Търся филм, сериал... – Тема 9

  • 107 342
  • 780
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 822
Някой от филмите Final Destination?

# 91
  • Мнения: X
Някой от филмите Final Destination?


Еййй точно!  Много благодаря. Aз нещо го бъркам с Убийствен пъзел.

# 92
  • Мнения: 25
Как се казва един филм - български от "едно време", семейство чакаха майстори и се бяха наредили в коридора, всеки държеше поднос с храна, имаше купа с кюфтета, баници и като влязоха майсторите, домакините почнаха да играят хоро Simple Smile

# 93
  • София
  • Мнения: 3 611
Как се казва един филм - български от "едно време", семейство чакаха майстори и се бяха наредили в коридора, всеки държеше поднос с храна, имаше купа с кюфтета, баници и като влязоха майсторите, домакините почнаха да играят хоро Simple Smile
Не беше ли "Топло"? Rolling Eyes

# 94
  • Мнения: 10 637
както изглежда, няма да успея да гледам на кино "Призови ме с твоето име" /Call me by your name/. Някой да го е намирал в нета?

# 95
  • Мнения: 1 822
Филм със дата 24.11.?

# 96
  • Мнения: 10 637
http://m.imdb.com/title/tt2879552/
Знам за този сериал. Чела съм книгата и след нея сериалът бледнееше.

# 97
  • Мнения: 29 517
http://m.imdb.com/title/tt2879552/
Знам за този сериал. Чела съм книгата и след нея сериалът бледнееше.

Този сериал е чудесен, почти по книгата си върви. За разлика от Тъмната кула /филмът/, където са се опитали да покажат нещичко от идеята, но как се събират около 4 хил. страници в час и половина?!? 

# 98
  • Мнения: 3
Здравейте! Побъркахме се цялото семейство за един филм - не можем да го намерим...
Филма е пълнометражна анимация, в някакво глухарче живееха и имаше свят аналогичен на нашия, където се развиваше действието! Филма започваше, как едно детенце искаше да духне глухарчето но виковете от него за помощ го спират... пълен с приключения и на финала, показаха възприятие за мащабната действителност на нашият свят.... докато течаха надписите...
Моля за помощ....!

# 99
# 100
  • Мнения: 3

Не мога да повярвам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Г-жо/г-це, МНОГО Ви благодаря! Не мога да повярвам, за 4 мин някой откри филм, който го търсим 4 човека (двама възрастни и двама тинейджъри) вече месец!

Много, много, много Ви благодаря! БГ мама си е БГ мама!

# 101
  • Русе
  • Мнения: 11 921
 Гледала съм го, когато детето ми беше малко и ми беше харесал много. Та ми светна, като прочетох описанието.

# 102
  • Мнения: 9 092
Някой може ли да ме светне от къде да си сваля или онлайн да гледам бг филма"Маймуна".Благодаря Simple Smile

# 103
  • Мнения: X
Някой може ли да ме светне от къде да си сваля или онлайн да гледам бг филма"Маймуна".Благодаря Simple Smile
filmisub.com?

# 104
  • Мнения: 3
Гледала съм го, когато детето ми беше малко и ми беше харесал много. Та ми светна, като прочетох описанието.
Аз също съм го гледал, когато синът ми беше дете..., сега искаме пак да го гледаме, той вече е на 17 Simple Smile
Имам го записан на диск някъде из шкафовете, но са над 600 диска,  които и да ги премятаме, като не знаем името все тая..., правихме няколко опита, но....
Още веднъж - много Ви благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт