Голямата тема за малките масла - 18

  • 84 008
  • 738
  •   1
Отговори
# 630
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 771
Днес си получих поръчката от Алтея. Срам ме е от себе си, че вдигнах толкова врява за една доставка, която реално не са ми начислили. Изпратили са ми 3 вида подаръци и 7 мостри. Очарована. Дано са добри и продуктите им. Стоя намазана с маслото от карите.
И аз съм доволна от Алтея, защото получих същите подаръци и мостри предполагам. Взех си бадемово масло, но още не съм го пробвала.

# 631
  • Мнения: 523
Много бързо са ви пристигнали нещата от алтея. Пишеше, че ги доставят на втория работен ден, т.е. утре. Аз още си я чакам. Нямам търпение. Blush

# 632
  • София
  • Мнения: 1 302
Аз имам мейл от Алтея, че поръчката ми е завършена. Явно утре ще дойде.
Поръчах си трите твърди масла, май някъде към 400гр масла ще имам. Голямо мазане ще падне.

# 633
  • Мнения: 2 843
Как поръчвате масла от Алтея? От няколко дни сайтът не работи, успявам да сложа в количката кремове, но не и масла - нито едно масло не успявам.

# 634
  • Варна
  • Мнения: 10 631
Вчера на обяд направих поръчка от Алтея, но добре че следобед погледнах и беше отказана.
Обадих се на телефона им, обясних, мъжът с който говорих се учуди и каза, че вчера били зарината с поръчки и сайта започнал да прави проблеми и явно заради това нещо се е получило.
Записа ми номера с обещание да провери и ще ми върне обаждането.
До тази сутрин не ми се обади и аз отново звън-звън на Алтея.
Жена си записа отново всичко, с обещание да предаде на мъжа и до сега ни вопъл, ни стон.

И друг път съм поръчвала и съм доволна.
Бързи и коректни са!
Изпращат ми много тестери.

Сега има бъг в системата и организацията, но аз ще им звънкам пак Simple Smile
Искам да им дам парите си, но според цените от "черен" петък. Все пак от тази дата е поръчката ми.

# 635
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Как поръчвате масла от Алтея? От няколко дни сайтът не работи, успявам да сложа в количката кремове, но не и масла - нито едно масло не успявам.

И аз не успях! Не отиват в количката.

Последна редакция: вт, 28 ное 2017, 14:39 от *dreamer*

# 636
  • Мнения: 2 843
Аз погледнах страницата им във фейсбук - там имаше коментари за проблема със сайта. Имаше и включване на Алтея, в което се дава имейл, чрез който да се поръча - така и направих - написах писмо с изреждане на продуктите, които искам. Засега нямам отговор.

Но от Алтея са толкова любезни, че проблемът със сайта не ме настройва критично. (В темата за професионалните серии за коса преди малко написах впечатленията си от последната поръчка в Златна рибка и те са напълно противоположни, тоест, разочароваха ме). Алтея е друга работа: все още са малка фирма, по-скоро семейна -както четох в една статия - и е нормално да не са отработили все още стратегии при силна натовареност, както беше през този уикенд. За сметка на това са много любезни и пращат куп подаръци. Веднъж им бях писала, че искам мостра на един крем и те ми бяха пратили по 5-6 мостри на поне 3 продукта, отделно малка разфасовка с розова вода.

# 637
  • Мнения: 15 091
Досега само от Зоя съм пазарувала масла. От доста време се каня на масло от карите, може да го поръчам от Алтея като им мине натовареността, не ми е спешно сега. И без това се затрупах с купища масла.

# 638
  • Мнения: 1 458
Алтея не бих ги нарекла точно "малка фирма"(We have over 50 full time employees but during harvesting we provide employment to more than 400 additional families.) А и не са от вчера на пазара. Аз си чакам поръчката от петък, но не бързам. В такива периоди, проблеми със сайтовете имат и гиганти като Манго и НМ... Иначе са коректни, не си пестят тестерите. А за БГ пазара цените са супер, като видях на международния сайт - хапят Satisfied
Сега в студа много добре ми се отразява маслото от карите (шеа), мажа вечер на бузите, че ми се появиха едни сухи участъци. За ръцете също ми е супер.

# 639
  • София
  • Мнения: 1 302
Получих си поръчката от Алтея. Това ми беше първата поръчка и съм много доволна. Трите масла имат трайност още 2 години. Взех си чанта за подарък, която ще разхождам с радост до магазина и обратно и ще рекламирам марката им. И мостри имам, ще ги пробвам. Отивам да си мажа гушката с карите.

# 640
  • Мнения: 1 953
Аз не знам дали е възможно, дали си внушавам, дали просто не съм си почистила лицето добре, или временно ще се подобри, но снощи за първи път си почиствах лицето с масло от карите и днес лицето ми е много хубаво. Имам чувството, че порите ми са се свили.
Никога не съм опитвала кокосово масло, но четох че трябва да е сладко. Това, което получих, не знам дори дали може да се консумира, но го опитах, беше хубаво на вкус, като краве масло, с лек мирис на кокос, но не беше сладко, или съвсем леко сладко. Консумира ли се маслото от Алтея?

# 641
  • Мнения: 36 120
да, тяхното е хубаво и е подходящо за консумация
сладко чак не е или поне нито едно, което аз съм опитвала - ако е чисто масло
разните мусове, млека и т. н. са по-слдки, но те имат и част от стърготините и сока, които придават този вкус
съжалявам, не се сетих да си поръчам ако е вярно, че 1 кг. е бил 17 лв.  Tired

# 642
  • Мнения: 1 953
Благодаря!
Всичко беше намалено, аз си взех само 200 мл., за да го тествам, а и още не съм решила какво да правя с него, но ще му намеря приложение.
Дано да направят намаление и за Коледа, за пропусналите.

# 643
  • Мнения: 36 120
благодаря, ще си взема
ползвам го основно за коса и за консумация

# 644
  • Мнения: 18 542
Аз не знам дали е възможно, дали си внушавам, дали просто не съм си почистила лицето добре, или временно ще се подобри, но снощи за първи път си почиствах лицето с масло от карите и днес лицето ми е много хубаво. Имам чувството, че порите ми са се свили.
Никога не съм опитвала кокосово масло, но четох че трябва да е сладко. Това, което получих, не знам дори дали може да се консумира, но го опитах, беше хубаво на вкус, като краве масло, с лек мирис на кокос, но не беше сладко, или съвсем леко сладко. Консумира ли се маслото от Алтея?

Не си внушаваш. При мен беше същия ефект, за това и се запалих толкова по това почистване и наспамих всички теми с него, даже някои потребителки ме анатемосаха заради това  Mr. Green
Моето кокосово е студено пресовано и не е сладко.  Става за ядене, но бих казала, че е безвкусно.

Общи условия

Активация на акаунт