварваш с розови финтифлюшки и евентуални трагедии.

# 117
  • София
  • Мнения: 24 839


   Или пък да се сеща за жената, когато му се прави секс. А през това време, тя не съществува за него. Не го интересува дори как е и какви са нейните чувства. Такива мъже могат да правят с жената, каквото си искат и да си играят с чувствата й. А през останалото време, когато задоволят нагона си, се държат лошо и грубо с жената, когато тя им досажда по телефона или ги търси на адреса им. Това е много долно и подло! А какво става със самочувствието на тази жена? Скапва ме. Нейното достойнство и чест ги няма вече.

Извинявай за прямотата ми, но нали ти си тази, която позволява това държание!?
Ти си съгласна да се държи лошо и грубо.
Ти си съгласна да те търси само за секс.
Ти му досаждаш по телефона и търсиш адреса му.
Достойнството и честта са твои и ти ги отстояваш.
Мъжът получава това и толкова , колкото му дадеш.

# 118
  • Мнения: 46 641
   Говорих преди един месец с един познат от мъжки пол. И засегнахме тази тема за връзка и секс. Като изказах становището си, той ми отговори, че няма мъж, който да ме изчака толкова много - или давам секс от първата среща, или да забравя за него. Той щял да потърси други жени, които ще му дадат това, което иска. А аз го попитах къде остана сериозната връзка. Той ми отговори, че ако сексът му хареса, тогава мъжът може да помисли и за сериозна връзка. Потресена бях от неговото мислене!
И моето е такова.
В смисъл не че ми е от значение дали сексът е на 1-ва или n-та среща, а че не можеш да влизаш в една връзка с очакване да е сериозна. Началото винаги е само секс, пък ако потръгне, потръгне.
Но и твоят познат много се е изхвърлил в приказките, за да се изпъчи колко е над нещата. Не са толкова крайни нещата.

# 119
  • Мнения: X
Много ви се чудя на акъла и колкото повече ви чета, толкова повече съм склонна да си мисля, че не съм жена. Защо трябва да се смесват непременно секса с чувствата? В периоди, когато не съм обвързана и не ми се занимава с никого, а пък ми се прави секс, аз просто си намирам някой дето ме кефи, правим страхотен секс и после не се чувствам длъжна да му се обаждам или обяснявам. Обикновено си свалям някое момче 25-30 г. максимум. Аз съм доста по-голяма. На тях им е кеф и на мене също. За какви чувства говорим? Какво общо има? Забравих да спомена, че е възможно да съм с въпросните младежи още няколко пъти (макс. 3), ако те настояват и после ми става безинтересно. А винаги са много хубави и интелигентни момчета, в това не се съмнявайте. Просто ми връзват.

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 18:54 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт