Професионални серии за коса - тема 115

  • 93 378
  • 745
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 776
Аз щях да давам отзив за кристалите на Алфапарф
Скрит текст:

Преди доста теми беше изключително любим продукт, отдавна му се канех. Обаче или моята коса не го хареса, или са променили състава. Почти го свърших, блясък не видях, а такъв ефект получавах и с дрогерийни олиа от сорта на Гарние. С две думи няма да повторя. Засега фаворит за мен си остава еликсира с конопено и арганово масло на Маракеш, сега не го виждам наличен моя, с бял етикет и за тънка коса. Разресването с него е удоволствие, косата остава жива и блестяща.

# 526
  • Мнения: 3 027
От къде си купувате Джон Мастър с цитрус и нероли? Много отдавна искам да го пробвам  bouquet

# 527
  • Мнения: 991
Аз лично от Арлен. Имам и код за последваща отстъпка 5%, който няма да полЗвам. Валиден до 06.10. Ако решиш нещо мога да ти го дам. ( важи и за някой друг с желание)

# 528
  • Мнения: 1 718
Хайде подхранващите Олиесета налични в рибата  Laughing. Юруш на маслините докато не са свършили  Joy.

Утре ще си ги вземаааа Wink още вчера ги поръчах. Шампоан и маска. Балсам и олио от този серия трябват ли ми?

Протеиновата на Афоджи в 2 серии мога ли да я използвам?

Поздрави!:hatching_chick:

# 529
  • Мнения: 944
Хайде подхранващите Олиесета налични в рибата  Laughing. Юруш на маслините докато не са свършили  Joy.



за кое става въпрос?

# 530
  • Мнения: 1 893
prinzesata,
Боята Олиесета покрива ли добре бели корени?

# 531
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 За покриване покрива,но е много нетрайна особено по-тъмните цветове. Аз от 10.1 съм доволна. Харесва ми как изглежда и се чувства косата след супер изсветляваща боя-нищо общо примерно с Алфапарф.

 ona_neg  олиото е хубаво ползвам го на влажна коса преди термото и малко накрая след оформяне на суха коса. Предупреждавам да не очакваш УАУ аромат  Laughing. Миришат си на крем за бръснене Каро цялата серия  Joy.

# 532
  • Мнения: 3 027
Аз лично от Арлен. Имам и код за последваща отстъпка 5%, който няма да полЗвам. Валиден до 06.10. Ако решиш нещо мога да ти го дам. ( важи и за някой друг с желание)
Писах ти на лс, благодаря  bouquet
А тези, които сте го използвали, оформя ли къдриците той или....Аз такъв продукт търся напоследък, че много ми бухва косата  Joy

# 533
  • Мнения: 268
Ето какво подаряват от рибката.

# 534
  • Мнения: 1 893
prinzesata, благодаря bouquet
Няма шанс при мен - не стига, че съм с доста голям процент бели коси, а пък и цветът ми е на ниво 4.

# 535
  • Мнения: 363
Ето какво подаряват от рибката.

увеличели са избора за подаръци от вчера. Като ги гледах тогава, списъка започваше от боите на лакме

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 92
Здравейте момичета, получих си шампоана и маската на олиосет ди мароко. Вчера ги пробвах на моята изрусена коса. По принцип се боядисвам с олиосет номер 10 и съм много доволна от цвета. Но след измиването с ш-на и маската косата ми стана супер мека, без обем и като взех да я суша се наелектризира((  защо така ми се отрази?  Преди това ползвах ш- н и балсам на лейбъл м с овес и беше много добре косата? Дали следващото измиване пак така ще ми се отрази ?

# 537
  • Варна
  • Мнения: 7 714
 Коя Олиесета е това? Подхранващата или бляскавата? Това с наелектризирането ми е супер непонятно  newsm78. Някакъв финиш при сушенето ползваш ли? Пробвай на следващо миене маската с протеинов шампоан. Предполагам че косата ти е тъничка,за да ти утежнят така на първо миене. Серията е за сериозно третирани коси с нужда от сериозна хидратция и подхранване. Хрумва ми също така да измиеш с ДПШ и след него маската.
   

# 538
  • Мнения: X
Аз съм от недоволните от боята на олиосета.Става въпрос за номер 6.1 Бързо ми падна .
Сега ще се правя с алфапарф и се чудя дали ще ми стигне една боя за средно дълга коса .

# 539
  • Мнения: 3 027
Аз съм от недоволните от боята на олиосета.Става въпрос за номер 6.1 Бързо ми падна .
Сега ще се правя с алфапарф и се чудя дали ще ми стигне една боя за средно дълга коса .
Колко мл е боята?

Общи условия

Активация на акаунт