Бременност 1 месец след раждане

  • 4 825
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Мами , има ли такива от вас забременели 1 месец след раждане и то докато кърмите?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 036
Кърменето не е противозачатъчно, абсолютно е възможно да се забременее докато се кърми.

# 2
  • Мнения: 170
Така е ,но 23 дни след като съм родила...

# 3
  • Мнения: 9 152
Мами , има ли такива от вас забременели 1 месец след раждане и то докато кърмите?
Моята свекърва се е сдобила така със своите две прекрасни деца  .  Simple Smile
Породени братчета, станали чудесни готини български  мъже.  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 521
Даже съм чувала от доста места,че много лесно се забременява докато се кърми,затова трябва много да се пазят партньорите.
Нормално ли роди първото си дете?
Не ви ли казаха да се пазите първите месеци?

# 5
  • Мнения: 170
Нормално родих. Всички казват , че докато има лохии няма как да се забременее.

# 6
  • Мнения: 1 521
Щом е нормално,консултирай се с доктора ти и ако няма проблем и желаете,задръжте детенцето.
Попитах,защото знам,че при секцио е хубаво 1 година след това да няма бременност.
Успех

# 7
  • София
  • Мнения: 23 036
Те и за кърменето така казват, ама не е вярно.  Simple Smile Отиди на лекар най-добре.

Скрит текст:
Принципно при секцио толкова скоро след раждане даже не знам дали лекар би разрешил плодът да остане.  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 170
Аз не съм сигурна дали съм бременна. Чакам да ми донесат тест.Просто исках да знам дали е възможно и дали има други забременели така. Ако съм бременна дано вс е наред ,защото не желая да правя аборт.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 036
Да не те заблудя, но не знам дали след толкова скорошно раждане тестът ще е с реален резултат, ако има някой по-запознат да каже.  Thinking

# 10
  • Мнения: 170
5 седмици са минали от акта

# 11
  • София
  • Мнения: 23 036
Как така от акта са минали 5 седмици, а си родила преди 23 дни, нещо се обърках.

# 12
  • София
  • Мнения: 11 492
Малииииии, къв е тоя ищах, бре!!! Няколко седмици не мож се въздържат и се нашляпали, сега ау, че мяу!  hahaha

Вън от майтапа, дано успеете да го задържите, ще ви е лесно - две в едно, с куршум 2 заека, всичко ток и жица!

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 14 687
Не е родила преди 23 дни - предполага, че може да е забременяла 23 дни след раждането.

# 14
  • София
  • Мнения: 23 036
Не е родила преди 23 дни - предполага, че може да е забременяла 23 дни след раждането.

И от тогава са минали 5 седмици, загрях най-накрая.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт