Сватба 2018

  • 63 118
  • 741
  •   1
Отговори
# 105
  • London, UK
  • Мнения: 301
Да можем да внесем всякакъв друг алкохол безплатно. Засега сме взели уиски и домашна ракия, като вероятно ще добавим по няколко бутилки водка, ром и джин.

# 106
  • София
  • Мнения: 22 965
Супер е офертата, наистина, особено за София.Hands Ok Hand

# 107
  • Мнения: 4
Здравейте, момичета!

Записвам се и аз в темата. Ще се женим през 2018 и за сега нямаме нищо запазено.
Обикаляхме много, но за момента или е запазено на датите, които искаме, или нещо не ни харесва в офертата. Търсенето продължава.

Някой знае ли какво се е случило с бившия Park inn by Radisson и защо сега е Maison Hotel Sofia? Да сте чували мнения?

Последна редакция: чт, 10 авг 2017, 11:15 от Seraphina

# 108
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Смени си собствеността... вероятно няма да получиш отзиви от новия. От тази година е с нов собственик (та даже от съвсем съвсем скоро работи) и надали някой е правил сватба там Rolling Eyes Освен ако някой не е запазил в последния момент.

# 109
  • London, UK
  • Мнения: 301
За новия хотел не мога да кажа, но стария го бях гледала за нашата сватба, но след разговор с фотографите се отказахме от него. Казаха, че заради остъклената част снимките са много трудни. В по-светлата част на деня само в стъкленото стават, а в по-тъмната, то не е осветено и само във вътрешната може да се снима. Освен ако не са го престроили за отварянето на новия хотел не мисля, че е добър вариант.

# 110
  • Мнения: 319
Moмичета, вчера пристигнаха последните материали, които бях поръчала за сватбените покани и другата седмица ги мятам. Само пликовете не са това, което си ги представях, та ще търся нови.  #Cussing out Rolling Eyes

Също почти съм готова с нашия сватбен сайт. Не съвсем де, почти съм готова със сайта на шведски, сега остана да го преведа и на български, но за щастие доста от информацията в шведския сайт няма да я има в българския.  bowuu Blush

Та се надявам до другата неделя да съм готова с поне 20 от поканите и да ги пратя Stuck Out Tongue

# 111
  • Мнения: 1 378
Катастрофа, с какво и как ги правиш, дай идеи Simple Smile И аз смятам сама да правя, но за сега събирам идеи какво и как Simple Smile

# 112
  • Мнения: 319
Катастрофа, с какво и как ги правиш, дай идеи Simple Smile И аз смятам сама да правя, но за сега събирам идеи какво и как Simple Smile

За сайта или за поканите?

За сайта използвам безплатна тема от wordpress, която модифицирам според моите желания. Ще купя и домейн(името на сайта) тези дни, а ще го хостваме от вкъщи. Аз съм графичен дизайнер, приятеля ми е IT-специалист, та имаме сървъри в къщи. И сайта ни буквално ни струва 20 лева заради домейна. Също правихме и предсватбена фотосесия, а снимките ще ползвам и за поканите, и за сайта.

За поканите си поръчах един куп неща от сайтове за scrapbooking. Използвам идеи и вдъхновение от pinterest.com и etsy.com
Aко живеех в България, щях да си поръчам материалите от Hobby Art. Te имат и магазини в няколко български града, голям сортимент и избор и като бях в магазина им във Варна продавачката беше супер идейна и компетентна, много ми хареса обслужването.

Последна редакция: сб, 12 авг 2017, 22:12 от KaтастроФа

# 113
  • Мнения: 1 378
Наистина има голямо разнообразие в този сайт Simple Smile Аз именно за поканите питах. Време е вече да поразгледам по-подробно за разни материали и да сглажям малко по малко, че да имам време да реагирам, ако нищо не стане 😀

# 114
  • София, България
  • Мнения: 3 592
Взех да сънувам щуротии. Две сутрини подред сънувам как нещо в сватбата ми се прецаква Grinning Сънувам, че съм забравила да разпратя поканите, пък се сещам точно на деня на сватбата и никой не идва... и всякакви подобни глупости Flushed

# 115
  • Мнения: 1 998
Аз пък сънувах, че ей така просто сме отишли и сме се подписали... без гости, без никого, без сватба и бях много щастлива Grinning

# 116
  • Мнения: 5 547
Спокооо, и аз съм сънувала глупости. Веднъж сънувах, че всички гости си тръгнаха, веднага след като си изядоха салатата половин час след началото на тържеството и бях безкрайно разочарована, хахаха, а друг път - че младоженецът идва да ме взима, а аз още дори не съм започнала да се приготвям и остават 10 минути до гражданското. Истински кошмари! Така че не се притеснявай, нормално е. Simple Smile

# 117
  • Мнения: 198
Момичета, може би сте попаднали вече на тази тема във форума, но аз все пак реших да ви я споделя, за да няма и други потърпевши:

Цитат
Здравейте,
Моята история е много подобна, като на всички други, които са измамени от въпросните видеооператори. Всичко започна с големи обещания, взимане на капаро, изплащане на цялата сума в самият ден на сватбата, покриване, сменяне на телефони и дори жилища. Съжалявам, че по-рано не проверих Костадин Торкович ( Торков)  в интернет и не успях да се поуча от изпатилите хора, които са споделили в този форум техните истории.
Фирмата е от Пловдив, но държавата ни е малка и тяхната измамна схема се развива навсякъде из България. Мисля, че този човек е време да си плати за постъпката и да осъзнае какво всъщност е направил. Не може и не е редно да се гаври с един от най-важните дни на хората и в крайна сметка просто да изчезне без да даде спомена от този красив миг. Този човек е постъпил така с десетки хора и не искам още да пострадат.
Моля Ви, ако Костадин Торков (7ep productions) е измамил вас или ваши познати, свържете се с мен. Аз съм убедена, че ще му покажа къде сгреши, но имам нужда и от вашата помощ.

# 118
  • Мнения: 1 998
Момичета, да ви кажа аз какви терзания имам. Решила съм, че на сватбата искам да бъда със сандали, а не с обувки, но няма как да си купя сандали без да знам с каква рокля ще бъда, а сватбата ще е Май месец, та се чудя кога ще ги търся и избирам тези сандали, като подготовката ще е главно в зимния сезон и по магазините няма да има летни стоки...

# 119
  • Мнения: 198
Момичета, да ви кажа аз какви терзания имам. Решила съм, че на сватбата искам да бъда със сандали, а не с обувки, но няма как да си купя сандали без да знам с каква рокля ще бъда, а сватбата ще е Май месец, та се чудя кога ще ги търся и избирам тези сандали, като подготовката ще е главно в зимния сезон и по магазините няма да има летни стоки...

И нашата сватба беше през май тази година и бях обута със сандали. Сдобих се с тях през януари месец, така че спокойно може да намериш хубави сандали и през зимата Wink Има страхотни онлайн магазини за вечерна и парти мода- поръчваш, пробваш вкъщи на спокойствие и като не ти допадне обувката я връщаш. Особено около Нова година има доста такива предложения от по-големите вериги магазини, които излизат със специални колекции - напр. Peek & Cloppenburg.

Общи условия

Активация на акаунт