След GB с Керем Б. и Ханде Д. както и "Kiralık Aşk"Любов под наем -228ღღ

  • 64 140
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 2 478
Нали казват, че във всеки слух има зрънце истина, отстрани явно изглежда така.

Hug Hug Hug
Много станаха слуховете на тази тема,дано наистина стане реалност

Публикация в Хюриет,  Peace
Баръш и Елчин  предстояло да снимат филм ,, Не си отивай,, или  ,,Те тръгвай,,. По начало филмът бил замислен за тях двамата.
Кое е истина и кое слух  newsm78 newsm78 newsm78 но няма спиране темата.

Без конца выходили различные слухи о фильме в жанре романтической комедии с участием Барыша Ардуча:"Его партнершей в фильме будет Фахрие Эвджен или Эльчин Сангу?","Барыш Ардуч сам выбирает себе партнершу?" и т.п...
Тогда расскажу свежую информацию,которую услышал за кулисами сектора.Во-первых,название фильма "Ты не уходи".Но до премьеры фильма, название еще может поменяться.
Фильм выходит в прокат 10 ноября.В конце этой недели начнутся его съемки.А партнерша Барыша Ардуча-Эльчин Сангу.На самом деле, изначально этот проект был предназначен для них.То есть никто никого не выбирал.

газета "Hürriyet",журналист Онур Баштюрк,который первым написал достоверную информацию о фильме Чагатая Улусоя для Netflix




Добро утрро - страхотна новина -  Laughing Laughing LaughingДано да е истина!!!!


# 481
  • Мнения: 2 478

 Hug
Да допълня поста на Елиним - Оnur Basturk - е независим журналист, не е от жълтурковците на ГО, и няма да си рискува репутацията, да пише лъжлива информация.


 
Този филм бил планиран още през пролетта веднага след приключването на сериала, тогава Кака почнала да поставя прегради, и измислила Делиха 2....и лъжлива инфо чрез жълтурковците......какво още ще измисли , можем да си представим...
Нямала пари за Д 2, и щяла да тормози още Б....... / това от мамашите  #Crazy/

# 482
  • Мнения: 2 539
Здравейте!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Мале, представяте ли си тази новина да се окаже истина??!! Направо ще вдигнат във въздуха социалните мрежи. Не че в момента не е същото - туитър и инстаграм направо кипят от мнения, предположения, и т. н. Арабите , турците, рускините са във вихъра си. Подпукали са Шенол с въпроси и журналиста са го питали вярна ли е информацията и той е потвърдил.И се надяват в Турция да има журналисти, които да пишат и истина, не само изсмукани от пръстите лъжи. Peace 
А рускините нямат спирка- едни щели да умрат от щастие до премиерата, а други - от любопитство. hahaha
Горката ГО, каквото и да прави, продължават статиите, в които пишат не за нея и Баръш, а за него и Елчин. Каквото и да прави, не й се получава да е на дневен ред.
А феновете са пуснали два хаштага





Ако и сега ги излъжат, не знам какво ще стане.

# 483
  • Мнения: 12 818

Този филм бил планиран още през пролетта веднага след приключването на сериала, тогава Кака почнала да поставя прегради, и измислила Делиха 2....и лъжлива инфо чрез жълтурковците......какво още ще измисли , можем да си представим...
Нямала пари за Д 2, и щяла да тормози още Б....... / това от мамашите  #Crazy/

Това за липсата на пари, за липсата на хора дето да и се вържат на простотиите  го знаем отдавна. Не е новина  и че използва Баръш, да го пита човек защо го прави newsm78
Това тиражиране за участие на Елбар във  филма ми изглежда поредната жълтина...ако все пак е вярно и стане  ще е голяма плесница за каката. А феновете  ще ,,взривят,, социалните медии  Laughing Laughing
Меги Hug да  Peace Peaceвсички сме на ясно какво  ще се случи. Представям си какъв успех ще има филма  Grinning Grinning
Колкото и да се рекламират новите  сериали , магията от химията на ГГ е далеч от Елбарската. Поне аз не я усещам, не ме вълнуват до толкова,че  да ги следя с нетърпението както очаквах КА.  
,,Сърцебиенето,, е със страхотен каст,тандема ГГ е добър. Задълбава се малко в професионалната област и не всеки може да поеме ,, диагностичните,, минути на Спешното отделение.
 ,,,Долунай ,, е приятен за гледане, но магията от екрана липсва.  

