Пациенти на д-р Калчев и д-р Семерджиева Тема 2

  • 74 137
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 181
Дели успех в понеделник Flowers Four Leaf Clover !!!  Двойни fingerscrossed fingerscrossed от нас!

# 61
  • София
  • Мнения: 781
Дели, силно стиснати палци и от мен! Flowers Four Leaf Clover
Разкажи за Репробиомед. Добра ли е организацията там? Док споменава ли нещо за новата клиника? Има ли нова информация кога отваря?

# 62
  • София
  • Мнения: 7 513
Благодаря, момичета, за палчетата! Дано План В ми е късметчето. Този път съм с по-сериозна подготовка от предишния ЗЕТ, освен това ще го гледат до 5 ден - дано си ме хареса и да си остане с мен ...

В Репробиомед Док приема временно, само в дните когато има свободен кабинет. Явно са доста на гости, защото изследванията ме карат да пускам на друго място, че не било много удобно там. Самата клиника изглежда приятно (виждала съм първия етаж само), има адски много снимки на бебета, даже разпознах някои Wink Доколкото разбирам пункции и трансфери прави ако ситуацията позволява, но за по-специални процедури препоръчва да изчакаш новата клиника с новото оборудване.

За новото място ориентировъчната дата е 20 септември, дано всичко върви по план. Така че - още малко търпение...

# 63
  • Мнения: 882
Дели, палчета и от мен за понеделник!  Praynig И малко розов прашец за късмет! babydust7 Време е за ново бебе в темата и ти си наред да бременееш!  preggo

# 64
  • Мнения: 1 721
Дели, и от мен палчета!
Блингче, за мен истината е, че всичко покрай раждането и майчинството е обвито в нереално съвършенство... А истината не е точно такава.... На мен нито раждането ми беше ок, нито кърменето ми носеше неимоверното удоволствие... Обаче колкото повече расте Иси, толкова повече нещата стават по-хубави... Мисля си, че сме натоварвани с нереални очаквания... Обаче когато ги превъзмогнеш, успяваш да видиш колко хубаво е всичко, въпреки някои проблеми... нацелувай беба от мен!

# 65
  • Мнения: 3 126
Здравейте момичета,
Радвам се да прочета, че бременелките са добре и дано да е така до финала!
Ливче, благодаря, че ме мислиш! Добре съм - чакам новата клиника, която по мое виждане няма да заработи през Септември. Преди два дни ходих да видя строежа и има още работа отвън, а вътре предполагам, че не е направено нищо освен грубия строеж.
Дели, много успех утре! Стискам палци това да е твоят щастлив опит!
На майчиците, много прекрасни моменти с техните съкровища!
Боби, горе главата - всичко ще се нареди!

# 66
  • Мнения: 1 592
Здравейте момичета,
Радвам се да прочета, че бременелките са добре и дано да е така до финала!
Ливче, благодаря, че ме мислиш! Добре съм - чакам новата клиника, която по мое виждане няма да заработи през Септември. Преди два дни ходих да видя строежа и има още работа отвън, а вътре предполагам, че не е направено нищо освен грубия строеж.


Значи Бамба е права , че има кран отвън още и строят.
Поне още 2 месеца работа- това отвътре трябва да е оборудвано и работещо- разбирай разрешения , проверки и т.н.

# 67
  • Мнения: 3 126
Здравейте момичета,
Радвам се да прочета, че бременелките са добре и дано да е така до финала!
Ливче, благодаря, че ме мислиш! Добре съм - чакам новата клиника, която по мое виждане няма да заработи през Септември. Преди два дни ходих да видя строежа и има още работа отвън, а вътре предполагам, че не е направено нищо освен грубия строеж.


Значи Бамба е права , че има кран отвън още и строят.
Поне още 2 месеца работа- това отвътре трябва да е оборудвано и работещо- разбирай разрешения , проверки и т.н.



Не видях кран. Сградата е построена. Има и прозорци, но пще измазват, санират и т.н. Нямам идея колко време ще отнеме всичко.

# 68
  • София
  • Мнения: 23 188
Има си кран, по средата е.
Те са няколко сгради, по едната не се работи навън, ако е там може и да си нагласят нещата вътре.

# 69
  • Мнения: 3 903
Аз знам, че само отвън не е готова. Вътре са подготвили нещата. Нали има техники и тн поръчани. Предполагам че за Октомври ще е.

# 70
  • Мнения: 1 872
Не знам дали ми е мястото да се записвам тук.

Док. Калчев ми наблюдаваше миома и полип. В крайна сметка прецени, че е най-безопасно нищо да не пипаме и миналия декември ми даде зелена светлина да пробваме.

Нещата станаха от първия месец, дори и без да сме следили овулация сериозно. Чакаме момченце с термин 6.10.

# 71
  • Мнения: 1 592
Супер, честито !  bouquet

# 72
  • Мнения: 631
Малдини, честито!  Hug

Има вариант едновременно да строят дадена секция, а за друга - да вземат акт 16, ако са предвидили поетапно въвеждане в експлоатация. Поне според най-обикновените разпределения за продажба на сградата, които разглеждах, за съжаление не изглеждаше да има такъв замисъл - там беше посочен единен срок, но те може да подвеждат.
Имайте наум, че довършителните работи : грубия строеж като време са 50:50, без да броим обзавеждането и допълнителните довършителни, които са изискуеми за този тип медицински обекти.
"Бързай бавно" е девизът в строителството, все пак качеството също е от значение......а причини за забавяне възникват постоянно в хода на строителство..... Надявам се, дори да има някакво закъснение спрямо септември да е в рамките на разумно време. И питайте Калчев, той има най-точна инфо  Peace

# 73
  • София
  • Мнения: 7 513
Малдини, чудесни новини!
Стискам палци за безпроблемни последни месеци, леко раждане и бързо възстановяване.

Момичета, благодаря за палчетата и прашеца на всички! Не ги пускайте още, моля.
Аз от днес официално мътя точката, много хубаво се е развила досега, ембриологът ми обясни какво е правил. Дано си ме хареса този път... Тест ще правя на 30ти, дотогава оммммм Simple Smile

# 74
  • Мнения: 6 051
Maldini, честито. Пожелавам ти безпроблемен последен месец от бременността и ще чакаме да се похвалиш скоро.  Party
Deli, страхотно е да получиш информация пряко от ембриолозите. В Малинов това беше недостатък, нямаше никаква връзка с тях, за да разберем какво са правили. Дано и в новата клиника да е такава организацията. Желая ти приятно мътене, а точката да те хареса и да си остане в теб 9 месеца.  Hug Heart Eyes

Сетих се нещо да ви питам, че ми възникна като въпрос тези дни. Таблетка аспирин от 500 мг ли приемате след положителен тест, когато доц. Русев ви го е предписал? Забравих да го попитам, а не ми е писал на документите. Намерих ето тази картинка, показваща разновидностите му, кое от тях пиете?  newsm78
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт