Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 763
Не, бе, пак не си разбрала! Децата се хвърлят на бабите, защото вече са стари и грозни, може би дори и разпуснати. И без това за нищо вече не стават, по-добре да гледат внуци, вместо да миткат по улиците и да плашат хората.
А майките спокойно да си младеят и хубавеят.  pletka
А това ли било, още съм и аз на възрастта на Анито, уча се.  Laughing
Съдя по едната ми сестра, която чак си взе свекърите с тях на море, защото "Те били млади хора и им се излизало сами, трябва някой да гледа децата"  Mr. Green

# 61
  • Мнения: X
А тов апък жена на 26 да ми се тръшка, че остарява, дори не знам как да го коментирам.  Rolling Eyes
И аз отначало се облещих и ми станаха смешни терзанията на Ани, но после се сетих как като навърших 25 години, отчаяно си повтарях "Четвърт век! Четвърт век!" и след това си купих козметика за застаряваща кожа.  Embarassed

# 62
  • София
  • Мнения: 16 183
Нищо странно няма да се замисли 26 годишна за остаряването.
На нейната възраст бях с 1/4 прошарена коса и се боядисвах.

# 63
  • Мнения: X
Уиш, разсмя ме Simple Smile При половин век ще е една идея по-интересно.

Аз не съм изпитвала такива чувства досега. А след по-малко от 2 години и малко ще влезна в 40тте.

Притесняват ме други неща, не остаряването.

# 64
  • Мнения: X
Уиш, разсмя ме Simple Smile При половин век ще е една идея по-интересно.
Смей се, смей се. След 4 години, живот и здраве, ще докладвам как е. Сигурно ще си купя материали за мумифициране.  Laughing

# 65
  • Мнения: 6 982
Аз имам акне от няколко месеца. Така де, не знам акне ли е или просто спорадични хормонални пъпки, все тая. Отидох при една доста добра дерматоложка. Тя каза, че още съм във възрастта, в която това са тийнейджърски пъпки. Та на 26 да седнеш да мислиш за остаряване ми се вижда супер странно. Толкова си близо до "детството", че още помниш подробно неща, които са ти се случили в прогимназията.

Когато ми мине през главата, основно се ужасявам от мисълта за разни болежки. Движа се доста, понякога получавам контузии. Очаквам след определена възраст да ме боли всичко, което сега уж минава.

# 66
  • Мнения: X
Не, бе, пак не си разбрала! Децата се хвърлят на бабите, защото вече са стари и грозни, може би дори и разпуснати. И без това за нищо вече не стават, по-добре да гледат внуци, вместо да миткат по улиците и да плашат хората.
А майките спокойно да си младеят и хубавеят.  pletka
А това ли било, още съм и аз на възрастта на Анито, уча се.  Laughing
Съдя по едната ми сестра, която чак си взе свекърите с тях на море, защото "Те били млади хора и им се излизало сами, трябва някой да гледа децата"  Mr. Green
Е, тя приказката за баницата не е случайно измислена....    Laughing
Скрит текст:
И ние с моя мъж сме "млади хора" и ни се излиза сами, не ни се търчи след бебета и деца....след седмица отиваме, САМИ, на поредния ни "меден месец".     Mr. Green
И докато сме здрави, прави, така ще е.   Twisted Evil
Който има деца, да си ги гледа. 
Аз тепърва ще "младея и хубавея"...    Grinning

# 67
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Аз преживях по-тежко навършването на 30 г., отколкото 40. Приемам себе си, знам си недостатъците и хубавите страни и се чувствам добре в кожата си. Каквото и да правя, няма как да изглеждам на 20, но не изглеждам и на 40, което ме радва.

# 68
  • Мнения: 12 687
Най-хубавите 10 години от живота на жената са между 28 и 30 години.

# 69
  • Мнения: 3 092
Между 28 и 30 години има 2.  Grinning

# 70
  • Мнения: 36 134
Между 28 и 30 години има 2.  Grinning

разбира се, че математически са две
но пък колко жени около 35 твърдят, че са на 29 например?

# 71
  • Мнения: 3 092
Предполагам много и го правят около 10 години Simple Smile

# 72
  • Мнения: 10 999
Аз сериозно не разбирам жените, които искат да се изкарат по-млади, като лъжат за годините си. Не разбирам какво печелят от това.
Иначе около мен всички жени, които имат внуци и майките им искат помощ, са на мнението на Амур. Това е общоприетото в целия свят.

# 73
  • Мнения: 615
Четох някъде, че като питат една жена на колко години е, трябва да измърморва "на найсе", като я попитат отново, понеже не са разбрали, пак с половин уста "на найсе" и така по някое време му ставало на питащия неудобно и спирал да пита.  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 12 473
Аз пък редовно ги стресирам като си кажа годините..)))

Общи условия

Активация на акаунт