Голямата тема за малките масла - 18

  • 83 844
  • 738
  •   1
Отговори
# 600
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
А какъв му е срока на годност?Че тези 236мл няма да мога да ги изхабя и за две години. ooooh!

# 601
  • софия
  • Мнения: 1 707
Аз за 3 месеца му разказвам играта.
За маски ,отделно за еластисайзър,ца мигли ,вежди и на детето на косата и на 3 медеца го подновявам.

# 602
  • ES
  • Мнения: 2 172
Около 1 супена лъжица сладам на косата, отделно на нокти, вежди, мигли, за 10тина пъти и 200 мл са замисли.

# 603
  • Мнения: 14 966
Мисля,че тук се споменаваше ,че ЯЧРМ не се внася вече в Бг,а вижте накакво попаднах https://grivacosmetics.com/product/yamaysko-cherno-ritsinovo-maslo-sunny-isle
Дали е добро?
Благодаря и аз Flowers Bouquet
Снощи прочетох , а тази сутрин поръчах. В момента дори е в намаление Blush

# 604
  • София
  • Мнения: 371
Здравейте,
нали е черен петък, въпреки, че не вярвам на отстъпки от 80%  Praynig,
открих, че и тук ще има намаление на продуктите.

Любимите ми кокосово и какаово масло са на добри цени Grinning

съжалявам, но не можах да разбера как се вкарва линк в думата, затова слагам стандартен линк.

https://www.naturalniprodukti.com/%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BE … -300-%D0%B3%D1%80
https://www.naturalniprodukti.com/%D0%B1%D0%B8%D0%BE-%D0%BA%D0%B … 1000-%D0%BC%D0%BB

# 605
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
1. Най-често използвам кокосовото масло-за външна и вътрешна употреба😁. Много ми е вкусно. Мажа се всеки ден след душа. Косата 1-2пъти седмично. Снощи за пръв път спах с кокос и съм възхитена.
2.Много масла не съм пробвала.Те са толкова много, че няма и да мога сигурно. Най-голям мерак ми е какаово и баобаб, черен кимион.Днес си ги поръчах, заедно с редица други още /поне 10 са/ На Holland& Barrett са. Много ми харесва чаеното им масло, веднага ми успокоява раздразнено място.
Връщам се да ви чета, че съм още на 14-та тема. Любимото ми четиво сте и съвестно си водя записки. 🙂. Искам да си приготвя нещо за кожата за успокояване след епилиране, че ставам морава и на точки и с дни си ходя така. Може и да сте коментирали някъде, но не съм стигнала дотам още. Та някой, ако има време и желание да ми препоръча комбинация, ще съм много благодарна. Трябва да е тежка артилерия, че и проблемът е тежък. Прекрасни сте просто😻.

# 606
  • София
  • Мнения: 3 168
Happy Bella Пробвала ли си да мажеш с гел от алое? На мен за зачервявания след епилация ми действа добре,а съм с чувствителна кожа. Все пак внимателно, защото скоро четох, оплаквания от съфорумки за непоносимост към гела.

# 607
  • Мнения: 1 953
Здравейте,
1-2 седмици обмислях да си сменя козметиката с натурална и накрая стигнах до маслата, мисля да наблегна основно на тях. Снощи видях че в https://www.alteyaorganics.bg/ имат намаление и си поръчах няколко масла. Ако някой иска да се възползва от намаленията, но при мен си има такса за доставка.

# 608
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Happy Bella Пробвала ли си да мажеш с гел от алое? На мен за зачервявания след епилация ми действа добре,а съм с чувствителна кожа. Все пак внимателно, защото скоро четох, оплаквания от съфорумки за непоносимост към гела.
Имах един гел алое Вера на Кройтерхоф, помага, обаче хич не му понасям миризмата...🙄

# 609
  • София
  • Мнения: 3 168
Точно на Кройтерхоф не съм ползвала. Тук имам един на АБО фарма. Има аромат на нещо зелено. Но пък при този гел не съм усетила никакъв аромат. Различни марки, различни миризми и качество.

# 610
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Гледах днес, че Holland&Barrett имат даже 99,9% гел от алое , но не посмях.

# 611
  • Мнения: 18 542
Аз имам този. Няма никаква миризма.

# 612
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Мерси много!🙂

# 613
  • Мнения: 523
Поръчах си масла от алтея органикс. Има си безплатна доставка и подарък. Аз си избрах балсамчето за устни. Simple Smile

# 614
  • Мнения: 14 966
Поръчах си масла от алтея органикс. Има си безплатна доставка и подарък. Аз си избрах балсамчето за устни. Simple Smile
И аз смятам да се заредя. Предполагам , че безплатната доставка е за над определена сума , каквито са им условията. Утре мисля да отскоча и до магазина , да видя как е на място.
За всички артикули ли е минус 25 % ?

Общи условия

Активация на акаунт