Трябва ми мъжко мнение относно изневяра

  • 57 922
  • 269
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 12 473
Че щом и секс правят с авторката - направо е ясно.
От теб зависи дали ще го продължиш това - на него му е супер комфортно така..Wink

# 76
  • Мнения: 25 750
Темата още ли е актуална?тоя не го ли изритаха вече... newsm78

# 77
  • Мнения: X
Темата още ли е актуална?тоя не го ли изритаха вече... newsm78


Ай па и ти ся, сеирджийка, нали върши работа човека още...

# 78
  • Мнения: 25 750
Върши работа, дрънци. Това че таче на два стана работа ли му казваш,
 или пере, чисти готви , плаща всички сметки, ама надали....аз бих му събрала нещицата в един стар сак, и пред вратата.  newsm49 newsm49

# 79
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Темата още ли е актуална?тоя не го ли изритаха вече... newsm78
Върнах се да прочета началото, значи авторката е разбрала ситуацията преди месеци, отношенията с другата продължават, жилището си е нейно - и пита как да го изгони? Как - с мерак! Просто не мога да повярвам, той че е нагъл - нагъл е, ама и авторката май не знае какво точно иска. В нейната ситуация бих го изритала като мръсно коте на секундата, не да чакам месеци да му дойде музата. Другите вече са обяснили как чисто технически да се случат нещата.

# 80
  • Мнения: X
Върши работа, дрънци. Това че таче на два стана работа ли му казваш,
 или пере, чисти готви , плаща всички сметки, ама надали....аз бих му събрала нещицата в един стар сак, и пред вратата.  newsm49 newsm49

Ако бях жена и без сакчето щях да го изгоня. Мъжете сме много нагли

# 81
  • Мнения: 31 736
Върши работа, дрънци. Това че таче на два стана работа ли му казваш,
 или пере, чисти готви , плаща всички сметки, ама надали....аз бих му събрала нещицата в един стар сак, и пред вратата.  newsm49 newsm49

Може би е някаква форма на мазохизъм. Иска да продължи да слугува и да се унижава. newsm78

# 82
  • Мнения: 5 513
Имам колежка,която 20 години „търпи” изневерите на мъжа си.
Човека участва в домакинската работа,носи пари ,вози я с колата и др.ежедневни работи.
Тя си знае,че без него не може да се оправи.Ама никак.Не знам той дали има полза да се развежда,но тя от развода полза няма.Колежка ми е от 8г и сама си ги разправя за любовниците му.И по телефона колко му е натяквала...
Та има го и този вариант...

# 83
  • Мнения: X
КукумяФки, завиждате 😁 Да го изгони та да го вземе някоя от вас 😅 Кат разбрахте че е зарибил 29-годишна...

# 84
  • Мнения: X
Имам колежка,която 20 години „търпи” изневерите на мъжа си.
Човека участва в домакинската работа,носи пари ,вози я с колата и др.ежедневни работи.
Тя си знае,че без него не може да се оправи.Ама никак.Не знам той дали има полза да се развежда,но тя от развода полза няма.Колежка ми е от 8г и сама си ги разправя за любовниците му.И по телефона колко му е натяквала...
Та има го и този вариант...

Добре Деси, ма заслужава ли си...
За едните пари и едното возене. Почистване е 10 лв на час, за 40 лв чистят цялата къща и прозорците, миялна мие, пералня пере, едното гладене остава. Щом аз дет съм мъж мога да се изгладя за половин час заслужава ли си унижението??? Тази жена не ще да се занимава, по-лесно й е да търпи пък и малко секс намаже. Те заради такива жени има и такива мъже.

Последна редакция: пн, 24 юли 2017, 14:25 от Анонимен

# 85
  • Мнения: 414
Цитат

Добре Деси, ма заслужава ли си...
Ако и двамата си имат паралелни връзки и успяват да поддържат домакинство и деца заедно. Защо не!? Малко изкуствено, но светът нали е модерен😂

# 86
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Направо да се съберат и да си живеят като едно голямо щастливо семейство.

# 87
  • Мнения: X
Избивате го на разврат... 😆

# 88
  • Мнения: 25 750
Може да го държи заради секса. Нали 2неща движат света : парите и секса...ако жилището е нейно, и тя е финансово стабилна, не се сещам друга причина да му търпи кръшкаческата мутра в дома си, освен ако не се разписва подобаващо в спалнята.

КукумяФки, завиждате 😁 Да го изгони та да го вземе някоя от вас 😅 Кат разбрахте че е зарибил 29-годишна...
Не, мерси. Тъпкачи под път и над път, виж с точните и стабилни мъже положението малко по затегнато.

# 89
  • Мнения: X
За кво ви е точен и стабилен, да стои да мие чинии, да не забелязва другите жени, скучен дори на собствената си жена...

Общи условия

Активация на акаунт