Лидл 106 - Отпускарска /до 1.09/ при късна доба и липсваща тема - пуснете я :)

  • 116 679
  • 1 104
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 310
Кокосовото масло съм взимала, когато го пускат. Ползвам го за козметични цели, но последно правих енергийни бонбони с него, станаха много добре.

Ментовият сладолед с парченца шоколад -  на мен лично много ми хареса, шоколадовите парченца бяха в изобилие.  Peace

# 31
  • Мнения: 68 629
Здравейте!
Моят 6-годишен си игра с Печатите скоро - картичка направи, даже я надписа Simple Smile - малко по-различни са от тези утре. Имат сърца и надписи за ЧРД. Но с месеци стояха без да се сеща за тях. Има мерак за фигурални перфоратори обаче. Дето правят различни формички.
[/quote]

И такива купих, че и две кутии....щрака там ден два и това му беше  ooooh! Вчера ми писна само да са извадени от кутиите и разбъркани с другите играчки, наредих ги в кутиите /това, което намерих де Mr. Green/ и ги прибрах в шкафа  Crossing Arms

Сурово чоризо - не знам, предният път ядох някакво май готово чоризо, ама не ме спечели. Оставам си фен на нашенското си чоризо-демек суджук. такъв суров има и в Лидл също...

# 32
  • Мнения: 27 475
Фигурални перфоратори имаме и ние- от най-малките. Изваждам и ги периодично, за да се занимава с тях, после ги прибираме. Но дъщеря ми е така с много играчки/занимавки. Peace

# 33
  • Мнения: 19 687
Нил, аз ще те подсещам вече Simple Smile
В случая нямах време да влизам във форума последните дни, но мерси, може да измислим нещо...Heart Eyes
Мога и да я пусна евентуално Hug

Здравейте! Някой изпробвал ли е вече стековете от мляно пуешко месо? Интересно ми е, защото рядко засичам пуешко, а се води полезно и с малко мазнини.
Вчера правих на мъжа ми и много му харесаха. Овалях само в брашно и изпържих, защото ми се стори най-бързо Mr. Green

# 34
  • Мнения: 68 629
Във фрайъра що не го сложи ?Nerd

# 35
  • Мнения: 35 960
в последно време купувам само хранителни продукти от постоянния асортимент, нищо от брошурата, но кокосовото масло ще го взема

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
Кокосовото масло докога ще е налично?

И понеже днес мислим да минем през Lidl и да напазаруваме за над 25 лв., да попитам – дават някакъв ваучер за 10% OFF в събота или как?

# 37
  • Мнения: 12 662
Някакъв талон ми дадоха днес, само на 6.о8. трябвало да пазарувам с нето. Щом трябва.

# 38
  • Мнения: 35 960
от 7 август е кокосовото масло, а отстъпката за над 25 лв. е за 6 август

# 39
  • Мнения: 35 109
И на мен ми дадоха купон днес. Служителката каза "давм ви тук един купон, който...абе, и аз не знам. Като идвате следващия път го покажете" Simple Smile Да ама не можеш ме мина- аз знам, че е валиден само на 6ти Simple Smile

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
Благодаря ви, аз разбрах, че за събота става въпрос, то за неделя било. Simple Smile

Мисля, че талонът дава 10% отстъпка върху сумата на цялата покупка. Peace

# 41
  • Мнения: 523
Спортните мъжки очила някой видял ли ги е на живо, дали са хубави?

# 42
  • Мнения: 9 124
Колко струва комплекта с ножове и поставка. Нещо не ми се отваря брошурата.
Тези комплекти с бикинки какви номера са и каква материя, разтегливи ли са. Моята е слабичка и може и да и станат, за училище да я подновя.

# 43
  • Мнения: 35 109
Взех си още едни шалварки..Много свободно стоят и са много леки.

# 44
  • Перник
  • Мнения: 4 863
...
И да попитам , това нещо https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=1762 за пробиване на дупки ле е? Мъжете ми объркаха представите с разни странни наименования като / хилти и др./ и така и не разбрах за този уред ли става въпрос. Писна ми за по две дупки за монтиране я на етажерка я на друго нещо да търся все на заем от съседите.

Така, понеже аз съм мъжът вкъщи, да се изкажа по темата Grinning Това нещо пробива сериозни дупки - не за етажерка, а за тръби примерно, или за нещо друго, ако ти трябва дупка в стената. "Хилти" е търговска марка, но мъжете го ползват като нарицателно за този вид уред - както на копирните машини викаме "Ксерокс", независимо какво пише на тях Grinning

За монтиране на разни неща на стени трябва бормашина.

Общи условия

Активация на акаунт