Вики на 4 год. се нуждае от операция на очичките.ПАРИТЕ СА СЪБРАНИ!!!

  • 21 373
  • 209
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 914
ЗДРАВЕЙ АУРЕЛИЯ сметката която използваме е международна  към нея има издадена ВИЗА карта

# 76
  • Мнения: 8 769
ЗДРАВЕЙ АУРЕЛИЯ сметката която използваме е международна  към нея има издадена ВИЗА карта
Здравей Viki i mama,
Това е най-малкото, което мога да направя. Пуснах призива в онзи форум, дано има доста хора с големи сърца! Praynig
Цитирах сметката на таткото на Вики, която е дадена тук. Само се притеснявам, че няма SWIFT code или IBAN. Дано не настанат обърквации.
YOU can help!

# 77
  • Мнения: 1 493
Аурелия , ЗЛАТНА си !   bouquet

# 78
  • Мнения: 8 769
За съжаление не съм. Докато успея да напиша още нещо в наша защита, нещастниците от онзи форум заключиха темата ми, с апел да не се изпращат пари, защото имало много такива "спешни" случаи, циркулиращи из нета, най-вече от Русия, и защото това си било чиста проба лъжа! Не мога да се побера в кожата си, гадни лицемери такива! Въпреки, бях сложила линк към снимките на детето, към срещата от днес, към ДБМ!
Ебаси хората, честно, направо полудявам!
Не успя да ги убеди и MardiGras.
Много съжалявам! Cry

# 79
  • Мнения: 3 914
iban:BG88UBBS84231030106017
МОЖЕ ДА НЯМА СМИСЪЛ НО ДА ГО КАЖЕМ

# 80
  • Мнения: 4 195
Аурелия побеснях, иде ми да крещя, що за хуманнизъм след като им пускаш тема, снимки всикчко - и те ти отвръщат така #Crazyпросто сега нямам сила да пиша там, но утре ще го направя, задължително, не сме за подигравка, не може ли скапаните песимисти и в България и къде ли още не да разберат какво значи думата - помагам, да му се невиди Close Close
Цвети, Вики - милички ще съберем парите спокойно, няма да се откажем Hug Hug

# 81
  • Мнения: 3 914
viki1 не се ядосваи ние така или иначе сме силни и без тях
аз знам че ще се справим и без тях
Аурелия все пак БЛРАГОДАРЯ но те немогат чак от там да разбера какво е
а и изглежда все пак има хора които спекулират за огромно наше съжаление

# 82
  • Мнения: 1 493
Аурелия, човешката простотия не намалява каратите ти !

# 83
  • Мнения: 2 361
Ето го и списъка на хората от 13.05.2006г.:
Десислава Григорова, mimes, Йонка, Кристина Николова, Мариета Стоянова, Калина Джокова, Милена Златарова (sweetkids mama), Дамаянти (Ивелина Чолакова), harmony broken, daisy (Диана Маринова), Евгения Чакърова, Бистра Игнатова (Bise), Слава Христова, Мария Торбова, Юлия Спиридонова (Vasilisa umnica), Ива Калафатова (iviche), Мартин, Адриана (pipilota), Камелия Георгиева, Николай Попов, Силвия Васева, Деница Петрова, Сашка Величкова, Петя Раковска, Анита Гацинска (strelche), Стела Дафовска, Венета Стефанова, Атанаска Зубева, Ефросина, Дойчин, Роси Миладинова, Кремена Пашова, Цветанка, Стела, Деси, Лейла, Лили, Юлия Костова, Даниела Тодорова, Божидара Савова, анонимни (4-ма души), Юлияна Мицева, Емилия Василева (Emi), "Валтер"ООД, Веселина Врочева, Дияна Димитрова, Деси Николова (mama Desi), Adara, Евелина Кирова, една майка, Галина Стоянова, Таня Митева, Антоанета Кръстева, Симона Михайлова (Спаска), Таня Христова, Линда Александрийска, Ивет Кънчева, Оги, Ева, Дани Делева, Ева Димитрова, Рая, Маргарита Цолова, Сузи Хатим (Райчо), Радина Генадиева, Екатерина Осевска, Данчо Мицев, Румяна Златева, Ирена Цочева, Руксанда Бодакова, Сия Георова, Даниела Кръстева, Надя Радковска, Илона (с бебе Елица), Деси, Борислава, Весела, Боряна Данчева, Рая Петрова, Диляна Димитрова, Станка Хросанова и Баева.

