Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 2

  • 74 181
  • 724
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 19 733
Ти да нямаш новини и да си траеш?! Simple Smile

# 76
  • София
  • Мнения: 10 642
Боби, най-много от 100 се пие всеки ден.
Или аспирин протект или кардио.

# 77
  • София
  • Мнения: 7 545
Боби, благодаря за пожеланието! Дано! Flowers Hibiscus

Аспирин протект или Ацетизал Кардио трябва да ти е предписал. Аспирин действа кръворазреждащо в малка доза до 100мг. Аз взимам Ацетизал Кардио 75мг през ден. 500мг действа вече по различен начин.

Последна редакция: вт, 22 авг 2017, 16:54 от delisardeli

# 78
  • Мнения: 6 063
Благодаря ви, Nandin, Deli. Ами да, сега погледнах: то си пише Аспирин протект, но на мен ми се е набило само Аспирин.  ooooh!
Кристи, как ми се ще да имах такава новина, ама нямам. Просто главата ми не спира да гърми от всякакви въпроси, особено с наближаването на септември и предстоящата ми среща с док другата седмица. А ти кажи, говори ли с Вожда и имате ли план вече за братче/сестриче на мушмулчо?

# 79
  • Мнения: 19 733
Дааа, даже правихме хистеро и махна полип. Сега на следващия цикъл биопсия и после, живот и здраве, трансфер. 

# 80
  • Мнения: 3 904
Дели, успех!
Боби, още малко остава:)
Кристи, много се радавам! Пожелавам една мушмулка малка:))

# 81
  • Мнения: 19 733
Благодаря Heart

# 82
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Дели, стискай кълки поне още 8м. Много много стискам палци!

Кристи, чудни новини! Wink

# 83
  • София
  • Мнения: 7 545
Хайде, Кристи, муш-мул-ка! Стискам палци и аз Simple Smile

Боби, стискам палци срещата с Док другата седмица да мине добре и да направите план Simple Smile

Flowers Hibiscus

# 84
  • Мнения: 882
Дели, супер силно стискам палци да си топлиш снежинката до термин! Ей го къде е 30 септември с хубавите новини.  Praynig
Кристи, хайде две момиченца близначки сега и ще преизпълните плана. И на теб успех със ЗЕТ-а и да ни държиш в течение, че ние си те считаме за нашо момиче, нищо че си в друга клиника.   Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 19 733
Ще ви държа, разбира се Heart

# 86
  • Мнения: 181
Дели стискам палци да ни зарадваш с хубави новини и да си топлиш точицата 9 месеца  Praynig.
Ще помоля и аз за стиснати палци в четвъртък сме при Сигридов на ФМ и ми е притеснено.

Искам да ви попитам какво мислите за съжителство на бебе и куче?
Скрит текст:
Имам големи драми, тъй като имаме чихуахуа от 1 година и уж свекървата щеше да го вземе за няколко месеца като се роди бебчо да го гледа и сега в един момент се отказа. Няма на кой друг да го дам, пък и живеем врата до врата с нея и щеше да си е пак около нас. Привързани сме към него и сърцето ми се къса, не знам какво да правя.

Последна редакция: ср, 23 авг 2017, 08:08 от zlateto85

# 87
  • Мнения: 5 900
Злате, съжителството на децата с животни е много полезно. Все повече проучвания показват, че тези деца са дори по-здрави. Освен това се научават от малки как да се отнасят с животните и са по-отговорни. Разбира се това пак зависи от хората, защото има и изключения.
Скрит текст:
Не виждам причина да го махате особено, ако това е в следствие на приказките на околните хора.
Направо ми се  Sick като някой ми каже какво направихте с кучето. Ами какво да направим да не го изхвърля, то е част от семейството. Да не говорим, че не е типичното куче и е по-чист от нас. Поддържам му сериозна хигиена, защото е в ръцете ни непрекъснато. Не е голямо куче, което да си лежи в ъгъла.
Имах доста притеснения, защото е чепат характек, с голямо самочувствие  и много ревнуваше нас самите.
 Притеснявах се да не се настрои срещу беба. Доста се разлигави през годините, за което аз имам вина понеже не го обучих. Но, от както се роди беба е неузнаваем. Много по-спокоен. Ходи около нас "на пръсти". След като няколко пъти му показахме къде са границите не смее да пристъпи. Много ми е жал за него, защото виждам тъга в погледа му и това, че се чувства пренебрегнат. За щастие не го изби на агресия и ревност. Много е заинтригуван от нея. Като го оставим да се доближи я души и иска да я целува. Не знам по-нататък как ще се разбират. Опитваме се да му обръщаме внимание и да не му се караме като преди. Макар че вече рядко и има причина за това. Наистина е друго куче и не мога да повярвам. Направо го бях отписала и мислех, че ще си остане разлигавено бебе до старини.
Дели, да си пазиш шушулката до термин Hug
Боби, забягвай някъде на почивка, ако можеш и я изпразвай тази глава. Другите неща ще се наредят. Не ги мисли терапиите. Те са лесни. Като им дойде времето ще ги почнеш. Няма нищо сложно при тях. По-добре да вземеш инфарктно решение на момента, отколкото месеци наред да се тормозиш.

# 88
  • Мнения: 181
Блинг благодаря ти  Hug , така ме зарадва написаното от теб!
Скрит текст:
Точно това ме притеснява и мен, че нашия е много лигав, същевременно своенравен и не изпълнява никакви команди, все още прави доста бели и то напук . Свикнал е да бъде глезен и той да е шефа вкъщи, незнам как ще му забраня да се качва на спалнята и ще спи на своето легло като досега спи в нашето. Няма да е лесно така си мисля, но пък много го обичаме и няма да го оставя. Започваме с възпитанието от сега.

# 89
  • Мнения: 5 900
Злате, щом е още на 1 г има надежда малко да го превъзпиташ. Нашият е на доста повече.
Скрит текст:
Сама съм си виновна, но няма връщане назад. Просто нямах достатъчно търпение да го обучвам и понеже е малко тип куче за гушкане решихме да не се мъчим. Но е важно да знае мястото си и да изпълнява елементарни команди, както и да не се възприема за алфа. Трябва да се постарая поне в бъдеще да проуча малко за отношенията куче-деца, защото искам двамата да се уважават и обичат и да не трябва постоянно да пазя единия от другия. За съжалението ежедневието в момента ми е толкова забързано,
 че не ми остава време и карам на автопилот. Добре, че той сам се не създава проблеми и подобри държанието си. Дори съм загижена за него, защото го гледам нещастен, опитвам се да му обръщам внимание, но все чувствам, че не е достатъчно.
Като цяло от самото начало решихме проблема с разходките му из цялото жилище като преградихме място,
къдетода е и да не щъка навсякъде. Е,  с времето го разлигавихме малко и го допуснахме до леглото ни.
Но не спи в него. Дори сега не си позволява вече да се качва като е пуснат на свобода из апартамента.
В много малки моменти се качва и не смее да мръдне от кра на леглото. Гледа с тъжен поглед за позволение. Направо ми къса сърцето, но искам беба още малко да порасне преди да ги оставям да обменят разни косми и телесни течности Sad

Общи условия

Активация на акаунт