Доволни ли сте от дражетата "Мерц"?

  • 4 479
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 707
Пила съм "Merz Spezial Dragees N" (zа кожа, коса и нокти) 2 пъти дневно и съм много доволна. При мене определено имат ефект. Само не раzбирам zаЩо правите почивки между опаковките? Та това са комбинация от витамини и минерали, а не са антибиотици, zа да си "почивате? А така съЩо не съм и напълняла. Храня се до колкото мога zдравословно и внимавам да не прекалявам с вкусотийки, така че с килограмите проблеми никакви. Подобренията видях не само при косата, но и при кожата и ноктите.
Опитай, това са само витамини. Ако не помогнат няма как да ти навредят...

# 16
  • София
  • Мнения: 1 324
Има Мерц за нокти и коса и Мерц за кожа. Пила съм няколко пъти от тези за косата и ноктите и винаги косопада ми спира след около 20 дена. Доволна съм много.

# 17
  • Мнения: 2 237
Първия път когато ги пих нямаше ефект,сега пах ги пих и съм доволна.Косата ми се оправи.Но доста по-доволна съм от ревалид-а  Peace

# 18
  • Мнения: 1 187
Аз съм много доволна.Пих ги най вече заради ноктите,бяха много меки лесно се нацепваха и след проведен курс от 2 месеца имаше съществена разлика.Но не съм забелязала да съм напълняла докато ги пих. Peace

# 19
  • Мнения: 3 461
Доволна бях и имаше ефект само докато ги пиех,след като ги свърших,пак старата песен.

# 20
  • Мнения: 4 555
Ревалид. Друго няма какво да си говорим.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 952
Не. Много са слаби. От Ривалид-а съм доволна, но само когато го пия в големи дози и дълго  време ( поне 6 месеца).
Има и още един медикамент, подобен на Ривалид , Пантогар - и той не е лош.
Пила съм и Цистеин-това е аминокиселина, много добре повлиява косопада(на  прах е  и е ужасно кисел)
Много съм доволна от таблетките на Рене Фюртерер.

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз немога да преценя дали имаше ефект при мен. Пих ги преди години, защото имах проблеми с кожата, но дали са ми помогнали - не съм сигурна!

# 23
  • София
  • Мнения: 35 952
И аз немога да преценя дали имаше ефект при мен. Пих ги преди години, защото имах проблеми с кожата, но дали са ми помогнали - не съм сигурна!

За кожата действа много добре лецитин и бета-каротин , но го пиеш поне 1 месец.
Резултатът е страхотен.
А ако може да го пиеш през месец - супер.

# 24
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз немога да преценя дали имаше ефект при мен. Пих ги преди години, защото имах проблеми с кожата, но дали са ми помогнали - не съм сигурна!

За кожата действа много добре лецитин и бета-каротин , но го пиеш поне 1 месец.
Резултатът е страхотен.
А ако може да го пиеш през месец - супер.


Тези наименования са ми познати - това бета- каротин витамин А ли беше?

# 25
  • Мнения: 27 524
Да, много  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 35 952
И аз немога да преценя дали имаше ефект при мен. Пих ги преди години, защото имах проблеми с кожата, но дали са ми помогнали - не съм сигурна!
За кожата действа много добре лецитин и бета-каротин , но го пиеш поне 1 месец.
Резултатът е страхотен.
А ако може да го пиеш през месец - супер.
Тези наименования са ми познати - това бета- каротин витамин А ли беше?

Да долу-горе. Про-витамин А. Но ефекта е по-друг. Бета-каротина действа по-добре на тена.
Лятото, след като го ги бях пила - получих, най-хубавият тен ,който съм получавала някога и нито се зачервих , нито обелих от слънцето
(на плаж ходя от 9-11 и след 16 часа) Бях много доволна.

# 27
  • Мнения: 258
в мометна искам много да си подобря състоянието на косата и кожата и се чудя какво да почна да пия:"ревалид","фито" или "мерц" newsm78

# 28
Аз ги пих за косопад и бях доволна,но ефекта не идва веднага пих ги търпеливо 3 месеца,но от всички опити да спра косопада това помогна!

# 29
  • София
  • Мнения: 3 797
Аз съм пила почти всичко, което е за коса и нокти и ефекта е еднакъв от всичките продукти при мен.Мерца хич не са лоши, но чудеса не бива да се очакват.При мен най-осезаем е ефекта при ноктите, при косата разлика никаква, ама то си е до ген.Мерца, за разлика от другите добавки и витамини ,са малко по-евтини.

Общи условия

Активация на акаунт