    bouquet


# 84
  • София
  • Мнения: 384
Вики и Мама,днес в парка не можах да се запозная с вас,но искам да ви кажа,че се възхищавам на вашата сила и се надявам,НЕ,сигурна съм,че ще успеем да съберем паричките!
Предайте цялата ни любов на Вики и с нетърпение я чакаме да видим как тича усмихната и щастлива  в парка!
А на всички мами-Благодаря ,че Ви има!

# 85
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ето го и списъка на хората от 13.05.2006г.:
Десислава Григорова, mimes, Йонка, Кристина Николова, Мариета Стоянова, Калина Джокова, Милена Златарова (sweetkids mama), Дамаянти (Ивелина Чолакова), harmony broken, daisy (Диана Маринова), Евгения Чакърова, Бистра Игнатова (Bise), Слава Христова, Мария Торбова, Юлия Спиридонова (Vasilisa umnica), Ива Калафатова (iviche), Мартин, Адриана (pipilota), Камелия Георгиева, Николай Попов, Силвия Васева, Деница Петрова, Сашка Величкова, Петя Раковска, Анита Гацинска (strelche), Стела Дафовска, Венета Стефанова, Атанаска Зубева, Ефросина, Дойчин, Роси Миладинова, Кремена Пашова, Цветанка, Стела, Деси, Лейла, Лили, Юлия Костова, Даниела Тодорова, Божидара Савова, анонимни (4-ма души), Юлияна Мицева, Емилия Василева (Emi), "Валтер"ООД, Веселина Врочева, Дияна Димитрова, Деси Николова (mama Desi), Adara, Евелина Кирова, една майка, Галина Стоянова, Таня Митева, Антоанета Кръстева, Симона Михайлова (Спаска), Таня Христова, Линда Александрийска, Ивет Кънчева, Оги, Ева, Дани Делева, Ева Димитрова, Рая, Маргарита Цолова, Сузи Хатим (Райчо), Радина Генадиева, Екатерина Осевска, Данчо Мицев, Румяна Златева, Ирена Цочева, Руксанда Бодакова, Сия Георова, Даниела Кръстева, Надя Радковска, Илона (с бебе Елица), Деси, Борислава, Весела, Боряна Данчева, Рая Петрова, Диляна Димитрова, Станка Хросанова и Баева.

    bouquet




утре плюс това инфо ще пусна и всичко останало за Вики в сайта ни на мамма да го качи.Нека и от там хората да помагат

Цвети,ще се справим

# 86
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Ей големи олигофрени са тез' другари от www.mybulgaria.info. Имам бан Mr. Green, даже не мога да прочета какво са написали, но в понеделник от офиса - ще видят те Laughing. По принцип, имат право да се съмняват хората, обаче след като е приложена толкова много информация - снимки, сайтове и т.н... могат да поразгледат и тогава да заключват темата. Аз си мислех, че ние българите сме недоверчиви, обаче явно - не сме само ние. И в края на краищата - щом се съмняваш, ОК - твое право, ама чак да заключваш темата... при положение, че  адски културно се бяхме включили и дори им казах: "Имате правото да се съмнявате." Както и да е, то си е за тяхна сметка... 
Ние ще се справим! Аурелия,   bouquet!

# 87
  • Мнения: 1 493
А аз изпратих линк към вашия форум на поне 300 човека от чужбина ! Дано  успеят да прочетат началото ! Ако не ще ми помагате - зле съм с английския !

# 88
  • Мнения: 177
Момичета, знем ли колко са събрани до момента? Сега гледах репортажа и незнам докога трябва да се съберат парите?

# 89
  • Мнения: 2 361
  Операцията е на 30-ти, няколко дена преди това трябва да ги имат.

Общи условия

Активация на акаунт