Отношения и доверие

  • 14 949
  • 165
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
За нищо.

Лъкки, пояснявах за поста на Сесил и как могат да се образуват все различни групи при 4ма членове на семейството.

При теб е нормално всичко също.
 

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 15:47 от Анонимен

# 136
  • Мнения: 46 640
Не, двама родители А+, аз съм нулева. Имам брат също А+.
Кое те притеснява, точно тези, които сте ти и брат ти, са вариантите при двама родители А, няма други.

# 137
  • Мнения: 11 546
Към авторката: мисля, че преди да поработиш над себе си и да разбереш защо имаш:

- ниска оценка за себе си и смяташ, че си безинтересна;
- Какво реално очакваш от една връзка и един мъж;
- защо страдаш от липса на доверие към партньора
и опасявам се още проблеми, които ти пречат да изградиш пълноценна връзка.

то няма как продължиш напред и съградиш пълноценни отношения. Имаш имагинерен, идеалистичен образ за мъж, който очакваш да се появи. Не искам да те обидя, но нещо доста е объркано в представите ти за отношенията и връзките. Предполагам, че имаш някакви натрупвания и модели от детството и бих заложила, че си отгледана със силно и властно присъствие на баба ти и някой, които си смятала, че предпочитат пред теб. Все пак не съм терапевт и силно ти препоръчвам да посещаваш известно време психолог - терапевт. Трябва да подредиш някой неща в себе си, да осъзнаеш други и да се пребориш /за начало да игнорираш/ трети.  

# 138
  • Мнения: 30 802
Всичките ми деца са с една и съща кръвна група. Така се получи, случайност. Просто е разпространена, аз съм 0 и шансът да имат моята е малък, но тяхната е по-разпространена.

А иначе ако си правил уау секс без връзка и си го спомняш с години...това също е вид връзка, емоция и заряд, които си носиш в живота, за хубаво или за лошо.

# 139
  • Мнения: X
Сирен, коя е по-разпространената кръвна група от нулевата казваш?
 Rolling Eyes

# 140
  • Мнения: 30 802
http://anthro.palomar.edu/vary/vary_3.htm - нещата не са толкова прости, зависи от региона.

Живеем в част от света, където B е много по-често срещана.

# 141
  • Мнения: X
http://anthro.palomar.edu/vary/vary_3.htm - нещата не са толкова прости, зависи от региона.
България или Източна Европа имаш предвид?


Ти си си допълнила поста. Разбрах.

Последна редакция: ср, 02 авг 2017, 22:06 от Анонимен

# 142
  • Мнения: 22 530
Не съм забелязала група В да е най-разпространената в нашата част на Европа, по данните които се намират е представена около 10% сред населението.
За България е с около 15-16% сред жени/мъже.

# 143
  • Мнения: 25 888
Не, двама родители А+, аз съм нулева. Имам брат също А+.
Кое те притеснява, точно тези, които сте ти и брат ти, са вариантите при двама родители А, няма други.
Вече не ме притеснява, просто мислех че съм А положителна, и родителите ми така са мислели. Няма общо с темата. Извинявам се за спама.

# 144
  • Мнения: 11 546
Що не си направите тема за кръвните групи и да ги обсъдите?
Темата на момичето затрихте, обръщайки я на разговори далеко от събджекта и Simple Smile

# 145
  • Мнения: 4 518
Аз също не съм сигурна в себе си, но никога не съм се притеснявала да питам някой дали иска да излезе с мен. Показваш желание и даваш право на избор. Винаги съм казвала "ако не ти е приятно, ще си тръгна". Два пъти бившият ми ми каза да си тръгна, събрах си багажа два пъти и два пъти си тръгнах. После, понеже съм зле, пак се върнах и накрая казах край. Отидох и багажът ми беше събран вече.
Годеникът ми изневеряваше с мен, мислех, че ще имаме голям проблем с доверието заради това. Преди седмица му казах, ако желае да ми изневерява, но да не разбирам. А ако разбера и е под моето ниво, дори той не може да си представи какво ще му се случи. Имам му доверие за това. Виж, че няма да забрави да купи хляб - няма да повярвам....
Аз бих отишла и бих казала, че съм видяла профила. Аз имам един принцип, който следвам винаги - не очаквай и не искай от някого нещо, което ти не искаш или не можеш да направиш. Ако ти не можеш да го поканиш, не чакай той да го прави. Ако ти не можеш да споделяш с него, той няма да го направи. Повечето мъже са големи ръбове, за жалост...

# 146
  • Мнения: 1 121
..... и е под моето ниво, .....

Повечето мъже са големи ръбове, за жалост...

Това е въпрос за голяма нова тема, но няма да съм аз да я пускам. Все пак - как така преценявате коя и защо е под, над, около вашето ниво ?
Особено от мъжка гледна точка?
Не ви ли гложди съмнение  Mr. Green "абе тази как така, дали нещо не показва повече от мен" ?
Щото по раздаването на квалификации особено във форума повечето доста ги бива, но реалността си е друго  Mr. Green

За втората част на цитата си има една поговорка - каквото повикало, такова се обадило.

# 147
  • Мнения: 4 518
Точните думи, които му казах, бяха "ако е по-грозна и по-тъпа". Не знам как ще преценя, не се надявам да стигам до там.

# 148
  • Мнения: 10
Не знам какво се е писало прдните страници, обаче авторката да се погрижи малко за страха си от отхвърляне. Другото което е, мъжкият индивид достатъчно неудобрение е получавал преди, за да очкваш от него да действа мъжи и да те накара да го искаш всяка вечер по няколко пъти в себе си.... една жена освен, че трябва да е скромна трябва да  бъде и предизвикателна за мъжа, не може да седиш и да се правиш, че искаш нещо а междувременно да седиш отсгтрани, прикривайки за пред себе си, че си толкова заета, че не можеш да обърнеш внимание на удоволствията, да спреш да бъдеш дърво и да живееш, работата цял живот се върши, не може в края на живота си да кажеш достойно служих и се въздържах,,,, пак ще си в същата почва като другите!

# 149
  • Мнения: X
Ти ли си приятелят Grinning

Общи условия

Активация на акаунт