Сватба 2018

  • 63 098
  • 741
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 319
Момичета, как пишете в поканите плюс 1, ако примерно човека за момента няма гадже, но до сватбата има много време?

 newsm78

# 121
  • Мнения: 2 497
Катастрофа, няма как да се напише. Аз писах името на приятелката ми и само. Като дадох поканата й казах,че е валидна и за гадже.
На този етап нямаше:blush:.
По повод сандалите аз си ги купих от Италия знаех,че няма да намеря в Бг модел,които искам. И се оказах права.
Знаех,че бяла рокля не искам и си взех сандал в преливащо св сребристо-златисто.
Перфектно се получи с роклята.
За мен разгледай и сега, пък има и намаления и може да си вземеш страхотни обувки.

# 122
  • София, България
  • Мнения: 3 590
В крайна сметка, ако си харесаш дори и сега някакви обувки, не виждам проблем да си ги купиш Simple Smile стига да знаеш дали искаш чисто бяла рокля или "шампанско" "крем" и т.н. Тамън ще ходиш с обувките и ще мериш роклите Simple Smile предполагам, че могат да се коригират или ушият по размер.

В поканите за сега нямам намерение да уточнявам за колко хора важат. Просто на хората без половинки ще кажа, ако смятат да са с гаджета  да ме уведомят до датата на потвърждение. Blush

# 123
  • Мнения: 1 998
То това е проблемът, аз ако знам каква рокля искам ехеее Grinning но докато не пробвам и не избера, няма как да купя сандали.

За поканите аз не мисля изобщо да пише имена, всички ще са с еднакъв текст и без имена. Така, когато ги даваме на гостите, ще уточняваме кой е поканен.

# 124
  • София, България
  • Мнения: 3 590
И моите няма да са поименни. За всички еднакви.

Недей да взимаш тогава все още... ще намериш и Януари месец. Не е мисия невъзможна. Е... може да ти е малко ограничен изборът...

# 125
  • Мнения: 178
КатастроФа, на  поканата пишеш докога искаш да ти потвърдят присъствие. И ако на тази дата ти потвърди за 1 човек, така си остава и така си поръчваш кувертите.

# 126
  • Мнения: 319
Aз не на самите покани, а на плика към тях искам да напиша за кого са.  Blush
Тъй като голяма част ще се пращат по пощата и затова.

# 127
  • Мнения: 198
Kaтастрофа, аз също имах приятелка, която към момента на раздаването на поканите нямаше гадже, а в последствие на сватбата дойде с новия си приятел. Когато й давах поканата просто допълних, че е за двама Wink И аз тогава не намерих удачен начин да го формулирам върху плика. Но приятелката ми например се зарадва дори и от устното уточнение, прие го като предизвикателство със срок Grinning

# 128
  • Мнения: 1 378
Само аз ли имам идея да съм с кецове под роклята Sweat Smile
Високи обувки със сигурност няма да сложа, не искам да си прецаквам деня заради неудобни обувки. Но като цяло или ще взема някакви ниски или преди време бях гледала едни "тематично" рисувани кецове и много ми беше харесала идеята, та повече клоня към това, макар и да не са най-подходящите обувки Sweat Smile 

# 129
  • Мнения: 5 546
Ако искате ниски обувки, аз съм по-скоро за пантофки, отколкото за кецове. Не ми кореспондира цялата тържественост на събитието с обувки от типа на маратонките, но важно е как си го представяте вие. Simple Smile

# 130
  • София, България
  • Мнения: 3 590
Аз ще имам обувки за снимките и ритуалите, които мисля да са на не много висок ток. И задължително ще си взема пантофки за ресторанта. Relaxed

# 131
  • Мнения: 1 378
Ами и мен именно, че не ми кореспондират с официалната рокля като цяло, ама имам едни запечатани в мозъка ми изрисувани сватбено и затова си го имам като вариант Smile Но до момента с роклята така или иначе имам твърде много време, така че ще го мисля Smile

# 132
  • Мнения: 1 998
Аз също, ще си взема някакви пантофки за ресторанта, а иначе сандалите също не мисля да са на много висок ток, не искам да се мъча, още повече, че съм отвикнала да ходя на токчета...

# 133
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен!
Ние обмисляме сватба към края на април или по-точно 28.04.2018г. (не е на 100% решено). Grinning
За сега съм направила 2 запитвания към ресторанти по морето, за мой късмет и на двете места ми отговориха, че датата е все още свободна ( тоо нали хората гледат да е топло... не като нас Flushed ). Хубавото е че до ден - два ще имаме и приблизителен списък на гостите. За сега това ни е по организацията, надявам се, че ще имам достатъчно време за всичко...

Вие сте доста напред в обсъждането, ноо по - добре късно.. Добре е да има и други в подобна ситуация, все пак винаги може да излезе нещо непредвидено!   Sweat Smile

# 134
  • Burgas
  • Мнения: 106
Здравейте и аз се записвам със сватба за април 2018. Засега само оглеждаме все още, набелязала съм две - три неща.

Общи условия

Активация на акаунт