София, жк Младост - тема 29

  • 80 390
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • sofia
  • Мнения: 1 186
Къде в Младост има фотографско студио? Знам едно в Младост- 4 срещу Фантастико, но там правят ужасни портретни снимки.

# 61
  • софия
  • Мнения: 564
на окръжна болница - срещу теленор има такова студио - синът ми си прави снимки там преди време. нормални са.

# 62
  • София
  • Мнения: 30 142
Някой може ли да пусне линк с актуалните дати, на които няма да има топла вода? (имаше някакви промени май)

# 63
  • Мнения: 2 352
30 август - 11 септември

# 64
  • София
  • Мнения: 30 142
30 август - 11 септември
Благодаря много.

# 65
  • София
  • Мнения: 30 142
Извинявам се за поредния пост.

Някой посещавал ли е фитнес с инструктор? Търся отзиви и препоръки.

# 66
  • София
  • Мнения: 17 592
Някой знае ли читаво място за ремонт и пълнене на автоклиматик?
Ама наистина да е изпитано - не само за пълнене - че ми писна по два пъти на сезон да пълня, за маса пари, а да не поправят нищо (за да може да си изтича, навярно).
Не държа да е в Младост - но определено е за предпочитане.
Мерси!

Последна редакция: сб, 26 авг 2017, 15:47 от katiABV

# 67
  • Мнения: 731
Здравейте, знаете ли от къде в Младост може да се купи питка? Някоя пекарна примерно? ДА не е с предварителна заявка

# 68
  • София
  • Мнения: 5 362
Има пекарна в Младост 3 до сладкарница Неделя.

# 69
  • Мнения: 731
Мерси, точно от там взех и изглежда много добра! Simple Smile

# 70
  • Мнения: 144
Здравейте! След злополучно тръгване на ясла на моя син в Двореца на щастливите деца, сега се насочих към адаптационна занималня "Фукльовци". Има ли някой по-актуално мнение за мястото? Като се има предвид, че това е временен вариант. Simple Smile Благодаря!

# 71
  • Мнения: 29 341
Понеже на нас също не ни хареса Двореца на щастливите деца, бихте ли споделили на вас какво не ви се понрави?

# 72
  • Мнения: 144
Бих споделила, да. Първият ни оглеф беше още през март и останах очарована, за един час вътре нито едно дете не заплака, но бяха само осем-девет; тези, с които имах среща, които реално не са хората, които се грижат за децата, те омайват и обещават всичко(като претенции относно храненето). Започнахме ние сега през август и попаднахме в малка лудница. Сестрата и едната учителка едва се справят с петнайсетината деца,  доста от които само за лятото. Ходихме два дни по час два,на третия ден синът ми вече се дереше от рев. Това, което ме потресе беше, че не му обърнаха никакво внимание(наблюдавах какво се случва на двора), дори когато едно дете го удари, никой нш видя. Децата реват едно през друго, изнервени са. Отделно този двор е и за големите, и според мен лудницата допълнително изнервя малките. Върхът на сладоледа беше когато никой не видя, че синът ми излезе от малкото заграждение на ясленчетата и стигна до дървената врата на двора, която уж трябва да е затворена, но най-редовно е оставяна отворена от децата от занималнята. Развиках се( те много добре знаеха, че гледам) и чак тогава го настигнаха. Въпрос на време е някое дете да успее да излезе и през двете врати на двора,защото те редовно са оставяни отворени. За мен лелките и госпожата(Рени) се държаха абсолютно неадекватно.

# 73
  • Мнения: 29 341
Моя син го водих на съботното училище, но не ми допадна, на баща му още повече. Малко като секта ми идват, поне на пръв поглед такова впечатление ми оставиха. Два месеца го водих в събота. Първо беше на някакъв театър, после ми звъннаха - не можело на театъра, нямало група. Той още ми се оплака, че вътре било студено /късна есен беше/. Та, така!

# 74
  • Мнения: 144
Те са си, донякъде. Дворецът е основан от протестантска НПО Мисия Спасение. В ютюб може да видите музикални изяви на директорката по време на протестантските събори в НДК. Върнаха ми останалата част от депозита по банков път, преводът беше направен от "Мисия Спасение". Това аз го открих след катп си тръгнахме от там, де.

Общи условия

Активация на акаунт