# 484
  • Мнения: 2 478
Боня :



Эзги: Когда фильм подтвердится надеюсь вы научитесь уважать обоих... Или же потихоньку идите отсюда своей дорогой...

volcan
volkan piri‏ @volkanpiri 5 мин.5 минут назад
В ответ @nashwaelnagae3 @elcnsng @baris_arduc

Ne mutlu o zaman sizlere 😉 - теперь-то вы счастливы?😉


Предполагам че е вярна информацията  Joy

# 485
  • Мнения: 2 478

Този филм бил планиран още през пролетта веднага след приключването на сериала, тогава Кака почнала да поставя прегради, и измислила Делиха 2....и лъжлива инфо чрез жълтурковците......какво още ще измисли , можем да си представим...
Нямала пари за Д 2, и щяла да тормози още Б....... / това от мамашите  #Crazy/

Това за липсата на пари, за липсата на хора дето да и се вържат на простотиите  го знаем отдавна. Не е новина  и че използва Баръш, да го пита човек защо го прави newsm78
Това тиражиране за участие на Елбар във  филма ми изглежда поредната жълтина...ако все пак е вярно и стане  ще е голяма плесница за каката. А феновете  ще ,,взривят,, социалните медии  Laughing Laughing
Меги Hug да  Peace Peaceвсички сме на ясно какво  ще се случи. Представям си какъв успех ще има филма  Grinning Grinning
Колкото и да се рекламират новите  сериали , магията от химията на ГГ е далеч от Елбарската. Поне аз не я усещам, не ме вълнуват до толкова,че  да ги следя с нетърпението както очаквах КА.  
,,Сърцебиенето,, е със страхотен каст,тандема ГГ е добър. Задълбава се малко в професионалната област и не всеки може да поеме ,, диагностичните,, минути на Спешното отделение.
 ,,,Долунай ,, е приятен за гледане, но магията от екрана липсва.  


И аз обиколих всички летни сериали, не ме хващат , малко Сърцебиенето, обаче имам проблем с болничните сцени....не понасям болници и показване на такива......лоши преживявания.....там превъртам  Laughing сцените......Сега мъча Мерием, да видим....
Баръш защо го прави - интересен въпрос - много фенове чакат отговор - може би ще разберем по-нататък  newsm78 Wink

Ако Каката качи Д 2 на гърба на филма, ще стане страшно според мен  #Crazy

# 486
  • Мнения: 11 985
 Hug

Елка и Боре дали знаят, че ще имат общ проект newsm78

# 487
  • Мнения: 12 818
Hug
Елка и Боре дали знаят, че ще имат общ проект newsm78
hahaha  много точен въпрос, мисля че скоро ще разберем кой какво е разбрал Simple Smile

# 488
  • Мнения: 2 539
Дали знаят или не, след като почват снимките скоро, то ще се разбере. Но този журналист, ако е излъгал по някаква причина, не виждам къде трябва да се скрие от фенската "любов" , след като нещата се изяснят.

# 489
  • Мнения: 9 540
Hug

Елка и Боре дали знаят, че ще имат общ проект newsm78

Абе тя и малката Крисия не знаеше до оня ден, че ще пее другата седмица при нас на Полските щурчета, ама вчера научи  Mr. Green Mr. Green Така че има време - и Борко и Елка може да научат два дни преди започването на снимките  hahaha hahaha

# 490
  • Мнения: 2 478
Hug
Елка и Боре дали знаят, че ще имат общ проект newsm78
hahaha  много точен въпрос, мисля че скоро ще разберем кой какво е разбрал Simple Smile

 Blush
Или Елчин ще пусне туит - тя нали обича точно да отговаря ...............

а може да видим кака и Боре в "Зорлу"....... Joy Joy Joy

# 491
  • Мнения: 2 539
Вече се започна с творчеството по темата!

# 492
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 369
Мераба сладурки  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Вай, вай  #Crazy я колко инфо се насъбрало  Crazy. Пък какъв е кеф да го прочета наведнъж  Flutter.
Шенол потвърдил  Shocked, Онур Озтюрк писал, Боня и тя отразила новината  Crazy само се чудя  newsm78 Круела знае ли че севгилито й ще снима пак с аслан партнерката  Thinking Mr. Green. Дано да е истина тоя хабер  Praynig пък на кака малко розови хапченца ще й пратя  Twisted Evil.
Темпи  Hug викаш що да не разберат Елбарите точно преди старта на снимките  Laughing да нямат време да се измъкнат  Naughty. Хади иншалла  Flutter

# 493
  • Мнения: 2 478
Вече се започна с творчеството по темата!



и така става  Joy




тепърва ще видим творчество на феновете................

# 494

Общи условия

Активация на акаунт