Голямата тема за малките масла - 18

  • 83 917
  • 738
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 523
Поръчах си масла от алтея органикс. Има си безплатна доставка и подарък. Аз си избрах балсамчето за устни. Simple Smile
И аз смятам да се заредя. Предполагам , че безплатната доставка е за над определена сума , каквито са им условията. Утре мисля да отскоча и до магазина , да видя как е на място.
За всички артикули ли е минус 25 % ?
Не, за каквато и да е сума е безплатна доставката. Всичко е минус 25.

# 616
  • Мнения: 14 966
Скрит текст:
Поръчах си масла от алтея органикс. Има си безплатна доставка и подарък. Аз си избрах балсамчето за устни. Simple Smile
И аз смятам да се заредя. Предполагам , че безплатната доставка е за над определена сума , каквито са им условията. Утре мисля да отскоча и до магазина , да видя как е на място.
За всички артикули ли е минус 25 % ?
Не, за каквато и да е сума е безплатна доставката. Всичко е минус 25.
Много благодаря !  Flowers Rose Смятах да ходя до Зоя , но така ще ми е по-лесно .

# 617
  • Мнения: 1 953
При мен я няма безплатната доставка. Поръчката ми е за 32-33 лв. (ако това има значение).

# 618
  • Мнения: 523
При мен я няма безплатната доставка. Поръчката ми е за 32-33 лв. (ако това има значение).
Много странно. Пробва ли да презаредиш страницата и да ги добавиш на ново нещата? Моята поръчка е за по-малко.

# 619
  • София
  • Мнения: 1 274
И аз поръчах от Алтея. Всичко е -25% + безплатна доставка,имат и подарък.

# 620
  • Мнения: 1 953
Вече е направена и обработена.

# 621
  • Мнения: 567
1. Най-често използвам кокосовото масло-за външна и вътрешна употреба😁. Много ми е вкусно. Мажа се всеки ден след душа. Косата 1-2пъти седмично. Снощи за пръв път спах с кокос и съм възхитена.
2.Много масла не съм пробвала.Те са толкова много, че няма и да мога сигурно. Най-голям мерак ми е какаово и баобаб, черен кимион.Днес си ги поръчах, заедно с редица други още /поне 10 са/ На Holland& Barrett са. Много ми харесва чаеното им масло, веднага ми успокоява раздразнено място.
Връщам се да ви чета, че съм още на 14-та тема. Любимото ми четиво сте и съвестно си водя записки. 🙂. Искам да си приготвя нещо за кожата за успокояване след епилиране, че ставам морава и на точки и с дни си ходя така. Може и да сте коментирали някъде, но не съм стигнала дотам още. Та някой, ако има време и желание да ми препоръча комбинация, ще съм много благодарна. Трябва да е тежка артилерия, че и проблемът е тежък. Прекрасни сте просто😻.
За успокоение съм ползвала балсам от невен и се замислям за масло от невен чисто в комбинация с някое базово.
http://www.lechitel.net/%D0%BD%D0%B5%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%BD%D0 … 0%BB%D0%BA%D0%B0/

# 622
  • София
  • Мнения: 481
Някой ползвал ли е ментово масло при Синдром на раздразненото дебело черво? Препоръчва се горещо за облекчаване на симптомите, но в магазините покрай мен намирам само масла, на които изрично е посочено "за външна употреба". Ако някой сподели личен опит, ще бъда много благодарна Simple Smile

# 623
  • Варна
  • Мнения: 10 608
https://botalife-bg.com/Натурални-масла/Масло-от-мента.html
Това май става за консумация.
Стана ми интересно, защото и брат ми има този синдром.

# 624
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Мисля,че тук се споменаваше ,че ЯЧРМ не се внася вече в Бг,а вижте накакво попаднах https://grivacosmetics.com/product/yamaysko-cherno-ritsinovo-maslo-sunny-isle
Дали е добро?
Благодаря и аз Flowers Bouquet
Снощи прочетох , а тази сутрин поръчах. В момента дори е в намаление Blush

И аз пуснах поръчка. Peace
Ще разгледам маски в който мога да го включа.

# 625
  • Мнения: 5 388
И в лосиони/кремове за тяло може да се вложи ямайското рициново масло, аз смятам капка да сложа в спиралата за очи, имам и една лечебна-стимулант за мигли, ....
Благодаря за линка, поръчах от този сайт Грива.
 М-у другото дебнех в Алиекспрес да се появи ЯЧРМ, но не би, пък и там редовната цена беше 38 долара!

# 626
  • Мнения: 448
Шапокляк, с тинктура от мента няма ли да стане?

# 627
  • София
  • Мнения: 481
Шапокляк, с тинктура от мента няма ли да стане?

Ей, как не се бях сетила- много благодаря Netynet  Hug
Сега погледнах състава- тинктурата съдържа и масло от мента!

# 628
  • Мнения: 167
Досега съм ползвала кокосово масло,бадемово,рициново,масло от авокадо,но съм ги купувала от аптеките.На икаров са маслата които съм ползвала.Мисля да пробвам това черно ямайско рициново масло.Искам да оопитам то става ли да се слага и на миглите или е само за коса и лице.

# 629
  • Мнения: 1 953
Днес си получих поръчката от Алтея. Срам ме е от себе си, че вдигнах толкова врява за една доставка, която реално не са ми начислили. Изпратили са ми 3 вида подаръци и 7 мостри. Очарована. Дано са добри и продуктите им. Стоя намазана с маслото от карите.

Общи условия

Активация на акаунт