Професионални серии за коса - тема 115

  • 93 330
  • 745
  •   1
Отговори
# 540
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 60мл. с толкова оксидант. Ако ще боядисваш цялата коса...малко трудна работа. Аз ползвам половината ама с двоен оксидант само за корени.

# 541
  • Мнения: X
alfaparf е 60 мл боя + 90 мл оксидант.

# 542
  • Мнения: 3 024
Пак ще е малко според мен....Аз бих си взела 2бр. за да се намаже хубаво.

# 543
  • Мнения: X
Пак ще е малко според мен....Аз бих си взела 2бр. за да се 4намаже хубаво.
Според теб дали ще е о.к корените да ги направя с 4ка а дължините с 5 ца?

# 544
  • Мнения: 3 024
Пак ще е малко според мен....Аз бих си взела 2бр. за да се 4намаже хубаво.
Според теб дали ще е о.к корените да ги направя с 4ка а дължините с 5 ца?
Не. Направи с един тон навсякъде. Нямаш чак такива фрапиращи разлики, според мен с 5-ца  bouquet

# 545
  • Мнения: 4
Аз вече си имам еластисайзър Филип Кингсли, серум за връхчета Маракеш, маска Макадамия, Афоджи 2мин реконструктор и Лакме Л2..а ви чета само от седмица.
Пробвах днес реконструктора и спрея на лакме, но ми утежни.. май прекалих със спрея.
От еластисайзъра съм доволна, серума също. На следващо миене на косата щв пробвам маската Макадамия.
Като че ли вече видях ефект от тези продукти - косата ми вече не е изпръхнала, суха, оплетена. Остава само да изрежа малко скъсаните краища и да се грижа вече повече за косата си. Благодаря ви за насоките Simple Smile

# 546
  • Мнения: 944
Здравейте. Да се допитам до вас преди да съм поръчала нещо неподходящо Grinning След раждането скалпа ми стана много чувствителен и трудно намирам подходящи продукти като цяло и за косата ми. Почти всичко или ми утежнява, или ми изсушава косата... Не е третирана нито с бои, с преса мноого рядко, със сешоар суша в седмицата два-три пъти.. Разбрала съм, че най-добре ми действа синия Джойко, както на скалпа така и на косата. Макадамия също ми беше добре до известно време, напоследък и тя ми дразни. Та искам да пробвам нещо ново, какво ще ми препоръчате? Многооооо ми харесва как мирише Мароканойл-имах един крем за къдрици... Страхотен Heart Eyes но ме е страх да рискувам със шампоан и маска. Надявам се на вашите препоръки. Hug

ПП: и някой има ли с мнение за тази серия? https://www.zlatnaribka.com/Sexyhair/smooth-sexy-hair
аз пак да си пробутам въпроса Grinning

# 547
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Аз съм от недоволните от боята на олиосета.Става въпрос за номер 6.1 Бързо ми падна .
Сега ще се правя с алфапарф и се чудя дали ще ми стигне една боя за средно дълга коса .
Колко мл е боята?

60мл. с толкова оксидант. Ако ще боядисваш цялата коса...малко трудна работа. Аз ползвам половината ама с двоен оксидант само за корени.

За тази боя ли става въпрос https://www.zlatnaribka.com/boya-za-kosa/bezamonyachna-trayna-bo … -100-ml?filter=56 ?
В сайта пише 100мл. newsm78


Аз също й е се чудя.Харесала съм си 7.31 , на монитора ми изглежда много добре,но ме притеснява да не стане много руса.
Някоя от вас  случайно да е ползвала този номер?

# 548
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Привет и честит празник Blush . Напоследък косата ми много се накъсва и заплита от шампоани за обем и по балансирани, затова пристъпих на по хидратиращите. Сега съм се спряла на новата серия на Лореал и по точно на този крем https://www.arlen.bg/product/5569/krem-bez-izplakvane-za-slaba-i … -cream-150ml.html . Косата също така ми е много нацъфтяла, а не използвам сешоари и преси. Сега съм с шампоанът на Макадамия за тънка коса, слагам много финиши . За балсам използвам този на Лъш Американ Крем и съм много доволна .

# 549
  • Мнения: X

ПП: и някой има ли с мнение за тази серия? https://www.zlatnaribka.com/Sexyhair/smooth-sexy-hair
аз пак да си пробутам въпроса Grinning

На мен ми е много любима тази серия, силно хидратираща е. Но аз си я купувам от този сайт, много по-добра цена предлагат - http://profesionalnakozmetika.com/.

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 91
Коя Олиесета е това? Подхранващата или бляскавата? Това с наелектризирането ми е супер непонятно  newsm78. Някакъв финиш при сушенето ползваш ли? Пробвай на следващо миене маската с протеинов шампоан. Предполагам че косата ти е тъничка,за да ти утежнят така на първо миене. Серията е за сериозно третирани коси с нужда от сериозна хидратция и подхранване. Хрумва ми също така да измиеш с ДПШ и след него маската.
   
Благодаря ще пробвам)))

# 551
  • Мнения: 363
Момичета 2 въпроса, помагайте, моля Blush имам останал домашен еластайзер от миналата събота, мога ли да го използвам? Също така проблем ли ще е ако сложа вътре сок от лимон? А имам и трети Smile Дали ще мога да го отмия с противокосопаден или е по-добре с протеиновия да си действам?

# 552
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Каква е идеята на лимона в еластисайзъра  newsm78? Иначе би следвало да не е проблем освен ако не си слагала яйца вътре  Joy. Противокосопадните са си сериозен протеин тъй,че ще се отмият маслата.

 Относно трайността също нямаш грижи. Аз бъркам и ползвам поне месец една доза.

# 553
  • Мнения: 363
Каква е идеята на лимона в еластисайзъра  newsm78? Иначе би следвало да не е проблем освен ако не си слагала яйца вътре  Joy. Противокосопадните са си сериозен протеин тъй,че ще се отмият маслата.

 Относно трайността също нямаш грижи. Аз бъркам и ползвам поне месец една доза.
За ползите от лимона, видяла си сигурно поста ми за нескопосаното боядисане, та идеята ми бе да свалям цвят. Братовчедка ми пък си прави някаква домашна маска с лимон и каза, че косата й ставала прекрасна след нея. Та така се поразрових за статии и все го препоръчват. Ето една https://ladyzone.bg/article/krasota/10-fantastichni-polzi-na-lim … na-za-kosata.html Аз за сега бъркам еластайзера по оригиналната рецепта, но в този сложих по 1-2 помпи от Аргана на Наши и мойсчър олиото на Макадамия. Защо описвам - косата ми е значително по-къса от твоята, гъстотата май е еднаква, а имам половин доза... Какво количество си слагаш, че излиза, че аз май прекалявам ThinkingSmile

# 554
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 То няма как да прекалиш иначе ще ти тече по врата  Joy,а е гадноооо  Laughing. Честно казано не меря колко слагам. Нанасям с шише с тънък накрайник по скалпа и после омазвам дължините. Колкото поеме толкова. Правя веднъж седмично и ми стига за 3-4 пъти.

Общи условия

Активация на акаунт