Търся филм, сериал... – Тема 9

  • 107 228
  • 780
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 9 066
Някой може ли да ме светне от къде да си сваля или онлайн да гледам бг филма"Маймуна".Благодаря Simple Smile
filmisub.com?
Няма го Sad

# 106
# 107
  • Мнения: 9 066
Еех колко лесно било  Mr. Green
Благодаря bouquet

# 108
  • Мнения: 537
Здравейте.Преди години бях гледала  един турски игрален филм  и много  ми беше харесал.За съжаление не помня заглавието Sad .Помня само,че беше романтична комедия и главната героиня беше бременна.През цялото време се дразнеха с главния.Ако някой се сеща за подобен филм ще се радвам да пише Simple Smile

 
 

# 109
  • софия
  • Мнения: 284
Често търся филми в DMCA-removal-from-Google.Там са интересни.

# 110
  • Мнения: 9 066
Да се самоцитирам Simple SmileАз хубаво благодарих,сега седнах да гледам,ми то било трейлър само Sad

# 111
  • софия
  • Мнения: 564
амбър, мда - трейлър е. заблудих се, съжалявам, че ви подведох.

# 112
  • Мнения: 1 401
Здравейте, търся филм по описание на свекървата: руски, баби продават на пазара, налага им се да се отбраняват от бабаити...
Надявам се някой да се сети по това постно описание и благодаря предварително GrinningBlush

# 113
  • Мнения: 23
Здравейте, наскоро попаднах на един руски филм по България on er "Роден със сребърна лъжичка". Къде мога да изтегля целия филм. Много ми хареса.

# 114
# 115
  • Мнения: 23
Благодаря!

# 116
  • Мнения: 31 736
Търся един филм. Едно дете в някакви разкопки ли беше, шахта ли открива дракон и после те превземат света. Сеща ли се някой?

# 117
  • Мнения: 11 315
Привет! Опитвам се да се сетя заглавието на един филм, в който ставаше дума за спомени, разказани като приказка, като в последствие се оказва, че всъщност историята е била много грозна и спомнящия си *мисля, че беше жена, нарочно я разкрасява, за да забрави грозната истина.
Някой може ли да ми помогне само с този жокер?

# 118
  • Мнения: 1 476
Описанието бегло ми напомня на "Лабиринтът на фавна" - http://www.imdb.com/title/tt0457430/?ref_=nv_sr_1

# 119
  • Мнения: 11 315
Описанието бегло ми напомня на "Лабиринтът на фавна" - http://www.imdb.com/title/tt0457430/?ref_=nv_sr_1
Благодаря, но не е това. Не го бях гледала, сега ще го потърся и него.
Филмът не беше толкова фентъзи като това - съдейки по трейлъра

Общи условия

Активация на акаунт