Лидл 106 - Отпускарска /до 1.09/ при късна доба и липсваща тема - пуснете я :)

  • 116 789
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 189
Всички ги оплюхте лачените обувки, но на мен ми харесаха. Вчера взех ме с детето едни и от както ги купихме вече втори ден се разхожда с тях и казва, че са и удобни.

# 1 036
  • Мнения: 69 292
]
Така и предполагах. Читави обувки няма в Лидл, но се подлъгах, че са естествена кожа

Аааа, има читави. Едни като маратонки за големи момичета - два чифта разхождам вече втора година, много са ми удобни. И момчешките маратонки от вчера ми се виждат доста читави и леки.

Най-добре ги виж на място и прецени...

# 1 037
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Някой взе ли детските лачени обувки? Отговарят ли си на номера и стават ли въобще ?
Аз вече писах, но да повторя - на мен не ми харесаха, а ММ ги определи като галоши. За удобство не знам, не стигнахме до покупка, но подметката е доста груба и никак не се връзва с намерението за елегантност на горната част на обувката. То и намерението им не се е реализирало особено, де Rolling Eyes Но пък разбрах защо в сайта са сложили снимка само отгоре Joy
Да попитам - някакви поръски за хляб да има в лидл - сусам, мак, смеси някакви newsm78 Установих, че нищичко не ми е останало вкъщи, да знам дали и къде да гледам.

# 1 038
  • Мнения: 7 328
Голди,взимала съм сусам в едни прозрачни пак.,но май бяха от азиатска седмица,дали са постоянно? ...купувам и белен слънчоглед -слагам го на и в хляба (той е при др.видове семки,фъстъци,пуканки)

# 1 039
  • София
  • Мнения: 856
След дълго колебание, накрая купих трамплин (батут). Доволна съм. Сега като вали и малкия пропуска играта в парка, това чудо е идеално за изразходване на енергия Simple Smile
Купих и комбинирана дъска за тоалетна чиния. Малчо пак е облагодетелстван. Да не говорим за  стикитата - цяла шепа! И детето  е доволно Simple Smile

# 1 040
  • София
  • Мнения: 14 882
https://lh6.googleusercontent.com/-eMORiTqj-YU/U77H06VgQHI/AAAAA … e--1231380988.jpg

Тези бисквити появиха ли се при вас? Днес ги видях в Гоце Делчев и са с надпис - Ново! Изключителни са, купуваме ги много като сме в Гърция и ще съм много щастлива ако ги продават навсякъде.

# 1 041
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 554
Страхотни бисквити, по-хубави са от Орео-то, чиято имитация уж са.
Дано са в постоянния асортимент.

# 1 042
  • софия
  • Мнения: 1 707
Тези бисквити черни ли са като ореото,или какаови?

# 1 043
  • Мнения: 9 471
Каква е цената на тези бисквити?

# 1 044
  • София
  • Мнения: 14 882
Каква е цената на тези бисквити?
Какаови бисквити слепени с бял или шоколадов пълнеж. 4 пакетчета са в кутията - 1, 79 са.

# 1 045
  • Мнения: 9 471
Благодаря! Значи все пак са по-евтини от Орео.

# 1 046
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 889
]
Така и предполагах. Читави обувки няма в Лидл, но се подлъгах, че са естествена кожа

Аааа, има читави. Едни като маратонки за големи момичета - два чифта разхождам вече втора година, много са ми удобни. И момчешките маратонки от вчера ми се виждат доста читави и леки.

Най-добре ги виж на място и прецени...

И аз имам маратонки от преди вече едно 3-4 години, тяхна марка. И тичам с тях, и по планини ги опъвах и са си супер.  Wink
Та читави има, явно въпрос на късмет и партиди.  Wink

# 1 047
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Моля за помощ, тъй като не съм наясно. Макароните от серията Italiamo от постоянния асортимент ли са, или само в кампания? Търся най-вече трицветните спагети. Благодаря ви!

# 1 048
  • Мнения: 69 292
Само в италианската седмица ги пускат....триколорите.

Обаче, сетих се ... огледай био щандовете. Оноя вечер ММ и детето домъкнаха някакви тъмни макарони, БИО Grinning - пълнозърнести ли, що ли...може да има и зелени някакви, с треви...

# 1 049
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт