Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 65 - август 2017

  • 92 714
  • 1 357
  •   1
Отговори
# 60
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
Точно преди една година в този момент вляох тук при вас радвам се, че вече една година съм тук! Simple Smile

# 61
  • Мнения: 11 757
Точно преди една година в този момент вляох тук при вас радвам се, че вече една година съм тук! Simple Smile
Една година и е редно равносметка да има - колко награди, под брой!  Laughing

# 62
  • Мнения: 2 369
Късметлийски месец на всички! Hug Аз чакам да обяват savex, иначе не чакам нищо!!!
И аз така. Иначе миналата седмица спечелих 50 лв от НЛ.

# 63
  • Мнения: 721
За колко време ви пристигат тениските от МайСпаркс? Аз спечелих миналата седмица, но ни вест, ни кост.
Благодаря за темата!

# 64
  • Мнения: 639
Да се похваля и аз най-накрая Simple Smile
 Моя мъж ми спечели от Лактакеър комплект Сваровски WinkWink , е, не че не играх аз от негово име хихи. Но !!!...... били ми "подарък за рождения ден" представете си !!! Ако не му подаря за неговия тенджера с черпаци ха да видим!!!
И двамата не спечелихме екскурзии от MYSPARX, но поне спечелихме /пак и двамата/ KFC меню, не бяхме печелили от там цяла година.
Забелязахте ли, че в Спаркса не са изтеглили печелившите от пицария Доминос....така се надявах от тях...

# 65
  • Мнения: 9 487
Към момента само еда бутилка туборг печеля..кодовете все още не успявам да регистрирам Tired
Играта на Туборг не свърши ли вече?

Не Peace 0т 01.05 до 31.08.2017г; само наградата за "музикално събитие" ако се спечели, ще получите тонколонка, а не билет за MTV, тъй като е минало вече..

# 66
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Мерси за темата!
Напоследък нищо не печеля.Сега чакам печеливши само от Аквафреш току виж извадя късмет за кърпа.

# 67
  • Мнения: 1 822
http://konkurs-bg.blogspot.bg/2017/07/spechelete-13000lv-sanirane.html Laughing

http://konkurs-bg.blogspot.bg/2017/07/specheli-nagradi-game-of-thrones.html - и в крайна сметка колко се охарчваш?

Готини награди http://konkurs-bg.blogspot.bg/2017/07/spechelete-400lv-ozone.html

Последна редакция: вт, 01 авг 2017, 17:38 от Hulk1

# 68
  • София
  • Мнения: 1 368
Да се включа и аз с една награда на ММ от игра, която дори не помня Joy Получил е имейл, че печели сенник за колата от Арамекс и е много щастлив (щом е нещо за колата Laughing).
Иначе последно си получихме одеялото от Милка и нищо не чакам, надявам се от аквафреш или савекс да падне някоя наградка.
Късмет на всички в новата тема! bouquet

# 69
  • Мнения: 1 822
Здравейте, не знам до колко въпросът ми е подходящ за тази тема, но бих искала да попитам, някой от вас да има в повечко чашки Орео от последната игра Simple Smile? Търся си една бройка /съответно ще си я платя/, тъй като ми бяха подарили една /беше много ценен подарък за мен/, но ми я счупиха SadSadSad  За мое съжаление виждам, че играта е приключила вчера и няма как да участвам за нова.
Много много благодаря на всички!  С пожелание за хубав ден на всички и много усмивки!
Сега е момента да изкарам 10 лв  Mr. Green Mr. Green

Каква е Туборг играта?

# 70
# 71
  • Мнения: 1 822
Демек остават само колони за награда или бира.

# 72
  • Габрово
  • Мнения: 311
Благодяря за отговорите на въпроса ми в края на предишната тема.
На всички желая новата тема да е мноооого късметлийска Hug

# 73
  • Мнения: 1 377
Много ми е каръшко напоследък, на фона на общия брой на игрите, в които участвам, съвсем....

# 74
  • Мнения: 1 389
Не е честно Imp
Аквафреш са удължили срока на играта и сега е до 18.08.
Ние чакаме награди, а те променят условията.
Много некоректно Rage

Общи условия

Активация на акаунт