Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 24 839


На 20 всички изглеждат красиви, след 40 изглеждат така, както заслужават
И да, и не- ако имат наследен "млад ген", си изглеждат с едно 10 години по- млади, дори и да не са стъпвали на козметик.
От друга страна, отрицателните нагласи състаряват- това, да дебнеш някой да не те бил засегнал и неуважил, да те тресе завист и злоба, да се изживяваш като жертва, са най- бързите и широки пътища за нашествието на бръчките.

Що се отнася до болежките- каквото и да правиш, те си те налазват и на моменти писва все нещо да те боли- когато се разваля времето, когато се оправя, когато ще вали.........ама това е.
От друга страна, въпреки твърденията, че продължителността на живота е над 70г., като видиш как хората по на 60 масово мрат около теб, не се вглеждаш в бръчките, а се радваш на всеки един нов ден. Simple Smile

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 11:04 от absurT

# 91
  • Мнения: X
Ей ви една "баба" почти на 51....   Smile

Скрит текст:
Mr. Green

Дали мисля за старостта, за бръчките?Дали ми се гледат внуци?
Точно никак.
Живее ми се, бе.....   Wine GlassHeartsBicyclistSwimmerAirplaneBoat

Последна редакция: чт, 17 авг 2017, 15:52 от Анонимен

# 92
  • Мнения: 30 802
Ами баш за внуци си, въпреки опита за къса поличка...пък и защо да не ти се гледат, ако са от хубавия вид, а не ужасяващи дечища:)

# 93
  • Мнения: X
Ами баш за внуци си, въпреки опита за къса поличка...пък и защо да не ти се гледат, ако са от хубавия вид, а не ужасяващи дечища:)
Въпроса не е в децата, дори да са най-най-послушните на света.
А дали човек е готов психологически да се "посвети" на тях....аз не съм готова.
Не се става баба/дядо автоматично, при навършване на дадена възраст....    Mr. Green 
В момента, последното което искам, е да се занимавам с бебета и деца.    Laughing
То и няма изгледи за това скоро, слава Богу.    Praynig

# 94
  • Мнения: 10 999
Надявам се никой да не се кара насила. Аз моята майка съм я карала насила и резултата беше ужасен. Вината си е моя, но децата пораснаха и се надявам никога вече да нямам нужда от баби, не желаещи внуци.

# 95
  • Мнения: 12 473
Имам близки познати дами, на 50+, изглеждащи превъзходно и радващи се активно на живота и на внучета. Peace

# 96
  • Мнения: 30 802
То и аз психически понякога искам да съм на 12 и да се шматаросвам, ама вече не върви:) та се налага като Пипи да се скарам на себе си и да се държа като за възрастта си. Но като се замисля, досега психически готова не съм била почти за нищо в живота си, просто действам, на принципа fake it until you make it.

А посвещаването вече е друга тема, някои хора обичат тая думичка и не просто се посвещават, ами и задълбават, комбинирано с биене в гърдите. Няма нужда от посвещаване чак, ама може да имаш някое ъгълче на сърцето и съзнанието.

# 97
  • Мнения: 1 565
Винаги съм си чудела възрастните жени нямаш ли усещане ,че късите поли не са секси след определена възраст ?

# 98
  • Мнения: 12 473
Що? На мен мадам Макрон ми харесва. Crossing Arms

# 99
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Винаги съм си чудела възрастните жени нямаш ли усещане ,че късите поли не са секси след определена възраст ?

Ако не беше си написала годините, дали щеше да разбереш възрастта на краката?

# 100
  • Мнения: 2 617
.

Последна редакция: пт, 18 авг 2017, 10:01 от Tsugumi

# 101
  • Мнения: 22 036
А какво от това, че на младите не им харесва? Хората са свободни да се обличат както им харесва.
Аз никога не съм носила къси поли в офиса или при по-официално излизане, но в свободното си време нося предимно къси панталони и рокли. Дреме ми как някоя, също застаряваща, висяща в къщи мисли.

# 102
  • Мнения: 2 617
А какво от това, че на младите не им харесва? Хората са свободни да се обличат както им харесва.
Аз никога не съм носила къси поли в офиса или при по-официално излизане, но в свободното си време нося предимно къси панталони и рокли. Дреме ми как някоя, също застаряваща, висяща в къщи мисли.
Toчно това се опитах да кажа: личното мнение и предпочитания всеки може да си запази за лична употреба, но всъщност, ставаше дума за внуци Simple Smile

# 103
  • София
  • Мнения: 24 839

А посвещаването вече е друга тема, някои хора обичат тая думичка и не просто се посвещават, ами и задълбават, комбинирано с биене в гърдите. Няма нужда от посвещаване чак, ама може да имаш някое ъгълче на сърцето и съзнанието.

От тази думичка ме втриса, освен в комбинацията с "песен", " стих"..........
За съжаление, я срещаме в отвратното " посветих ти най- хубавите си години" " посветих се на децата си", което неминуемо завършва с констатацията " а, те са толкова неблагодарни"............

# 104
  • София
  • Мнения: 24 839
Винаги съм си чудела възрастните жени нямаш ли усещане ,че късите поли не са секси след определена възраст ?

Дали ако си снимаш ти краката и ги сложиш до тези на Амур, а ако ме ядосах достатъчно, ще туря и моите, че да видим дали твоите ще са най- добре с къса пола?
А, може и по къси панталонки да се подредим и да видим чий целулит е най- забележим....... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт